Duyuru

Collapse
No announcement yet.

psikolji

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• psikolji

mrb ben öss ye yeni girdim ve puanımız belli oldu fakat ne seçeceğim konusunda karasızım psikoljiyi düşündün hep istiyorum fakat özel sektör olduğu için korkuyorum iş bulma olanaklrı neler ve de şu pdr niye bu kadar önde bilip bilmeyen niye pdr yi seçmiyorsun diyor sizce bu arada benim puanım ea2 332 yüzdelik dilimi de 1,90 nasıl sizce
    0
    a:3:{i:306;a:5:{s:12:"polloptionid";i:306;s:6:"nodeid";s:6:"522016";s:5:"title";s:10:"bilmiyorum";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:307;a:5:{s:12:"polloptionid";i:307;s:6:"nodeid";s:6:"522016";s:5:"title";s:12:"n e dersiniz";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:308;a:5:{s:12:"polloptionid";i:308;s:6:"nodeid";s:6:"522016";s:5:"title";s:7:"olur mu";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

tebrik ederiz. yüzde 1.90 çok iyi sonuç. neden başkalarının dediklerinden etkileniyorsun.
    başkalarını boşver. sen kendi düşünceni uygula.
    psikoloji bölümüne gir. psikologlar devlet sektöründe de çalışıyorlar.
    psikolog olmak demek terapi yapmak demek değil ki. klinik psikolojide master yapanlar terapist oluyor. başka bir sürü iş alanı var psikologlar için. psikolog ruh doktoru değildir. sadece patalojik psikiyatrik hastalar ile ilgilenmezler , tüm insanlarla ilglenirler.
    bir de tıp fakültesi yazmayı düşünebilirsin. tıptan mezun olduktan sonra psikiyatri uzmanlık eğitimi alıp psikiyatrist olabilirsin ve o zaman hem terapi yapma hem de ilaç yazma yetkin olur.

Yorum

İşleniyor...
    X