Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arkadaşlar aldım sevgilimi en sonunda. Şimdi sıra intikamımı almakta.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• izdivaça çık bence ciddiyim ha tabi utanıyor ve kulturumuze ters düşüyorsa bilemiyorum da en azından tanışma firsatin olur. bu arada samimi bulur musun bilmem esra erol sık gördüğüm biri organizasyon işlerinde arkadasima yardımcı oluyorum. ve gene görür muyum bilmiyorum konuşayım mi seni böyle görmek üzüyor bizi kız arkadaş olayı artık farz oldu sana yani.
    "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
      izdivaça çık bence ciddiyim ha tabi utanıyor ve kulturumuze ters düşüyorsa bilemiyorum da en azından tanışma firsatin olur. bu arada samimi bulur musun bilmem esra erol sık gördüğüm biri organizasyon işlerinde arkadasima yardımcı oluyorum. ve gene görür muyum bilmiyorum konuşayım mi seni böyle görmek üzüyor bizi kız arkadaş olayı artık farz oldu sana yani.
      Benim için üzülmeyin. Esra EROL mevzusuna gelince, benim izdivaç programına katılmam için Esra ile görüşürsen asıl o zaman üzersin beni.

Çünkü hayatımda gördüğüm en saçma program Esra EROL'un sunduğu izdivaç programıdır.

Arada bir paravan. Ve insanlar tanıtılırken şu kadar evi, şu kadar arabası var ve aylık geliri şu kadar diye tanıtılıyorlar. Ayrıca arada bir paravan muhabbeti var ki o paravanı her gördüğümde sinir krizine giriyorum.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: kripton94 View Post
        allah aşkına her kız tipe bakmaz cinslerimi bilemem ama bence sendede bir şeyler olabilir yani 12 yılda insanın şansı dönmüyosa karşıdakiden çok insanın kendine bakması gerekebilir bence yani bu kadar kızda olmamış sence senin hatanda yokmudur yani olmadı demek saçma tamam tip para şeyler söylüyosun ama bence yinede sendede bir şeyler yanlış olmalı düşüncem
        Bende de yanlış olan şeyler var. Ben aslında bunu birkaç kere söyledim.

Ayrıca ben, "kızların hepsinin tek kriteri yakışıklılıktır" demedim. Ben kızları genellemiyorum ki.

Ama şunu da çok iyi anladım ki kızların en az yüzde 51'i için yakışıklılık çok ama çok önemli. Ama ben bir kısım yakışıklılığa çok önem veren kızları yakışıklılığa çok önem veriyorlar diye suçlamıyorum. Kriterinizin yakışıklılık olması sizi suçlu kılmaz.

Ayrıca bende ki hatanın ne olduğunu da yakında burda bir konu açarak anlatacağım.
        Last edited by İNSANİ; 22-01-2013, 08:46 PM.

Yorum

• sen halen yakisikliga takmışsin. böyle düşündükçe olmaz
          "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

• Gözün aydın.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
              sen halen yakisikliga takmışsin. böyle düşündükçe olmaz
              Nasıl düşünürsem düşüneyim olmaz zaten. Ben size 12 yıllık bir yalnızlıktan bahsediyorum.

Ve siz, bu denli bir başarısızlığın ve yalnızlığın üzerine hala bir umut var diyorsunuz ya

Gülüyorum arkadaşlar

Ama şunu da itiraf etmeliyim ki benim derdimle ilgilenmeniz beni gerçekten duygulandırıyo. Hakikaten. Şakamız, esprimiz bir yana derdimle dertlenmeniz beni duygulandırdı ve onurlandırdı.

Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mavideniz View Post
                Gözün aydın.
                Teşekkür ederim.

Yorum

• hayırlı olsun;birde sevgilim yok diyordun

Yorum

• Civic güzel makinedir.Çok yakışıklı bir araba.son kasası iğrenç ama şöyle bir 2010-2011 almak isterdim ben de.Herneyse evlat lpg li olması yararına.Bol bol gezersin, isteyenler de avcunu yalasın.Tv de çıktı bu sabah; adam arabasını ödünç vermiş.3 kişi ölmüşler arabada.Şu anda adama 800 bin TL tazminat açılmış.Hem arabasından oldu hem de şu rezilliğe bak.Verme kimseye.Kazasız sürüşler.Hayırlı olsun.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Yalnıznehir View Post
                      hayırlı olsun;birde sevgilim yok diyordun
                      İnsan manasında bir sevgilim yok ve hayatım boyunca da olmadı ve hayatım boyunca da olmayacak.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                        Civic güzel makinedir.Çok yakışıklı bir araba.son kasası iğrenç ama şöyle bir 2010-2011 almak isterdim ben de.Herneyse evlat lpg li olması yararına.Bol bol gezersin, isteyenler de avcunu yalasın.Tv de çıktı bu sabah; adam arabasını ödünç vermiş.3 kişi ölmüşler arabada.Şu anda adama 800 bin TL tazminat açılmış.Hem arabasından oldu hem de şu rezilliğe bak.Verme kimseye.Kazasız sürüşler.Hayırlı olsun.
                        Evet çok çok güzel bir makinam var. Simsiyah bir makina, BBS jantlı, Pioneer tesisatlı bir makina. Böyle cayır cayır yanıyo makinam. Bakanlar tekrar tekrar bakıyorlar. Çok seksi bir araba.

İsteyen çok ama veren var mı ? Hayatta vermem kimseye araba. Neden vermem ? Çünkü zamanında kimse arabasını vermedi bana.

Kimseye araba yok, kimseye.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: kripton94 View Post
                          insanı sence arabanın insana yakışması yakışmaması gibi bir şey olurmu

bence olur dün bir amca gördüm araba çok güzel ama adam hiç arabaya yakışmıyodu
                          İşte bu!!!

hiçbir şey için her şeyimiz olsun istiyoruz.
                          ne kadar içi boş,göremiyoruz..yk

Yorum

İşleniyor...
                          X