Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arkadaşlar ben yine aşık oldum.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İNSANİ
    replied
    Sevgilim, sana olan aşkımı dağlara yükledim, dağlar dayanamadı, parçalandı. Tuzla buz oldu koca koca dağlar.

Sana olan aşkımı denizlere yükledim, denizler buharlaşdı, çöl oldu.

Sana olan aşkımı güneşe yükledim, güneş söndü.

Sana olan aşkımı yıldızlara yükledim, yıldızlar döküldü.

Yani anla be sevgilim, çok ama çok zorsun sen

[Nasıl şiir ama ? Şiir bana ait]

Leave a comment:

• İNSANİ
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Dangerous Real View Post
    Hani insan bazen ne ileri ne geri, tek bir adım atamaz ya. Birini yanında tutmayı bilemez ama onun yokluğunu da istemez . Kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için de mücadele etmez. Bağlanmaya cesaret edemez ama azat da etmez o'nu. Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir...Hani çok sonra zaman geçer savrulurlar ya, o zaman dökülür dudaklardan itiraf edercesine: Ne göze alabildim ne de gözümü alabildim...
    Bu söylediklerin bana benziyor lakin ben bu değilim.

Leave a comment:

• İNSANİ
    replied
    Orjinal yazı sahibi: badee
    hayırlı olsun
    Karşılıksız bir aşktan bahsediyorum.

Yani kabul görmeyeceğim, reddedileceğim bir aşktan.

Hayırlı olsun demişsinde, görende kızı koluma taktım zanneder

Kızı kolumuza takmak, nerdeee.

Keşke dediğin gibi hayırlı bir ilişkimiz olsa ama bu saate kadar bu saatten sonra da n*h olur yani

[Gerçekciyim, samimiyim, içtenim, o yüzden karamsarım böylesine ve o yüzden umutsuzum böylesine.]

Leave a comment:

• Dangerous Real
    replied
    Hani insan bazen ne ileri ne geri, tek bir adım atamaz ya. Birini yanında tutmayı bilemez ama onun yokluğunu da istemez . Kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için de mücadele etmez. Bağlanmaya cesaret edemez ama azat da etmez o'nu. Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir...Hani çok sonra zaman geçer savrulurlar ya, o zaman dökülür dudaklardan itiraf edercesine: Ne göze alabildim ne de gözümü alabildim...

Leave a comment:

• İNSANİ
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Olric View Post
    İnsani seni ben çok iyi anlıyorum,ama bir dene be şansını,artık kaybedecek bir şeyin yok gibi,rezil olacaksan da ol,git açıl,kabul etmezse aynı hayata devam...Ama ya kabul ederse? O zaman hayatın bambaşka hale gelir bunu düşün
    Ah benim güzel kardeşim.

Sağolasın. Güzel düşünüyorsun. Güzel cümleler kuruyorsun, teşekkür ederim.

Lakin ben hayatımda 4 kere açıldım ve 4 keresinde de reddedildim. Ve artık öyle bir hale geldim ki; beni reddedecek kızı gözünden tanırım. Bu kızın beni reddetme olasılığı yüzde 99,999... 'dan 100. Yani bak 99 ihtimal demiyorum. 99,999...'dan 100 ihtimal diyorum.

Yani beni yüzde yüz reddedecek bir kıza gidip açılmam.

Birinci reddedilişimin enkazı 5 ay sürdü. İkinci reddedilişim 7 ay sürdü. Üçüncü reddedilişim 10 sürdü. Dördüncü reddedilişim 15 ay sürdü. Ve dikkat et yaşım ilerledikçe enkaz kaldırma süremde [yani kafaya takma süremde] artmış. Bu da reddederse en az 20 ay sürer kendimi toparlamam.

Uzaktan, uzaktan seviyorum işte.

Leave a comment:

• İNSANİ
    replied
    Orjinal yazı sahibi: longines View Post
    insani yine senin tatavanımı dinlicez
    Tatavamı dinlemeyeceksen, konumu açıpda yazdıklarımı okumayacak ve cevap da yazmayacaksın.

Tatava yapan ben değilim sensin.

Seni de, tatavalarını da hiç çekemem kusura bakma. Veya kusura bak. Umrumda değilsin !

Ayrıca seni engelliyorum. Ne yazarsan yaz artık ekranımda görünmeyecek. Ok ?

Do you understand ?
    Last edited by İNSANİ; 27-01-2013, 10:54 AM.

Leave a comment:

• longines
    replied
    insani yine senin tatavanımı dinlicez

Leave a comment:

• Olric
    replied
    İnsani seni ben çok iyi anlıyorum,ama bir dene be şansını,artık kaybedecek bir şeyin yok gibi,rezil olacaksan da ol,git açıl,kabul etmezse aynı hayata devam...Ama ya kabul ederse? O zaman hayatın bambaşka hale gelir bunu düşün

Leave a comment:

• İNSANİ
    replied
    Bütün şakalar, latifeler bir yana. Sevgilisizlik zor aga. Çok zor. Hele hele bu sevgilisizliği 12 senedir kafaya takmak daha da zor. Hele hele 12 sene boyunca kafaya takıp da hiçbir ilerleme ve hiçbir düzelme ve hiçbir gelişme olmaması da çok çok çok daha fazla zor.

Benim yaşadığım yalnızlığı bırakın yaşamayı, hayal bile edemezsiniz.

Leave a comment:

• İNSANİ
    replied
    Orjinal yazı sahibi: efrail18 View Post
    oha! bu ne kardeşşim moderatörlerin bile en fazla 10 bin tık.

Alengirli
    Yemin ederim ki bir alengirlik yok. Ben de çözemiyorum bu işi.

Ama ben size bir sır vereyim. Ben çok samimiyim kardeşim, çok doğalım, çok içtenim, çok fazla hakikiyim.

Leave a comment:

• İNSANİ
    replied
    Orjinal yazı sahibi: haywire
    Burada emin konuştun, bu sebeple herşeyi bilemezsin dedim.
    Ama ben orda ne maksatla emin konuşmuşum ?

Maksatım şu ve ayrıca maksatımı da açıklamışım. Maksatım beni reddecekleri biliyorum anlamındaydı. Evet eminim ayrıca, emin konuşuyorum. Emin konuşuyorum çünkü ben reddedilme konusunda uzman oldum, üstad oldum. Sende uzman olsaydın sende anlardın. Ama aman abi sakın bu konuda uzman muzman olma

Şu an dünya üzerinde benim hoşlanıpta aşk anlamında bişeyler yaşayabileceğim bir kız yok yani benim hoşlandığım kızlar arasında beni kabul edecek, beni sevecek tek bir tane bile kız yok. Bakın iddia ediyorum, dünya üzerinde yok.

Kızlar zor aga zor. Bana göre zorlar. Hatta ulaşılmazlar.

Bana göre diyorum. Şimdi hemen polemik konusu olmasın bu. Ulaşabilen ulaşıyo tabi, ama bana göre kızlar ulaşılmazdır aga.

Ben samimiyim kardeşim. Ahanda hissettiklerimi, yaşadıklarımı açık açık söylüyorum. Nasıl böylesine samimiysem, beni reddecek olan kızları bilmek konusunda da samimi ve eminim.

Peki "kızlar zor" dedim. Kızların zor olması bir hatamıdır, suç mudur ? Hiç de suç değildir. Gayet haklılar. Ulen ben güzel bir kız olsaydım kimseye vermezdim, Brad PITT'e bile vermezdim. Yani "vermezdim" derken kalbimi vermezdim
    Last edited by İNSANİ; 27-01-2013, 02:22 AM.

Leave a comment:

• efrail18
    replied
    oha! bu ne kardeşşim moderatörlerin bile en fazla 10 bin tık.

Alengirli

Leave a comment:

• İNSANİ
    replied
    Profilimi ziyaret edenlerin sayısı 2 haftadır 80 BİN civarındaydı.

"Arkadaşlar ben yine aşık oldum" konusunu açtıktan sonra 1 günde ziyaret eden sayım 103 BİN oldu. Yani 1 günde 23 BİN ziyaret

Benim aşkımın reytingi ne kadar yüksekmiş arkadaş ya

Yalnız dikkat edin karşılıksız aşklarımın reytingi bu kadar yüksek ise karşılıklı bir aşkımın reytingini düşünemiyorum

Karşılıklı bir aşkımın reytingini düşünemiyorum çünkü öyle bir aşk olmayacağı için düşünemiyorum.

Leave a comment:

• İNSANİ
    replied
    Orjinal yazı sahibi: haywire
    Her şeyi bilemezsin.
    Herşeyi biliyorum diye bir iddiam yok ki zaten.

Ama beni reddedecek olan kızları iyi biliyorum, bu konuda iddia sahibiyim.

Leave a comment:

• İNSANİ
    replied
    Orjinal yazı sahibi: efrail18 View Post
    Honda Cıvıc ın aşkından daha büyük olamaz değil mi?
    Honda Civic'e olan aşkım çok büyük. Hemen hemen hergün geziyorum otomobilimle. Neden çünkü otomobilimi kullanmak benim için bir keyif değil, benim için bir ihtiyaç da değil, benim için bir tutku, tutkunun da ötesinde bir aşk otomobil kullanmak.

Lakin bu kıza olan aşkım otomobil kullanmaya duyduğum aşktan da hatta Hondama olan aşkımdan da büyük !

Ama bu kız aşkımı anlayacak, aşkıma değer verecek bir kız değil, lakin ben onu köpekler gibi seviyorum karrdeşim

Leave a comment:

İşleniyor...
X