Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sorun=

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sorun=

merhaba yaklaşık 3 yıldır evliğim ilişkimiz hiçbir zaman mükemmel olmadı ortalama 3 ayda bi ayrılık kararı alıp geri barışıp yine aynı sorunları çözmeye çalışıyoruz kocama olan sevgim bitti diyemem ama epeyce azaldı birbirimize saygımız yok birlikte paylaştığımız konular ev arkadaşlığı kıvamında aynı ortam ikimizede dar geliyor kocama göre ben onun istediği bi eş değilim çalışan bi bayanım o benden ben bilmem eşim bilir diyen bi eş bekliyor olamıyorum olmam da kendimi değiştirmek beni mutsuz ediyor bu halimde onu mutsuz bi ilişkinin çözümünü bi çocukta görüyor ben ise bu evliliğe biter gözüyle bakıyorum geleceğimde onu göremiyorum hatalı olan bende olsam bu evliliğin bitti diye pişmanlık duyacağımı sanmıyorum eşim beni sevdiğini ve sorunlarımızı aşabileceğimizi düşünüyor benim gücüm kalmadı ona karşı yorumlarınaza ihtiyacım var
    Last edited by agresifcy; 18-03-2013, 02:43 AM.

Orjinal yazı sahibi: agresifcy View Post
    merhaba yaklaşık 3 yıldır evliğim ilişkimiz hiçbir zaman mükemmel olmadı ortalama 3 ayda bi ayrılık kararı alıp geri barışıp yine aynı sorunları çözmeye çalışıyoruz kocama olan sevgim bitti diyemem ama epeyce azaldı birbirimize saygımız yok birlikte paylaştığımız konular ev arkadaşlığı kıvamında aynı ortam ikimizede dar geliyor kocama göre ben onun istediği bi eş değilim çalışan bi bayanım o benden ben bilmem eşim bilir diyen bi eş bekliyor olamıyorum olmam da kendimi değiştirmek beni mutsuz ediyor bu halimde onu mutsuz bi ilişkinin çözümünü bi çocukta görüyor ben ise bu evliliğe biter gözüyle bakıyorum geleceğimde onu göremiyorum hatalı olan bende olsam bu evliliğin bitti diye pişmanlık duyacağımı sanmıyorum eşim beni sevdiğini ve sorunlarımızı aşabileceğimizi düşünüyor benim gücüm kalmadı ona karşı yorumlarınaza ihtiyacım var
    Arkadaşım sen kararını vermişsin zaten başkaları ne dese boş artık.. Evlilik inatla yürütülecek bir kurum değil her iki taraf mümkün mertebe taviz vermek zorunda. Bir kağıt kalem al ve ayrılman durumunda eksi ve artıları not et hangisi fazla ise ona göre hareket et.

Yorum

neden böyle diyorsunuz?şayet eksileri fazla çıkarsa devammı etmem gerekiyor?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: agresifcy View Post
        neden böyle diyorsunuz?şayet eksileri fazla çıkarsa devammı etmem gerekiyor?
        Hayır! Her halükarda kararı siz vereceksiniz hangisi eksi çıkarsa çıksın.. Mükemmel evlilik diye birşey yoktur, kmsenin evliliği mükemmel değildir.. Planınızı iyi yapın ona göre karar verin artık.

Yorum

teşekkür ederim ...

Yorum

İnandığım bir şey vardır. Mutsuz bir evliliği çocuk bitirir. Çocuk aşkın, sevginin, huzurun ve saygının olduğu evliliklerde aile bağını arttır ama evlilik kötüyse sorumluluğun verdiği yük evliliğe sıkıntı bindirir.!! Değişmeyin, kimse değişmesin , sen bu olduğun için seni seven bir adam senden başkası olmanı beklemesi ne tuhaf bir çelişki. Evliliğini renklendirmeye çalış, eşini şaşırt , bunu yaparken benliğini adayıp varlığını yok etme derim sen busun, böylesin bu halinle seni yeniden sevmesini sağla..!! Zaten seviyordur sadece bunu fark etmesi için gerekeni yaparsan belki bu kadın giderse halim ne olur der, şapkayı önüne alır ve düşünür..!
            ........

Yorum

sorunlarınızı çocukla çözmeyin daha kötü olursa çocukda etkilenicek bu yaşadıklarınızdan
              Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
              sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

İşleniyor...
              X