Duyuru

Collapse
No announcement yet.

devamlı yatmaktan bıktım...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: dertli biri
    tamam siz bilirsiniz bilmem bazen balkondan gördüğüm oluyor yalnız başına gezenleri ondan söyledim...
    haklısınız ama elimden gelen bir şey yok şu an için.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DağdanGeleckBiKızDöneDöne
      kolaycı olmayalım hemen ilaca sarılmayalım beyninin nasıl işlediği üzerine araştırmalar yapman faydalı olabilir onu yönetmeyi öğrenirdim yerinde olsam illa ilacı kullanıcam diyorsan o zaman doktor tavsiye etmeli.
      haklsın.zaten 3 tane ilaç kullanıyorum gerek görseydi doktor verirdi zaten.inş kıs zamanda bu derten kurtulurum.

Yorum

Ne kadar suredır bu haldesın hangı ılacları kullanıyorsun barmen ?
        Last edited by stolz; 17-02-2013, 12:44 PM.

Yorum

İşte Çözüm Reçetesi

a) Kendine bir hedef belirle

b) Bu hedefe ulaşmak için bir plan hazırla

c) Bu planı kararlılıkla uygula

d) Dünyanın sadece internetten ibaret olmadığını kabul et ve kendine başka faaliyet alanları seç, mesela gazete, kitap, dergi oku.

e) Anne-babanın geçici olarak sana bakacağını unutma, zira onlar günün birinde ölürse, sen daha kötü duruma düşebilirsin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
            Ne kadar suredır bu haldesın hangı ılacları kullanıyorsun barmen ?

Rexapin serex tranko buskas.8 senedir böyleyim belirli aralıklarla dışarı çıksamda tam olarak yanlız dışarı çıkamıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: seksek View Post
              İşte Çözüm Reçetesi

a) Kendine bir hedef belirle

b) Bu hedefe ulaşmak için bir plan hazırla

c) Bu planı kararlılıkla uygula

d) Dünyanın sadece internetten ibaret olmadığını kabul et ve kendine başka faaliyet alanları seç, mesela gazete, kitap, dergi oku.

e) Anne-babanın geçici olarak sana bakacağını unutma, zira onlar günün birinde ölürse, sen daha kötü duruma düşebilirsin.
              Haklısın teşekürler..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: barmen123 View Post
                Rexapin serex tranko buskas.8 senedir böyleyim belirli aralıklarla dışarı çıksamda tam olarak yanlız dışarı çıkamıyorum.
                Rexapın ve serex kac mg alıyorsun?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
                  Rexapın ve serex kac mg alıyorsun?

rexapin 10mg düşürdü doktor serex 25mg alıyorum.

Yorum

tahminimce uykuyu serex yapıyor.14 saat uyuyorum yetmiyor nerdeyse.

Yorum

bu gün evde oturup bütün tv bakacağım diyorum ama 2 saat sonra sıkılıyorum.hemden dışarı atıyorum kendimi...beni meşgul edecek işler buluyorum yada kitap okuyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: panik View Post
                        bu gün evde oturup bütün tv bakacağım diyorum ama 2 saat sonra sıkılıyorum.hemden dışarı atıyorum kendimi...beni meşgul edecek işler buluyorum yada kitap okuyorum.
                        Keşke senin kadar rahat olabilsem.

Yorum

ne rahatlığı be kardeşcim ,hengi derdimi döksem amma velakin durağan hayat daha çok derinlere daldırıyor beni be buda beni kokutur.

Yorum

ben sadece dışarı çıkma konusunda rahat olabilsem demek istemiştim yanlış anlama sakın.mutlaka herkesin bir derdi varki burada.

Yorum

tahminimce uykuyu serex yapıyor.14 saat uyuyorum yetmiyor nerdeyse.
                              Evet uykuyu serex yapıyor.

Yorum

Şu anda bir uçuruma doğru yuvarlanıyorsun farkında olmadan.Kopuyor, birikiyor, doluyorsun.Mutlaka bir gün bir patlaması olacak.Bu şekilde hayat da geçmez, yolun sonu da gelmez.Acilen müdahale etmeli ve ne şekilde olursa olsun kendini dışarı atmalısın.Aç olsan da, tek başına sokaklarda amaçsız yürüsen de, en berbat işte çalışsan da silkelen ve at kendini evden dışarı.Savaştıkça güç kazanacaksın.İyi kötü deme, bir iş bul, harçlığını çıkar.
                                devamlı ilaçları kullanıp yatmaktan bıktım.hiçbir sosyal faliyetim yok.arkadaşım kalmadı herkezden herşeyden uzaklaştım.daha doğrusu arkadaş olup eğlenicek yaşıda geçtim yaş 30 oldu.nereye kadar evde oturup zaman öldürücem böyle.

Yorum

İşleniyor...
                                X