Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hakaret eden biriyle neden beraber olursun ki?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
    Buna şeytan tüyü derler tek kelimeyle.İtici davranışları bile çeker insanı.Bende de var biraz şeytan tüyü ama kimse görmüyo
    şeytan tüyü mü? hiç sanmıyorum..ayrıca o raporlu obez, kaba,cimri kısaca hiç bir çekiciliği olmayan biri..bense sanırım kendime fazla güven var, ben oldukca güzel, akıllı, iyi biriyim ve hep aklımda beni neden istemezki sorusu oldu..
    insanın içinde eksik olan bazı hisler olur bazen, ve biri o hissi doldurur sanırsın ama aslında hic bi zaman doldurmamıstır da..
    ya da forumdan bir arkdaşım bir örnek vermişti bir örneği vardı belki de tam da hissettiğim şeyi anlatıyordu, bisiklet sürmeyi size öğreten birini düşünün, ona sıkıca tutunursunuz yardım istersiniz, bırakırsa düşeceğinizi düşünürsünüz ama aslında belki de düşmeyeceksiniz..
    ve evet ben bu kişiye böyle davrandım, korktum bırakırsa dagılacam diye,sanki tek çarem gibiydi kendimi toparlamam için ama netice de asla toparlanmama neden olmadı zaten, çok kötü zamanlarımda var olduğunu bilmek yetiyordu bana..şimdi geriye baktıgımda üzülüyorum çok fazla, midem ağrıyor falan, sırf şu mide agrısını çekmemek için bile onunla barışmaya razıydım, ama onunla eğleneceğimi düşünmüyorum, mutlu olacagımı dusunmuyorum..
    Denize düşen yılana sarılır misali ben denize düştüm bir değil birden fazla yılana sarıldım, hatta yılanlara güvenmeye çalışmısım falan..
    Ne salagım di mi? Sadece devam etsin istemiyorum bu durum, hala onun hakkında konusmam bile hala ondan zarar gördüğüm anlmaına gelmezmi!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ben Böyle Değildim View Post
      Seven insan her şeye katlanır da neymiş ya!

Seven insanın onuru, gururu yokmu! Yok öyle bişey, o hakaret eden insanların, hayatı çekilmez hale getirmiş insanların uydurduğu bir söz!

Yok öyle bi dünya...
      Öyle bir dünya var ve sen bundan habersizsin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Palyaco View Post
        Öyle bir dünya var ve sen bundan habersizsin.
        Öyle bir dünya yok, sadece buna inandırmak isteyenlerle, inanların çarpık ilişkileri var. Etrafınızda bir tane birbirini seven, mutlu olan çift varmıdır ki birbirine hakaret edip küfür etsin!

Bu kadar çaresiz olmayın... Karşınızda kim olursa olsun dik durun, dik... Değmiyo öyle salya sümük ağlamalara, seviyorum gibi varoş sözlere. Bir gün bi uyanıyosunuz uykudan, kenidinizi tanıyamıyosunuz. Belkide kendinizden soğuyosunuz.

Ne gereği var bunlara!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sebo_ View Post
          dediklerine katılıyorum ama seven insanın gururu kısmında o kadar keskin değilim, seven insan gurur yapmasın ama kendisine saygısını yittirtmesin...

Evet ben bunu yaptım, ve suan cok üzgünüm nasıl böyle birşeye izin verdim diye. son 1-2 haftadır mide agrısından duramaz hale geldim onun davranışlarına dayanabilcem derken kendimden iyice vazgeçmişim. Caresiz misin o kadar diye sormussun, sanırım evet çok çaresizdim, şu işe girmemle beraber kendime geldim biraz daha...

Hala atlatabilmiş değilim bu durumu zaman zaman kötü oluyorum, ağlamak istiyorum kendime böyle bir zarar verdiğim için, ağlasam geçer mi tüm karın ağrım,acım..nasıl kötü bir dönemdi, geçmiş zaman kullanıyorum çünkü heralde artık o günlere geri gelmem..tabi işime daha fazla odaklanmam lazım..
          Anlatmak isteidğim tamda buydu. Önce sürekli fedakarlık eden, saflık eden, çabalayan oluyorsun. Sen böyle çırpındıkça karşındaki insanıngözünden düştükçe düşüyorsun. Ardından değersiz görüyor aşşağılıyor sonra hakaret küfür ve uzaklaşma. Sen kendini yiyip bitiriyorsun. Sonuç biten bir ilişki, ardına bakmadan giden bir angut paramparça olan bir kadın yada erkek. Pişmanlıklar, neden tüm bunları yaşadım diye...

Ardına bakma, denenmişi deneme. Buda en büyük tavsiyemdir...

Yorum

Bu bi madde bağımlılığı gibi bişeyy yavaş yavaş seni bitiren acizleştiren değersizleştiren acınacak biri haline getiren bütün bunları bildiğin halde o kadar gec farkediosun ki anladığında değişmek istediğindee iş işten geçmiş oluyor sen gitmiş bambaşka biri gelmiş gibidir yerine sonrasında komlexli güçsüz korkak aşk dilenen bi dilenciye dönüşmüşsündür ve işin en acı tarafıda o uğrunaa bittiğin insanın çokta umrunda değilsindir...

Yorum

İşleniyor...
            X