Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hayalleriniz mi, sevdikleriniz mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hayalleriniz mi, sevdikleriniz mi?

Gerçekleştirmek için büyük emek harcadığınız, olduğunda çok mutlu olacağınız hayalleriniz mi daha önemlidir yoksa size mutluluk veren, gerçekten çok sevdiğiniz ve sizi seven insanlar mı?

Bir yanda geleceğiniz, istekleriniz ve hayalleriniz
    Diğer yanda kardeş, arkadaş, dosttan öte tuttuğunuz kişi... Siz olsanız hangisini seçerdiniz?
    Bakış açısı önemlidir.

bence hayallerını gerceklestıremedigin surece seni seven insanları mutlu edemezsin onlar seni gercekten seviyolarsa senin mutlu olmanı ısterler mutsuz olman hayallerını gerceklestırememen onları da mutsuz eder eger hayallerin yuzunden sevdigin insanlardan vazgecmen gerekiyosa zor olanı yapıp sevdiklerinden vazgecmelisin cunku bır sure sonra mutsuzlukla onları da uzersın ılerıde mutlu oldugun zaman onlarda seninle gurur duyarlar senn adına sevinirler. kısacası kendin olmalısın herseyden herkesten once istediklerinden min olmalısın ve gerceklestirmelisin.

♏ Bir insanı melek diye sevmek budalalıktır. insanları, bütün pislikleri, hırsları ve zayıflıkları ile sevebilmek kahramanlıktır.''

Yorum

Hayaller daima önde gelir.
      Kafandaki her şeyi yapabilirsin.

Yorum

Hiphop-59 ve Pigettt, düşünceleriniz için teşekkürler. Bende böyle düşünüyorum aslında ancak tam da dediğin gibi, zor...

Orjinal yazı sahibi: Pigettt View Post
        zor olanı yapıp sevdiklerinden vazgecmelisin
        Bakış açısı önemlidir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri
          ben geleceğimi düşünürüm...
          Elbette, ancak burada gelecekten çok hayallerinin getireceği geleceğin. Yani, her halikarda güzel bir geleceğin olabilir. Ancak bu seni diğeri kadar mutlu etmez. Benim durumum da tamamiyle böyle. Hayallerimi gerçekleştirdiğim geleceğim olursa (iş, okul, hayatımla ilgili hayallerim) çok daha mutlu olacağımdan eminim. Ancak en yakın dostumu geride bırakmak... Bu sefer de nasıl büyük bir acı ve vicdan azabı çekeceğimi de tahmin dahi edemiyorum
          Bakış açısı önemlidir.

Yorum

İşleniyor...
          X