Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ne garip bir ırk olduk

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ne garip bir ırk olduk

20'lik dişimizi 40lı yaşlarımızda çıkarır olduk..

bekaret yaşı 9'a kadar düştü...

eskiden savaşlar topla tüfekle olurmuş şimdi biyolojik silahlarla soy tüketme tekniği uygulanıyor...

ne yazların tadı kaldı ne kışların..

bangaldeş litvanya gibi yerlerde insanlar evlerini terkediyor birçok kara parçası buzulların erimesiyle sular altında kalacak buna ne sebep oldu peki yine insanlar...
    kavimler göçünü bile gölgede bırakacak bir göç kapıda..

astım yaygınlaştı egzoz gazları yüzünden çocukların çoğu astımlı doğuyor...

estetik diye yüzüne yemeklik yağ enjekte edip tanınmicak hale gelen kadın..

kazara dizini kesip sonrasında ağaçadam olan heryerinde derisinde dallar ve ağaç kabukları oluşan adam...

daha kimbilir neler var...

dünya hayatını kayberse sonu gelmiş olur ölee deme.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bonnie
      eskiden de beter şeyler vardı. şimdi de var. bence insan türü her zaman böyleydi ve böyle olmaya devam edecek. örneğin 80lerde kadın kocasından izin almadan çalışamıyordu. bekaret kontrolü eskiden serbestti, üniversite yurtlarında insan haklarına aykırı şekillerde yapılıyordu. yurt genelinden çıkıp dünyaya bakınca da afro-amerikalıların şu anki kadar hakları yoktu, ülke başkanı olamazlardı.....özetle eskiden başka sorunlar vardı insan haklarına aykrı, şimdi onların bir kısmı gitti bu sefer yerine yenileri geldi. insanoğlu olarak sorun üretmekten asla vazgeçemeyeceğiz.
      doğru söylüyosunda ben daha çok genetik anlamdaki sorunlara takığım...vukadar değişim...insan ırkının saf yapısından çok öteye gitmiş gibi sanki...

geçiş döneminde hissettiğiniz olurmu hiç kendinizi bireysel olarak değil...dünya yaşamı anlamında...

ben öyle hissediyorum geçiş dönemindeyiz ve bazı şeylerin artık başlangıcını aştık gibi geliyor...

felaketler açısından...bilim adamlarının öngördüğü kadarıyla konuşabilirim tabiki ama bi 50yıl sonra kim bilir neler olucak...

çocuklarımız torunlarımız nasıl bir topluma ayak uydurmak zorunda kalıcak...hangi ülkelerde savaş olacak hangileri sular altında kalıcak..hangi acı veren salgınlar çıkacak...

özellikle savaşlarda kullanılan biyolojik silahlar insanların genlerini ne derecede etkilicek...

Yorum

21 aralık 2012 tarihinde...güneş herzaman olduğundan 20kat daha ısınacakmış..bu bütün samanyolunu etkileyecekmiş...ve dünyanın yörüngesinin değişimiyle büyük fırtınalar seller yanardağ patlamaları bekleniyormuş..

astrolojiyi bende takip ediyorum..anladığım kadarıyla fazla değil...ilginç gelmiştir herzaman...

Yorum

küreselleşiyor dünyamız ve yakında top gibi olacağız.insanlar birbirlerinin ritmlerine uymak zorunda kalacak.farklılıklar silinip benzerlikler artacak.iyi mi olacak.burda cevap size ait.bence hayır çünkü tadımız bozulacak.

Yorum

işin ilginç tarafı önlenebilir bir durum değil...

artık başlamış ve yarıya kadar gelmiş...yavaşlatmak mümkün olabilir belki oda bütün insanlığın elbirliğiyle davranmasını gerektirirki buda imkansız...

bir kahin vardı...sanırım 2006da kaybetti hayatını...

hani şu ikizkulelere olan saldırıyı bilen hatta bushtan sonraki başkanın siyahi olacağını söyleyen ardındanda amerikanın krize gireceğini söyleyen kahin ki dedikleri çıkmıştı.. ki çıktı..

son kehanetleride...obamanın amerikanın son başkanı olacağıydı krizden sonra dünyanın yeni hakimi çin olacakmıi daha ileriki yıllarda tabi...

3.bir dünya savaşı söz konusu demiş ve ilk defa savaşta atom bombası kullanılacağını söylemiş...4sene devam edecek bir savaştan sonra dimdik ayakta kalan tek ülke rusya olacak demiş...

2048 yılına kadar devam edeceği söyleniyor felaketlerin...2048 yılındada avrupa yeniden müslümanların egemenliği altına girecekmiş...
            hintli bir kahindi sanırım...

paylaşmak istedim ilginç geldi...

Yorum

kesinlikle öyle..3172 yılı içinmi ne dünyanın sonu diyordu...

insan inanmak istemiyo söylediklerine ama birazda beklediğimiz şeyler sanırım gidişata bakılırsa...

Yorum

evet öyle... başka bi gezegende insan yapımı bi dünya düşünemiyorum bile...

Yorum

doğru demişsin gökçe kardeş dediklerinin hepsi oluyor
                  içlendim bak şimdi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dert
                    küreselleşiyor dünyamız ve yakında top gibi olacağız.insanlar birbirlerinin ritmlerine uymak zorunda kalacak.farklılıklar silinip benzerlikler artacak.iyi mi olacak.burda cevap size ait.bence hayır çünkü tadımız bozulacak.

benzerlikler silinip farklılıklar artacak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gokche
                      var var okadar çok varki ama en gelişmiş ırk bizim bulunduğumuz dünyada, teknoloji olarak değil insan ve doğa güzelliği açısından.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bonnie
                        Orjinal yazı sahibi: GTO
                        Orjinal yazı sahibi: gokche
                        var var okadar çok varki ama en gelişmiş ırk bizim bulunduğumuz dünyada, teknoloji olarak değil insan ve doğa güzelliği açısından.
                        bundan şüpheliyim. eski medeniyetler öyle demiyor. biz böyle olduğuna inanmak istiyoruz.

olmaması mümkün değil ama kafa yormayalım diye olmamasını bilmemiz gayet normal..

Yorum

İşleniyor...
                        X