Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cinlerin yaktığı ev...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Cinlerin yaktığı ev...

Geçenlerde gündemi çok meşgul eden siirtli bir ailenin devamlı olarak evinde çıkan yangınları hatırlarsınız..Hani aile bireylerinin eşyaları kendiliğinden tutuşuyordu hatta evin her köşesinde yangınlar çıkıyordu falan filan..Aileyi cinci hocalara gönderip ceplerine yol parası ve üfürükçü hocanın masrafını bile karşılayan zeka küpü valimizden tutunda haber kokusu alıp olayı abartan acar gazete muhabirlerimize kadar herşey milleti kandırıp korkutmak üzerine kurgulu bir senaryo olarak önümüze koyulmaya başlamıştı.Ta ki Teknik üniversitelerimizden biri olaya el atana kadar..Evin her köşesine kamere yerleştirildi ve malüm aile denetim altına alındı,2 gün önce üniversite teknik raporunu paylaştı..Olayda inlerin cinlerin masum olduğu bizim vali gören masum köylü aileninde psikiyatrik tedaviye ihtiyaç duyulduğu gibi bir sonuca varıldı...Komik ülkem... Hayır beni asıl düşündüren o aile garibandır cahildir o aileyi psikolojik tedaviye ikna edebilirisin ne dersen onu yaparlar da bizim o cinci valimizi tedavi olmaya nasıl ikna edicez..Ailenin durumu ortada maddi desteğe ihtiyacı var ya sayın valimizin.....

türk insanı işte klasik
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Bu insanoğlunun doğasında var bence. Ne kadar eğitim düzeyimiz artarsa artsın mutlaka bazı şeyleri doğaüstü güçlere bağlayacağız.

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
      Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
      birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
      Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

İşleniyor...
      X