Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sigarayı neden mi bırakamıyorsunuz? Çünküü.... Gelin konuşalım....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: KATTRE View Post
    pozitif duymasın ben bırakmam şşşt )
    duymadım..
    sadece okudum))
    Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

pozitif boğazım ağırıdığı için tadını alamıyorum sigaranın , onun içinde zevk almıyorum )
      Faranjit olmayasın..(korkulacak yanı yokta 3-5 gün sıcak sıvı tüket iyileşir gerçi) Sigarayı bırakmak için ideal. Bence dene.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: POZİTİF View Post
        duymadım..
        sadece okudum))
        bozmak zorundamısın acaba ?
        GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Bedbin View Post
          Faranjit olmayasın..(korkulacak yanı yokta 3-5 gün sıcak sıvı tüket iyileşir gerçi) Sigarayı bırakmak için ideal. Bence dene.
          hafif boğazım ağırıyor gecer bir iki güne , bol sıvı tüketiyorum zaten sağol , sigarayı bırakmayacağım daha düşünmüyorum ... az sonra nescafeyle ohh ne gider valla )
          GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

bozmak zorundamısın acaba ?
            bozmak düşüncesiyle yazmadım, aklımın ucundan bile geçmedi...
            sadece espriye espriyle karşılık vermek için yazmıştım))
            sen şimdi bırak bunlara takılmayı da bundan bi önceki mesajımı oku ve ona cevap ver))
            Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

hafif boğazım ağırıyor gecer bir iki güne , bol sıvı tüketiyorum zaten sağol , sigarayı bırakmayacağım daha düşünmüyorum ... az sonra nescafeyle ohh ne gider valla )
              bırakmayacakmış, bırakmayı da düşünmüyormuş...
              iyi halt ediyormuş)) gıcık şey))
              kabahat bende, ne uğraşıyon bu iflah olmazlarla))
              Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

bırakmayacakmış, bırakmayı da düşünmüyormuş...
                iyi halt ediyormuş)) gıcık şey))
                kabahat bende, ne uğraşıyon bu iflah olmazlarla))
                ) .........
                GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

) .........
                  yaa, gülersin di mii?))
                  sizi gidi iflah olmazlar siziii))
                  Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

yaa, gülersin di mii?))
                    sizi gidi iflah olmazlar siziii))
                    işin şakası ve esprisi bir tarafa...
                    artık, cigaracı arkadaşlarımız bu konuyu ciddi ciddi düşünmeliler...
                    Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

işin şakası ve esprisi bir tarafa...
                      artık, cigaracı arkadaşlarımız bu konuyu ciddi ciddi düşünmeliler...
                      geç kalmadan...
                      zararın neresinden dönersen kârdır düşüncesiyle...
                      Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

• ..........................
                        Last edited by Cleopatry; 10-03-2014, 04:21 PM. Reason: cikarma

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Cleopatry View Post
                          belki yazdiklarimi görünce kizanlar olur ama birakmiyorum cunku icen ölüyo da icmeyen ölmüyo mu? ağrili ölüm kalitesiz yasam diyenler oluyodur ama hayat o kadar sacma sapan bisey ki ağzina hic sigara almamis insanlarin bile nasil büyük acilar yasadiğina tanik oluyoruz bazen.
                          Bu açıdan bakıldığı zaman haklısın...
                          Yani, "nasıl olsa öleceğiz" mantığı...
                          Tamam da, şu kısacık ömrümüzde, neden kendi elimizle kendimizi zehirleyelim?
                          Derdimiz, zorumuz ve sorunumuz nedir?
                          Neden, zaten önüne geçemediğimiz var olan sağlık problemlerimize, önüne geçmemiz elimizde olan bir problem daha ekleyelim?
                          Mecbur değiliz ki buna... Ha, elimizde olmayan bi mecburiyet olsa, "tamam, ekleyelim bari" diyeceğim...
                          Anlatmak istediğim bu... Biz bunu içmeye "mecbur" değiliz... Ama bırakmaya "mecbur" uz...
                          Neden mecbur olduğumuzu uzun uzun anlatmaya gerek olmadığını düşünüyorum? Her şey ortada çünkü...
                          Haa, "Ben, bırakmaya mecbur değilim" diyorsan, o zaman, benim de sana söyleyecek bi sözüm olamaz...
                          Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

• Ovvv sigara bayılırım merete sigara bir nası desem bando gibidir mutlu olursun arkadan çalar üzgünsün slowa kayar sigara benim için bir ödül gibidir bakkala gittim geldim hemen sigara oyun oynadım ara verdim sigara yani türlü türlü sigara artık benim için bir protokol ne yaparsam yapıyım sigara olmak zorunda öte yandan lanet olsun eskiden ne iyiydi iki buçuk liraydı al iç püfür püfür yılbaşına gene zam gelir heralde ot ulan ot devlette hemen sizin sağlığınız için bırak allasen sen cebine girecek paraya bakıyın pislik kan emiciler lanet olsun sizin zihniyetinize benim bi arkadaş vardı parasızlıktan marulu kurutmuş onu içiyo pühhhh yazıklar olsun ne duruma düşürdünüz bizi

Edit:Patlıcanda nikotin varya sapını kurutsak içsek sigara yerine geçermi ulan ne hallere düştük cık cık cık :tinysmile_angry2_t:

Yorum

İşleniyor...
                            X