Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aynı Mesleği Yaptığınız Biriyle Evlenmek Risklimidir.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aynı Mesleği Yaptığınız Biriyle Evlenmek Risklimidir.

Aynı mesleğe sahip olduğunuz hatta aynı binada çalışmak zorunda olduğunuz ama farklı odalarda çalıştığınız iriyle evlenirmiydiniz. İnsan isterki eşlerin farklı dünyası olsun birbirinden bağımsız. Yada birbirinizi daha iyimi anlarsınız ?

Soru; aynı mesleğe sahip kişi ile evlenirmisiniz mi? Evleneceğiniz kişi ile aynı ortamda çalışmak istermisiniz mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Khaos View Post
      Soru; aynı mesleğe sahip kişi ile evlenirmisiniz mi? Evleneceğiniz kişi ile aynı ortamda çalışmak istermisiniz mi?
      Her iki şartında aynı anda sağlanmış olması asıl soru. Ama tek tekde değerlendirilebilir.

Yorum

Soru daha net olsaydı net cevap verirdim

İki evli birey aynı iş yerinde çalışma koşulları nelerdir? Kocası Genel müdür karısı personel müdürü olan bireyler aynı iş yerinde pek ala çalışabilirler..

Aynı fabrikada işçi olarak çalışan evli bireylerin çalışma durumları daha zor olacaktır..
        Meslek gruplarını da aynı şekilde değerlendirebilirsiniz.. Mesela aynı okulda öğretmen olan iki evli birey çalışmalarında nasıl bir problem olabilirki? Bilakis çalışma şartları konusunda bilgi sahibi olacakları için bu onların yararına olabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: idiopatik View Post
          Aynı mesleğe sahip olduğunuz hatta aynı binada çalışmak zorunda olduğunuz ama farklı odalarda çalıştığınız iriyle evlenirmiydiniz. İnsan isterki eşlerin farklı dünyası olsun birbirinden bağımsız. Yada birbirinizi daha iyimi anlarsınız ?
          bu evleneceğim kişinin karakterine bağlı eşler kıskanç iseler paylaşımcı hoşgörülü geniş yürekli değillerse küçücük şeyde iş yerinde ki başarısızlıklarınızı yüzünüze vuracak olursa evlilikte iş hayatı da çekilmez hale gelir
          ama öyle olan kişiler biliyorum vallahi hanımlar bu konuda çok rahattı benim gördüklerim fazlasıyla erkek sahip çıkıyordu onun işini de yapacak kadar o zaman süper olur işte

Yorum

bunu tercih etmezdim ama aynı mesleği yapıyoruz diye onu bırakacak da değilim.. değişik fanteziler kurabiliriz aslında işe olumlu taraftan bakmak lazım
            ........

Yorum

İşleniyor...
            X