Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anket

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Anket

Hayatta aradığınızı buldunuz mu :?:
    0
    a:5:{i:1286;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1286;s:6:"nodeid";s:6:"522298";s:5:"title";s:11:"Evet Buldum";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1287;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1287;s:6:"nodeid";s:6:"522298";s:5:"title";s:15:"Hayır Bulamadım";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1288;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1288;s:6:"nodeid";s:6:"522298";s:5:"title";s:15:"Asla Bulamıycam";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1289;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1289;s:6:"nodeid";s:6:"522298";s:5:"title";s:15:"Henüz Bulamadım";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1290;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1290;s:6:"nodeid";s:6:"522298";s:5:"title";s:13:"Galiba Buldum";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
    Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Hayatta ne aradığımı ne de umduğumu bulabildim.. :?

Fakat hayatta aradığımı buldum diyecek bir üye çıkar mı bilemiyorum.. :roll: çünkü çoğumuz bu nedenle buradayız.Sıkıntılarımızdan, dertlerimizden ve hayatta aradığımızı bulamadığımızdan..

Ankette "henüz bulamadım" şıkkını işaretledim.Çünkü içimde aradığımı bulacağımı söyleyen bir ses var. 8) Bazen sesi kısılsa da konuşmaya devam ediyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sgsa
      gerçekten bu hayatta ne istediğini bilmek ve aramak zor arkadaş...bunu yapabilen aslında istediğinin farkında olanlar olayın yarısını halletmiş demektir... bana gelince hala isteklerimi arıyorum arkadaş....
      Çok doğru söyledin..önemli olan amaç belirlemek..

Benim amaçlarım hazr..hadi gerçekleşsin.. 8)

Yorum

ben galiba buldumu işaretledim çünkü aramam gerekenin aslında şuan aradıklarım olmadığını farkettim...

aşk...meşk değil bunu gördüm....

yeni bir dönem başlıyor hayatımda ve bu dönemde bulduğumu düşündüğüm şeyin beni yanıltmasına imkan yok...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gokche
          ben galiba buldumu işaretledim çünkü aramam gerekenin aslında şuan aradıklarım olmadığını farkettim...

aşk...meşk değil bunu gördüm....

yeni bir dönem başlıyor hayatımda ve bu dönemde bulduğumu düşündüğüm şeyin beni yanıltmasına imkan yok...
          Aslında geç bile kaldın
          Düşlemek bilmekten daha önemlidir.

Yorum

Dikkatimi çeken; asla bulamayacağım diye düşünenler oldu. Böylesine kati bir görüşle hiç bulamıyacaklarıda aşikar. Üzüldüm doğrusu.

Bende evet buldum diye işaretleyenlerdenim. Düşündüm; aradağımı buldum mu acaba diye, aradığım birşey olmadığını , böyle bir eksiğimin olmadığını farkettim.. demek ki bulmuşum... tek eksiğim, her günün bahar olduğu bir yerde hayatımı sürdürmek 8)

Yorum

Bende galiba buldumu işaretledim...
              Zaten hayattan çok fazla bir beklentim yokki neyini arayayım daha...
              Dünyalar tatlısı 2 tane oğlum var daha fazla birşeylerde aramaya gerek yok...
              arayıpta daha fazla başıma dert almaya gerek yok

Yorum

İşleniyor...
              X