Duyuru

Collapse
No announcement yet.

psikiyatri RANDeVU ALDIM KİLO PROBLEMİMİ ÇÖZERMİ

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• psikiyatri RANDeVU ALDIM KİLO PROBLEMİMİ ÇÖZERMİ

MERHABA ArKADAŞLAr KAC GÜNDÜR KİLO ALCAM dİE İNTERNEtE HEP İLAÇ FELAN aRIYORUM SIKINTI BaSTI MOReLİMİ BOZuYORLAr ZAYIFSIN dİYE psikiyatri RANDeVU ALDIM ACaBA YaRDIMCI OLMAZLARSa YANİ BU GİBİ SORUNLARa BAKMIYORLARSA GİDİP REZİL OLMİYİM ? BaKMIYOZ DERSe BU TÜR SoRUNLaRA REZİL OLURUM ? KİLO ALMAMA YARDIMCI OLURLARMI ????? NEt BiLGİNİZ VARMI :

DEVLET HASTANESİNE ALDIM

Çok güzel kilo aldırıcı ilaçlar vardır psikiyatr da.Çok işine yarayabilir.ANcak şöyle bir durum da var ki ilaçla aldığın kiloların çoğunu ilacı bıraktıktan sonra geri verirsin.Yani ilaçla kilo almak sağlıklı bir durum değildir.Ancak git bir doktora anlat derdini

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Angelgibiadam View Post
      MERHABA ArKADAŞLAr KAC GÜNDÜR KİLO ALCAM dİE İNTERNEtE HEP İLAÇ FELAN aRIYORUM SIKINTI BaSTI MOReLİMİ BOZuYORLAr ZAYIFSIN dİYE psikiyatri RANDeVU ALDIM ACaBA YaRDIMCI OLMAZLARSa YANİ BU GİBİ SORUNLARa BAKMIYORLARSA GİDİP REZİL OLMİYİM ? BaKMIYOZ DERSe BU TÜR SoRUNLaRA REZİL OLURUM ? KİLO ALMAMA YARDIMCI OLURLARMI ????? NEt BiLGİNİZ VARMI :

DEVLET HASTANESİNE ALDIM
      Yapma dostum. Kilo almak için sıkıntıya girilir mi hiç ? Kilo vermek için girilir çünkü kilo berbat birşeydir.

Zayıf kal dostum. Zayıflık güzeldir. Çok zayıf olmak da güzeldir. Güzeldir dostum. Michael JACKSON çok zayıftı dostum. Amerikan başkanı OBAMA'da çok zayıf dostum. Chris TUCKER'da ilk parladığı zamanlarda çok zayıftı dostum [bknz: Rush Hour 1-2]. Ve ne kadar star gördüysem hepsi zayıf dostum. Zayıflık güzeldir. Şişmanlık problemdir dostum. Şişmanladığın zaman g*tünü kaldırıp koşamazsın. Üstüne ne giyersen giy, yakışmaz, bacakların şişmandır, herkes senle alay eder şişmansın diye ve en önemlisi de kızlar sana bakmaz dostum. Bakmazlar [kendimden biliyorum çünkü].

Kızlar kiloya çok önem verir dostum. Kilolu erkek istemez kızlar.

Ayrıca kızları da geçtim, kalp damar hastalıklarının, kolestrolün ve tansiyonun ve şeker hastalığının ilk sebebi şişmanlıktır.

Kilo almak için sıkıntıya girilir mi ? Çıldırdın mı sen dostum.

Bırak kilo almaya filan çalışma beni dinle.

Her yönden zararlı dostum.

Kilo güzel bişey olsaydı Michael JACKSON kilo alırdı dostum.
      Last edited by İNSANİ; 03-02-2013, 09:12 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: badee
        kilo alamama sebebin ney onu araştırman lazım pskiyatr sana bişey yapamaz ilaç verir yollar
        muhtemelen düzenli beslenmediğin için alamazsın bende de vardı o sorun çok fazla ilaç kullandım fayda etmedi
        çocuk reyonundan giyiniyordum üstüme bişey bulamıyordum
        ne zamanki 28 yaşıma geldim kilo aldım yaşın gençse beklemende fayda var
        Bu kız haklı dostum. Zaten 30'una yaklaşınca otomatikmen kilo almaya başlayacaksın. Benim babamda 30'una kadar 66 kiloymuş ve inanılmaz yakışıklı bir adammış [tabi ben o adama hiç çekmemişim.] . Ne zaman ki 30 olmuş ve hemen 75 kiloya çıkmış. En son diyet yapıyor şu an. 60 yaşında ve gayet başarılı bir adam, sadece 81 kilo.

Babamın böylesine bir diyet azmine girişmesini anlayamıyorum. Genç bir sevgilisi var galiba.

Ulen babamın bile [galiba] manitası var ama benim hala yok
        Last edited by İNSANİ; 03-02-2013, 09:27 PM.

Yorum

İşleniyor...
        X