Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aşk Kapısından Yediginiz Tekmeller Yada Güzel Anılarınız Varmı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aşk Kapısından Yediginiz Tekmeller Yada Güzel Anılarınız Varmı?

konuyu ben açtım ilkide o halde ilk aşkımı anlatıyım bana ait 6,7 yaşlardaydım karşıda asık suratlı çok gıcık bir teyze vardı bir yaz akşamı annemle dışarı çıkmıştık tam karşıdaki komşunun çocukluk arklarımın dügünü vardı heralde oraya gitmiştik ilk onu orda gördüm hani filmlerde olur ya bir meleğe benziyordu aynen öyle dedigimi hatırlıyorum,6-7 yaşlarındaydım aşk nedir bilmiyordum ama kalbimin sesini hala duyar gibiyim,ondan sonra hep onun yanındaydım her yaz yazları babannesinin yanına gelirlerdi bende yazları iple çekerdim,o teyze bana gıcıktı terlıkle tasla kovalardı ama ben bır yolunu bulur torunuyla konusurdum o kelebekleri çok severdi bende onları bizim evın ordakı cayırdan kelebek yakalardım sabahtan kapılarını calar hep ona kelebek gotururdum,babannesine yakalanmadan verırdım cok sevinirdi bir gülerdi sanki yıldızlar parlardı onunla 16,17 yaşlarına kadar hep akşamları oynadık benım erkeklerlarım yoktu hep kızlardı erkek birtane vardı onladafazla konusmazdık hep onlarla oynardık ben sırf onu gormek ıcın yanlarından ayrılmazdım,birkeresinde hatırlıyorumda ondan kalan birseyım olsun demıstım,çocukluk işte bana cekırdek vermıstı onu saklamıstım sonra da kaybolur dusuncesıyle mıydemde daha ıyı durcanı dusunup yemıstım ona dolaylı teklıf etmeyı 16-17 yaslarında etmıstım dıyer kız arklar aracılıgıyla o aksamda o arkadaslar koye gıttı gelene kadar ogrenememıstım,artık gelmıyorlar buraya göremeyirum 2sene olmustur böyle işte.

uzun ama değer okumaya bence
İşleniyor...
X