Duyuru

Collapse
No announcement yet.

neden yaşadığımızı biliyorum !!!!!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• neden yaşadığımızı biliyorum !!!!!!

neden yaşadığını bilen var mı ? dunya aslında iyi vakit geçirilebilecek bir yer mi size göre .......benim fikrim bu konuda insanoğlunun doğanın hayvanların dewamın doğmanın ölmenin vs herşeyin dewamını sağlamak için tanrı tarafından kullanılıyoruz ve dünya tanrının istediği bir yuzyılda kıyamet kopacak konuya yazan olursa dewam edicem.....

bence kıyamet 7 milyar insanın teer teker yüksek bilinç düzeyine ulaşacağı zaman yani düşünce evrimlerini gerçekleştirecekleri zaman kopacak çünkü allah insanları teker teker cennetine atmak istiyor........

Yorum

bana göre tüm dünyaya iyilik hakim olacağı zaman kopacak........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri
        insanlar kendi kıyametini kendi hazırlıyor. başta doğanın dengesini bozmak, döngü zincirini bozmak, bitkilerin genetiğiyle oynamak, aşırı derecede CO2 (Karbondioksit) vermek (sanayileşme)
        insanlar ne yaparsa yapsın bu dunyayı yaratan ancak bu dunyayı yıkabilir........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cadde14
          Peki yaşama bir anlam veremiyor musun?

örneğin ???????***

Yorum

Orjinal yazı sahibi: longines View Post
            neden yaşadığını bilen var mı ? dunya aslında iyi vakit geçirilebilecek bir yer mi size göre .......benim fikrim bu konuda insanoğlunun doğanın hayvanların dewamın doğmanın ölmenin vs herşeyin dewamını sağlamak için tanrı tarafından kullanılıyoruz ve dünya tanrının istediği bir yuzyılda kıyamet kopacak konuya yazan olursa dewam edicem.....
            @longines oncelikle neden yasadigin bilen var mi sorusuna , ben iyi bir insan ,ilerde iyi bir aile kurmak mutlu huzurlu ve bana gore en onemliside saglikli olmak bir suru sey yapmak istiyorum ,yani yapıcak seyler bulmaya calisiyorum simdi insanlar surekli dunya boyle olmus, neden boyle diye soruyorlar peki soran kisiler dunyanin daha iyi bir yer olmasi icin ne yapıyorlar( yapılıcak en kucuk bisi bile bana gore buyuk bir adimdir),

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri
              dünya olduğu yerde kalır ama biz kalamayız... terkedilen sınıf gibi, okul gibi... boş bir stadyum gibi. dünyayı dünya yapan içindeki insanlardır. insansız bir dünya düşünemiyorum.

anladım kuranda kıyametin kopacağında bahsediyor yani yerle gök birbirine giricek denizler vs yani atmosferdeki bütün canlılar ölmesi için gereken yapılacak

Yorum

insanı değerli kılan hayalleri duygu ve düşünceleridr eğer bunlar yoksa o insanda hayatı boşlukdan ibarettir amaçlar olmadan hayatda olmaz
                Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
                sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

bir amacı yok hayatın. ölüyon sonrada oyun bitiyor.

Yorum

evrensel bilinç düzeyi anlamında yani örneğin bütün insanların kardeşce yaşadığı bir dünya olduğu zaman kıyametin kopacağını düşünüyorum ben......

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fincon View Post
                      bir amacı yok hayatın. ölüyon sonrada oyun bitiyor.
                      amaçsız olmaz ölmeklede hayat bitmez neye inandığına göre değişir yine ama ölümden sonrası olsun olmasın amaçsız olmaz sen var diyosan kendi var olma amacını bulamamışsın demekdir buda hayatının boşlukdan ibaret olduğunu gösterir
                      Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
                      sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Hayatı yaşamak varken biz hayatın anlamını niye tartışıyoruz?
                        metafizik durumlar ayrı bir yükdür kişiye niçin yaşadığımızı bilelim en azından.......

Yorum

Tuz kokmuştur derse biri bilin ki kıyamet yaklaşmıştır.

???????????????

Yorum

Tamam tartışalım ama hayatın anlamı hayata bakınca belli oluyor zaten.

bak hayata anlamak katmakdan bahsetmiyorum ben dostum tabiki hayatı anlamdırıbilirsin duygu düşünce ve hayal gücünle bir çok sırrı çözebilirsin bundan keyif alırsın ben aslında burda tanrıyla fikir birliği yapıyorum tanrının yarattğı atmosferde yaşıyoruz ve bu dunyanın da bir sonu var değil mi bu sonda bütün insanların kardeşcesine yaşadığı bir dunya meydana geldiği zaman film bitecek diyorum........çünkü allah herkesi cennete atmak istiyor.........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kripton94 View Post
                              amaçsız olmaz ölmeklede hayat bitmez neye inandığına göre değişir yine ama ölümden sonrası olsun olmasın amaçsız olmaz sen var diyosan kendi var olma amacını bulamamışsın demekdir buda hayatının boşlukdan ibaret olduğunu gösterir
                              hayır, okursun meslek sahibi olursun temel ihtiyaçlarını karşılarsın, acıların olur mutlulukların olur nefret ettiklerin sevdiklerin olur ve gün gelir ölürsün. bana göre öldükten sonra hayat biter. hayatım boşluktan filan da ibaret değil!

o yüzden bir çok insanın yaşama amacı dindir ve ölümden sonraki yaşam uğruna yaşarlar onu amaç edinirler. bana göreyse çoğumuz bu dünyada mutlu olmaya ve mutlu etmeye çalışırız gün gelir ölürüz ve GAME OVER.

Yorum

İşleniyor...
                              X