Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bu forumun bir kısım kalitesizliği ve moderatörsüzlük psikolojimi bozuyor.

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bu forumun bir kısım kalitesizliği ve moderatörsüzlük psikolojimi bozuyor.

Dün bir konu açtım. Bilen bilir detayları. Uzun uzun detay anlatmayacağım.

Adamın biri benim konum içersinde bir bayana belden aşağı küfürler ediyor ve saat daha gece 01:30. Ama forumumuzun başında hiçbir moderatör olmadığı için adam engellenmiyor, banlanmıyor ve o küfür içerikli yorumları da silinmiyor. Şimdi yine aynı şey. Saat öğlen olmuş, o küfürbaz adam gene gelmiş ve gene benim konumun içersinde rahat rahat küfür ediyor ama başımızda bir moderatör olmadığı için adam ne engelleniyor, ne uyarı alıyor, ne de küfürlü yorumları siliniyor !

Bu forum dışardan bakıldığında çok kaliteli bir forum gibi görünmesine karşılık çok ciddi kalitesizlikleri var, çok çok ciddi kalitesizlikleri var.

Ben samimiyim kardeşim. Ben gördüğüm eksiği söylerim. Şimdi hemen benim bu konumda kapatılır.

Kardeşim bir moderatör yetmiyorsa bir iki moderatör daha alırsınız bu foruma. İki üç moderatör yetmiyorsa 20 moderatör alırsınız.

Sıkıldım bu forumun kalitesizliklerinden.

konundan mesajımı sildim kusura bakma böylelerini görünce cevap yazmada tutamadım kendimi
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kripton94 View Post
      konundan mesajımı sildim kusura bakma böylelerini görünce cevap yazmada tutamadım kendimi

bende senin gibi şerefsizleri görünce küfür etmeden duramam.. zoruna mı gitti .....????

Yorum

arkadaşlar her ikinizede ilginizden dolayı teşekkür ederim. şu saat olmuş hala modlardan ses çıkmadı. bu kadar zamandır burdayım böyle iğrenç yorumlar görmedim ve hala bu insan elini kolunu sallayarak hakaret içerikli mesajlarına devam ediyor. insani arkadaşın dediği gibi yetmiyorsa daha fazla moderatör alınsın. burayla daha ilgili insanlar var. onlar eminim daha iyi moderatörlük yapar. bu kadar insan bu denli iğrenç sözleri okumak zorunda değil.
        Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Milaa View Post
          arkadaşlar her ikinizede ilginizden dolayı teşekkür ederim. şu saat olmuş hala modlardan ses çıkmadı. bu kadar zamandır burdayım böyle iğrenç yorumlar görmedim ve hala bu insan elini kolunu sallayarak hakaret içerikli mesajlarına devam ediyor. insani arkadaşın dediği gibi yetmiyorsa daha fazla moderatör alınsın. burayla daha ilgili insanlar var. onlar eminim daha iyi moderatörlük yapar. bu kadar insan bu denli iğrenç sözleri okumak zorunda değil.

bende senin gibi iğrenç bir adamı bu forumda görmek istemiyrum neyapacaz peki ????

Yorum

mila ben mod değilim ama o konu başlığını bana iletebilirsen size yardımcı olabilirim bir şekilde
            minik minik minik kelebek
            minik kelebek ,minik kelebek
            dur sakince uçmak ne demek
            uçmak ne demek,uçmak ne demek
            fazla gezinme git bir dalda dur
            git bir dalda dur,git bir dalda dur
            kanat çırpmadan yerinde otur
            yerinde otur sen otur....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ferman View Post
              bende senin gibi iğrenç bir adamı bu forumda görmek istemiyrum neyapacaz peki ????
              Ferman Kripton ve Milaa bayan. Anladın. Bu iki üye bayan. Ayrıca bayan olmasalar dahi böylesine kavgacı, böylesine şiddet ve nefret dolu, böylesine iğrenç küfürlerle dolu bir karşılığı kimse haketmiyo burda. İnsanlara küfredemezsin. İnsanlar nasıl sana küfretmiyorlarsa sende insanlara küfredemezsin.

He baktın karşında ki laf sokuyo sende aynı üsturubla laf sokarsın yalnız gene küfretmezsin.

Örneğin kızın biri dün bana "sen akıl alacağım biri değilsin" dedi. Bunun üstüne ben de ne dedim "sen benden zaten akıl alamazsın, kapasiten yetmez." dedim di'mi ? Bak bunlar oluyo ama küfür olmuyo.

Şimdi benim konumda etmiş olduğun bütün küfürlü yorumların hepsini siliyorsun.

Adam şanslı beylerr konumdaki bütün küfürlü yorumlarını siliyorsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: İNSANİ View Post
                Ferman Kripton ve Milaa bayan. Anladın. Bu iki üye bayan. Ayrıca bayan olmasalar dahi böylesine kavgacı, böylesine şiddet ve nefret dolu, böylesine iğrenç küfürlerle dolu bir karşılığı kimse haketmiyo burda. İnsanlara küfredemezsin. İnsanlar nasıl sana küfretmiyorlarsa sende insanlara küfredemezsin.

He baktın karşında ki laf sokuyo sende aynı üsturubla laf sokarsın yalnız gene küfretmezsin.

Örneğin kızın biri dün bana "sen akıl alacağım biri değilsin" dedi. Bunun üstüne ben de ne dedim "sen benden zaten akıl alamazsın, kapasiten yetmez." dedim di'mi ? Bak bunlar oluyo ama küfür olmuyo.

insani silse bile o küfürler edildi değil mi hakaretleşmelerde oldu kim neyse cezasını alsın konuda kapatılsın modlar gelince

Yorum

evet aynı şeyi birisi bana dese ümünü sıkardım valla şerefsizim bir cinnet herşeyi halleder...
                  damarıma basmayın adamın da sabını zbomayın.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ferman View Post
                    evet aynı şeyi birisi bana dese ümünü sıkardım valla şerefsizim bir cinnet herşeyi halleder...
                    damarıma basmayın adamın da sabını zbomayın.....
                    yeter artık bi sakin ol sende artık haa ne bu!!:.1

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Goladka View Post
                      insani silse bile o küfürler edildi değil mi hakaretleşmelerde oldu kim neyse cezasını alsın konuda kapatılsın modlar gelince
                      Kim neyse cezasını almasın mı diyorum ben ?

Kim neyse zaten neyse cezasını alacak yani ban yiyecek yani yani yasaklı olduğundan foruma giremeyecek. Lakin benim konum kirlendi. O küfürler, o kalitesiz, iğrenç davranışlar benim konumu kirletiyor. Hem bir bayanın küfür yemesi ağırıma gidiyo, hem de konumun kirlenmesi ağırıma gidiyor.

Do you understand ?

Yorum

Kim neyse cezasını almasın mı diyorum ben ?

Kim neyse zaten neyse cezasını alacak yani ban yiyecek yani yani yasaklı olduğundan foruma giremeyecek. Lakin benim konum kirlendi. O küfürler, o kalitesiz, iğrenç davranışlar benim konumu kirletiyor. Hem bir bayanın küfür yemesi ağırıma gidiyo, hem de konumun kirlenmesi ağırıma gidiyor.

Do you understand ?
                        tabiki gidecek oradaki hakaretleri okudumda ağıra gidilmeyecek gibi değil,bende fikrine karşı çıkmadım zaten boşver sen aldırma

Yorum

buranın yöneticilerini çözemedim gitti

hala hobiki neden bandladıklarını bilmiyorumm
                          hiç bir suçu yok

şimdide bu olaya bakkk

madem becemiyorsunuz forumu yönetmeyi bırakın,
                          nedir anlamıyorum bu merakkk

sanki babadan miras kaldııı

istemiyoruz sizi
                          kaç kişi sevmiyor hala duruyorsunuzzz
                          çekilin kardeşim , başkası ilgilensinnn:102:

Yorum

baska bi forum acalım oraya gidelim ne dersiniz

Yorum

zaten bulsak topluca geçmeyi düşünüyoruz 6-7 kiş varızzz

Yorum

İşleniyor...
                              X