Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arkadaşlar ben yine aşık oldum.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Goladka View Post
    tanıdıksa aranızı yaparım
    Sanaldan değil, tanıyamazsın.

İNSANİ adına gidipte bir kızla konuşulurmu. Kız "güzel espri" der ve geçer. Espri zanneder yani o derece

Ayrıca sen değil feriştahın gelse gene aramızı yapamaz. Bende ki baht, bahtsız bedevide dahi yok.
    Last edited by İNSANİ; 29-01-2013, 02:53 AM.

Yorum

Tüm konuyu okumadım ancak aşık olmanın bu kadar sıradan olduğunu düşünmüyorum.Platonik olanların da aşk olduğunu düşünmüyorum,bana göre bu sadece yoğun bir beğenme,arzulama olabilir.

Yorum

Aşkın gizemini bi ben göremedim Baki olan aşk lazım bize

Yorum

Abi öyle bi başlık açmışsın ki sanki sen aşk makinesisin jeton atıyolar sen aşık oluyon komaya girdim gülmekten

Yorum

Yazık sana.İşin içine fiziksel beğeni girdiğinde(ki tanımadığın insanın zaten fiziğini görüyor ve beğeniyorsun sadece); aşk gibi derin bir duygudan söz edemezsin.Çünkü o güzel ve sevimli bedenin içinde; iğrenç bir karakter ve şeytansı bir ruh gizli olabilir.Sen sadece gördüklerinden hoşlanıyorsun ve bu da seni hep yanıltacaktır.bu kadar tatlı biri, nasıl bu kadar boş ve kişiliksiz olabilir diyeceksin.İnsanlar bedenlerini kendi seçmezler am akarakterlerini kendileri inşa edebilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: İNSANİ View Post
              Dertliyim. Derdimde yanımda olmayacaksanız, ne zaman yanımda olacaksınız ?
              Herkes bir şekilde sizin derdinize derman olmaya çalışmış öneriler getirmiş ama siz hepsine savunma geliştirerek platonik olmayı tercih etmişsiniz. Futbol terimlerinde "Yunanistan Futbolu" gibi denir ya bilirmisiniz bilmiyorum. Defansif yönünüz çok gelişmiş Siz seviyorsunuz bu durumda olmayı. Siz Platonik olmayı seviyorsunuz. Güzelde bir sohbet konusu haline gelmiş sizin platonik olmanız, bende bu yüzden geldim Bu durumda ortada bir sorun görünmüyor.

Yorum

a-aa adam geri dönmüş tatil nası geçti bari profeyşınıl üye
                :65:
                Orjinal yazı sahibi: V. HUGO
                İYİ OLMAK KOLAYDIR, ZOR OLAN ADİL OLMAKTIR.

Yorum

ajdardan şahdamarı ve aşk mı ???

daha fazla devam edemedim forumu okumaya..

Yorum

İşleniyor...
                  X