Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rüya'da Uzay'a yolculuk

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Rüya'da Uzay'a yolculuk

Merhaba Arkadaşlar,
    Yazılarını ilgiyle okuduğum bu Site'ye üye olarak kafamdaki bazı soruların yanıtını bulmayı umuyorum.
    Burada bir kaç rüya yorumunu okuduğumda bana oldukça anlamlı geldi, ben iki rüyamı anlatmak istiyorum,
    yorum ve katkılarınızı bekliyorum. Rüyanın ilkinde yüksek bir yapının en tepesindeyim ve buraya arabayla geliyorum,
    inşaat daha doğrusu dev bir çelik yığını gökdelen bu, adeta bir Eyfel kulesi kadar yüksek ve ben yapayalnızım, orada yapacak
    işlerim varmış daha doğrusu bir şeyleri
    tamamlayacağım diye hissediyorum, genelde rüyada kullandığım arabalarda hep sorun yaşarım, ya araba bozulur, ya da
    bir şeyler bana engel olur, fakat bu rüyada araba kullanırken hiç bir sorun yaşamadım.
    İkinci rüyamda ise Uzay'a seyahat edecekmişim, adeta bir kapsül gibi bir yatak'a bağlanarak, uzay'a çıkacakmışım, fakat ölüm
    tehlikesi de var, fakat ben bunu yapmak zorunda gibi hissediyorum kendimi ve ölmeye hazırlanıyor gibi bu yolculuğa hazırlanıyorum,
    iki genç kadın bana bu yolculuğun tehlikelerini anlatıyor, onlarda bunu yapmış, yatacağım yatağa bakıyorum, yatakta yol yol kahverengi
    renkte,sıvı çikolata renginde çizgiler var ve bunların erimiş çikolata olduğunu farkediyorum, bunu tuhaf buluyorum, sonra bu yolculuk için
    bir beyaz mayo giymeye yeltendim ama bunu beğenmiyorum falan... Bir ölüm teması var fakat bu beni fazlaca korkutmuyor, fakat Uzay'a
    gidemeden uyandım, değerli yorumlarınızı bekliyorum Sayın Forum Üyeleri...

Teşekkür ederim yorumunuz için, genelde mutlu biriyimdir, çünkü eğer sadece dış koşullarda ve insanlarda mutluluğu
    ararsam beni yanılttığını öğrenecek kadar yaşadım bu dünyada, yine de her gün umut etmek güzel, hepimizin
    hedefleri var değil mi?

Yorum

Uzay rüyası

Teşekkür ederim yorumunuz için, genelde mutlu biriyimdir, çünkü eğer sadece dış koşullarda ve insanlarda mutluluğu
      ararsam beni yanılttığını öğrenecek kadar yaşadım bu dünyada, yine de her gün umut etmek güzel, hepimizin
      hedefleri var değil mi?

Yorum

İşleniyor...
      X