Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sanal aşk normal midir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sanal aşk normal midir?

bir forumda veya msnde biriyle tanışıyosunuz, onu hiç görmemenize rağmen onunla uzun bir süre mesajlaştıktan yazıştıktan sonra ona aşık oluyosunuz. en azından her gün onu düşünüyosunuz, gerçekte nasıl biri olduğunu merak ediyosunuz ama bir türlü öğrenemiyosunuz, hatta adını bile bilmiyosunuz, ama onu öğrenemedikçe gözünüzde büyüyor. ama o size aşık değil, sadece arkadaş gibi yazışıyor uzun bir süre. sizce aşkın bu kadarı normal mi? bence bu şekilde aşık olan biri takıntılıdır, bu gerçek aşk olamaz )

böyle aşk olmaz olsun.. olmaz ki öyle bişey zaten.. göz göze değmeden aşk olmaz
    "sen hiçbir işe yaramaz değilsin. Seni senden çalan toplumdur."
    Tezer

http://www.sinirda-hareket-var.blogspot.com/

Yorum

İnternette bu şekilde yaşanan duyguların aşk'la degil bence acziyetle alakası var.Ne demiş şair;Sevgi çaresizlikten dogmaz,adı o zaman sevgi olmaz...
      Geçen sene çok kibirliydim ama bu sene mükemmelim...

Yorum

sanal ortamda tanıştığın kişi hakkında yüzyüze tanıştığın insan kadar bilgi sahibi olamıyorsun ve burda hayal gücün devreye giriyor.Boşlukları hayal gücünle dolduruyorsun ve karşındaki kişi hayalindeki kişi oluyor.sesini emel sayın sesi olarak hayal ediyorsun misal.Ve gerçek hayatta karşılaştığın vakit sesi hayalkırıklığına uğratıp beslediğin duyguların çökmesine sebep olabilir.Sanalda olsa aşk güzel bir duygudur ama böyle hisler duyduğun kişiyle en yakın vakitte gerçek hayatta görüşmelisin duyguların dallanıp budaklanmadan.Eğer duyguların hala aynıysa ne mutlu sana

Yorum

aşk dediğin yüz yüze yaşanır.. sanaldan aşık olmak tramvaydaki durak isimlerini haykıran kadın sesine aşık olmak gibidir.. gerçekliği yoktur, geçerliliği yoktur..
          "sen hiçbir işe yaramaz değilsin. Seni senden çalan toplumdur."
          Tezer

http://www.sinirda-hareket-var.blogspot.com/

Yorum

sn arkadaşım aşk öyle birşeydir ki eğer el ele,göz göze olmazsan onunla hiçbir anlam ifade etmez. bu sorunu hepimiz yaşamışızdır. kimi zaman yalnızlıktan dolayı kimi zaman sarılmak istediğimiz yanımızda olmasını istediğimiz biriyle bu duyguları yaşarız. önünde iki seçenek var.ya artık sanaldan değilde reelden konuşmak tanışmak yada bu tür duygulara fazla kapılmamak. seçim senin :RpS_smile:

Yorum

Biz bence yaşadıgımız hissettiğimiz duyguları aşk zannediyoruz.Yoksa aşkın ömrü 3-4 yıl gibi saçmalıklar üretilmezdi...
              Geçen sene çok kibirliydim ama bu sene mükemmelim...

Yorum

hayatta saçmada olsa herşey olabiliyor normal değildir saçmadır ama başa gelebilir kaçınılmazdır.

Yorum

Bu şekilde aşk olmaz, internetten birine aşık olan biri varsa, içinde kalan o boşluğu doldurma içgüdüsüyle hareket ediyordur..
                  Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdur.
                  Mustafa Kemal ATATÜRK
                  Asperger bir kız arkadaşım olsun isterdim,
                  kalk gidiyoruz dediğimde nereye diye sormayan,
                  karavanımın hanımı olan

01101110011110100111010000100000011110010110100101 1100100110110101101001011000100110010101110011

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asperger View Post
                    Bu şekilde aşk olmaz, internetten birine aşık olan biri varsa, içinde kalan o boşluğu doldurma içgüdüsüyle hareket ediyordur..
                    ben evlendim ama buna ne diyeceksin

Yorum

sanaldan aşkı pek onaylamıyorum sağlıksız bir ilişki olur ve insanı çok yıpratır arkadaşlık gibi şeyler iyi ama aşk meşk iyi diğidlir
                      Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
                      sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

türkiye şartlarında tavsiye etmem ama normalmi dersen pek bişey diyemem kişiden kişiye,ülkeden ülkeye değişir

Yorum

Bence aşktır hatta aşkın asıdır.Normalde bi kız görürsün aşık olursun.Neden ? Kız sağlam sonuçta sağlam kızlara tabi aşık olursun.Ama kızın kötü huyları olabilir.Oysa sanaldan tanıştığın biriyle dış görünüş yerine yazışmalar duygular yoluyla aşık olursun.Bence aşktır.Normaldir.Ama görmeden durma kısmı çok kötü işte.Bunun için bence hiç sanala bulaşma , gerçekte takıl arkadaşlarınla mutlaka bi taşla tanışırsın moruk.
                          Kafandaki her şeyi yapabilirsin.

Yorum

Benim olmustu 1 kere kameradan filan görüsüyorduk ama cok fazla degil öyleki yüzünü bile hatirlamiyorum suan ama cok asik olmustum onla saatlerce sabaha kadar yazisiyordum hic bikmiyordum bütün gün hic yemek yemiyordum acmasi iicn msn yi bekliyordum saatlerce belki cok asiktim ask öyle birseydirki kücügü sahiplenme büyügü bir yoklukta Allahlasmasi ask görmedikce büyür aslinda bilinen aksine ben söyle düsünüyorum birine asik oldugunda o en fazla 3 sene sürer ve romantizm biter ama eger görmesen o ask bitmezde bitmez büyürde büyür sonra hic görmedigin biri icin tüm cölleri asarsin onu gördügünde sen benim asik oldugum kisi degilsin dersin o icimdendi dersin Ask insanin icindedir onun icin ne hissetigimize degil onun bize hissetiklerine asik oluyoruz benim askimda onu tanidigim halde halen bitmedi bunu tarif edemem ama öyleki olur sanal ask.
                            Kutsal Geometri!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: оливков View Post
                              ben evlendim ama buna ne diyeceksin
                              Nikahınız internet üzerinden kıyılmadı sonuçta İnternetten beğendin ama buluştun dimi yüz yüze görüştünüz. Senin de hoşuna gittiği için reel karakterini beğendiğin için evlenmişsin.. Allah mutluluğunuzu daim etsin ne diyeyim
                              Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdur.
                              Mustafa Kemal ATATÜRK
                              Asperger bir kız arkadaşım olsun isterdim,
                              kalk gidiyoruz dediğimde nereye diye sormayan,
                              karavanımın hanımı olan

01101110011110100111010000100000011110010110100101 1100100110110101101001011000100110010101110011

Yorum

İşleniyor...
                              X