Duyuru

Collapse
No announcement yet.

neden yaşadığımızı biliyorum !!!!!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: fincon View Post
    hayır, okursun meslek sahibi olursun temel ihtiyaçlarını karşılarsın, acıların olur mutlulukların olur nefret ettiklerin sevdiklerin olur ve gün gelir ölürsün. bana göre öldükten sonra hayat biter. hayatım boşluktan filan da ibaret değil!

o yüzden bir çok insanın yaşama amacı dindir ve ölümden sonraki yaşam uğruna yaşarlar onu amaç edinirler. bana göreyse çoğumuz bu dünyada mutlu olmaya ve mutlu etmeye çalışırız gün gelir ölürüz ve GAME OVER.

mutlu olmaya ve mutlu etmeye çalışırken insanlığın dewamını sağlıyosun işte üstlendiğin bir görev var atmosferde görevini yapıcan gidicen .......

Yorum

Allaha kulluk etmek icin yasiyoruz bizi yaratan o ona borcluyuz ibadet etmeliyiz gerisi hep bos

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fincon View Post
        hayır, okursun meslek sahibi olursun temel ihtiyaçlarını karşılarsın, acıların olur mutlulukların olur nefret ettiklerin sevdiklerin olur ve gün gelir ölürsün. bana göre öldükten sonra hayat biter. hayatım boşluktan filan da ibaret değil!

o yüzden bir çok insanın yaşama amacı dindir ve ölümden sonraki yaşam uğruna yaşarlar onu amaç edinirler. bana göreyse çoğumuz bu dünyada mutlu olmaya ve mutlu etmeye çalışırız gün gelir ölürüz ve GAME OVER.
        hayatın nasıl bittiği önemli diğil senin hayatı nasıl yaşamayı seçtiğin önemldir hayat biticek peki sırf biticek diye yaşamakdan ve seçimlerden vazgeçmek gerekir
        Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
        sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

İlla ki gözle görülür bir sebep mi lazım?..

Yaşamak, nefes alıp vermek ve bu dünyada var olduğunun farkında olmak en güçlü yaşama sebebi değil mi?..

Yorum

Bu konuda okuduklarımı sentezleyecek olursam "yaşamın amacını sen belirlersin".Yaşamın belli bir amacı yoktur.Ama Allah'ın çizdiği yolda gidersen güzel bir hayat yaşarsın tersine gidersen zor ve acılı bir hayat yaşarsın.

Yorum

ben de nasıl yasanılması gerektigini biliyorum..

Yorum

Bu hayatı surdurmekte çok zorlaniyorum şu an
                push push. you. can do it!

Yorum

hayatın tadını çıkarmak için yaşıyoruz.... yani hayat sınavdır

Yorum

Keşke ecelim gelse de bitse bu kabus
                    push push. you. can do it!

Yorum

Kimin lafıydı unuttum. Kötü kaderimiz yüzünden doğduk korkularımız yüzünden yaşıyoruz.
                      I'm fine. I'm just not happy.
                      G.House

Yorum

bu konuyu niye hortlattın bugun bu konulara girmesek daha iyi olurdu........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: queensyche
                          gercekten yasıyormusun yoksa sadece nefes mı alıyorsun? herkesın ısteklerı aslında aynı mutluluga huzura ulasmak sevgi ve ıcındekılerınız ısteklerenızle birebir örtüşüyor..ask hersey hersey ask ama temel açlığımız sevgi. dejenere edilmiş tabulaştırılmış cinsellik... sevgiyi eksiltme cesareti bul. aşksız kalma yaRIn yok zamanı unut kollarını aç herşey
                          bir ve tek sen ve ben ölümle barışamayan yaşamla hiç barışamaz...

İyi güzel anlatıyor ağzına sağlık; oylum hanımda ışıl ışıl hanım yalnız hayat böyle değil bu arkadaş insanlar birbirine selam vermiyor sert duruyor diyor oylum taluda millet cool olacak diyor o zaman dünyadaki yüzmilyonlarca selam vermeyen çekingen duran vs depresyon panik atak sosyal fobi hastasını ne yapacaksın.

Neticede hayat evrimsel ve sınıfsal bir mücadeledir ve başı sonu asla tahmin edilemez denetlemez.
                          G.House

Yorum

Orjinal yazı sahibi: longines View Post
                            bu konuyu niye hortlattın bugun bu konulara girmesek daha iyi olurdu........
                            Daha ölmemiş konu hepi topu 23 saat önce mesaj atılmış.
                            G.House

Yorum

İşleniyor...
                            X