Duyuru

Collapse
No announcement yet.

En yakın arkadaşımın kız arkadaşı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• En yakın arkadaşımın kız arkadaşı

Kardeşim dediğimin arkadaşımın kız arkadaşı yakama yapıştı , kızı başımdan atamıyorum durumu arkadaşıma anlatsam bana inanmayacağından endişeliyim. Kimseye anlatamıyorum da tel.den ve faceden kızı engelledim ama aynı bölümdeyiz okula onun yüzünden içimden gitmek gelmiyor. Çıldırmak üzereyim. Kızın ağzını yüzünü dağıtmak istiyorum laftan anlamıyor çıldırıcam
    ........

meraktan soruyorum bu kız hayla senin kardeşin dediğin arkadaşınla sevgilimi ilişkisi devam ediyormu
    Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

git arkadaşına anlat eğer sana inanmazsa senin yapabilceğin bir şey olmaz ha inanmaz diyosan kızla buluş seni rahatsız ettiğini senin yakandan düşmediğini bir söylet sesinide kaydet bunu arkadaşına dinlet o zaman sana inannıcaktır
      Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
      sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Negatif View Post
        meraktan soruyorum bu kız hayla senin kardeşin dediğin arkadaşınla sevgilimi ilişkisi devam ediyormu
        Evet salak aşığı oynuyor.
        ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
          Evet salak aşığı oynuyor.
          ilginç hatta çok ilginç hadi arkadaşından ayrıldıktan sonra senin yakana yapışsa anlıcamda kardeşim k.b ama kız hasta galiba seni şimdi daha iyi anlıyorum
          Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

Bence değerlendir.Sonra hiç bişey olmamış gibi devam et.
            Kafandaki her şeyi yapabilirsin.

Yorum

boşver arkadasını, kızla cıkmaya basla, belki aradıgın kisidir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
                boşver arkadasını, kızla cıkmaya basla, belki aradıgın kisidir.
                Saçmalık.Arkadaş herşeyden önemlidir satıcıları oldum olası dışlarım.Arkadaş dediğin kaçırılsa bile yerini söylemicek.Benim öyle arkadaşlarım yok ama ben öyleyimdir inanmassanız anlarım.Bu günlerde herkes kankasının sırrını sağ sola yayan birisidir.Ama ben ölsemde sırrını saklarım arkadaşımın.Çevremden , ailemden böyle gördüm.Bu nedenle satıcılara karşı gıcıklığım vardır.Bence satma kızı kullan hiç bi şey olmamış gibi devam et.Sanki evlencekler.Kankana söylersin yavşıyo diye.İnanmazsa gerçek arkadaşın değildir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HipHop-59 View Post
                  Saçmalık.Arkadaş herşeyden önemlidir satıcıları oldum olası dışlarım.Arkadaş dediğin kaçırılsa bile yerini söylemicek.Benim öyle arkadaşlarım yok ama ben öyleyimdir inanmassanız anlarım.Bu günlerde herkes kankasının sırrını sağ sola yayan birisidir.Ama ben ölsemde sırrını saklarım arkadaşımın.Çevremden , ailemden böyle gördüm.Bu nedenle satıcılara karşı gıcıklığım vardır.Bence satma kızı kullan hiç bi şey olmamış gibi devam et.Sanki evlencekler.Kankana söylersin yavşıyo diye.İnanmazsa gerçek arkadaşın değildir.
                  çok safsın.

Yorum

çok safsın.
                    Biliyorum Çoğu kişi tarafından kullanıldım bu saflığım yüzünden.Ama satıcı olmaktan iyidir.

Yorum

Biliyorum Çoğu kişi tarafından kullanıldım bu saflığım yüzünden.Ama satıcı olmaktan iyidir.
                      herkes ben melegim diyor

Yorum

Doğrudur , ama ben meleğim demedim.Satıcı değilimdir dedim.Günlük hayatta ettiğim küfürler , güzel kız görünce ilk defa kız görmüş gibi bağırmalar,arkadaşlarımı kandırıp sınıftaki kızlara yaptıklarımız , sokaktaki amca topumuzu kesti diye camlarını taşlayıp kırmamız , bize çok büyük günaha mal oluyor.
                        Last edited by HipHop-59; 26-03-2013, 11:37 PM.

Yorum

Doğrudur , ama ben meleğim demedim.Satıcı değilimdir dedim.Günlük hayatta ettiğim küfürler , güzel kız görünce ilk defa kız görmüş gibi bağırmalar, bana çok büyük günaha mal oluyor.
                          kendinden emin konusma o kadar. mesela yarın oburgun arkadasının kız arkadasına asık olursun bu sozlerini unutursun.

Yorum

kendinden emin konusma o kadar. mesela yarın oburgun arkadasının kız arkadasına asık olursun bu sozlerini unutursun.
                            Ben aşık olmam.Defalarca diyorum , uzun ilişki yapamıyorum ben.

Yorum

Ben aşık olmam.Defalarca diyorum , uzun ilişki yapamıyorum ben.
                              yaşın kucuk olmalı. bu sozlerinin gerceklik degeri yok.

Yorum

İşleniyor...
                              X