Duyuru

Collapse
No announcement yet.

takıntılı insanların beyinleri diğerlerinden daha zeki zorlasa bi einstein çıkabilir

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• takıntılı insanların beyinleri diğerlerinden daha zeki zorlasa bi einstein çıkabilir

takıntılı insanların beyinleri daha zeki bence.niye derseniz 1 gün içinde binbir türlü şeyi takıp hala yorulmadan takmaya devam eden ve aktif olan bir beyin ( örnek temizllik pislik din vs) enerjisini başka şeylere harcasa bence bir einstein daha çıkabilir! iddia ediyorum!

Orjinal yazı sahibi: mavimor View Post
    takıntılı insanların beyinleri daha zeki bence.niye derseniz 1 gün içinde binbir türlü şeyi takıp hala yorulmadan takmaya devam eden ve aktif olan bir beyin ( örnek temizllik pislik din vs) enerjisini başka şeylere harcasa bence bir einstein daha çıkabilir! iddia ediyorum!

olabilir bende takıntılıyım...
    benimde sevdiğim bir kız mesela 10 senedir yüzünü görmediğim halde hiç unutmadım ..

Yorum

beni sosyalfobi engelliyor. gerçekten mükemmel biriyim, bunu laf olsun diye söylemiyorum. ancak ne yazık ki bırakın mukemmelligimi yansıtmayı sosyalfobi yüzünden yasayamayacak duruma bile gelebiliyorum.

Yorum

takıntılı insanlar niye cevap yazmamış? haklı mıyım?

Yorum

Yok ya. Diğer insanların zekasından bir farkınız yok. Sadece biraz takıntılısınız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
            beni sosyalfobi engelliyor. gerçekten mükemmel biriyim, bunu laf olsun diye söylemiyorum. ancak ne yazık ki bırakın mukemmelligimi yansıtmayı sosyalfobi yüzünden yasayamayacak duruma bile gelebiliyorum.
            Aşağılık kompleksin dile gelmiş sadece..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: he ondan View Post
              Aşağılık kompleksin dile gelmiş sadece..
              hmmm...........

Yorum

bir gün içinde 10 çeşit konuda çeşitli teoremlerde bulundun mu? onu geliştirdin mi? onunla ilgili deneyler yaptın mı?sen hiç?
                Orjinal yazı sahibi: he ondan View Post
                Yok ya. Diğer insanların zekasından bir farkınız yok. Sadece biraz takıntılısınız.

Yorum

Psikolojik sorunlar zekayı geliştirmiyormuş okumuştum bir yerlerde, tersine geriletiyormuş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mavimor View Post
                    çok takıntılıyım. şu atoma taktım. sonunda parçalayacağım

Yorum

Bilmiyorum zeki miyim ama milyon tane şeyi hesaplamaktan sürekli kafamın bişeylerle meşgul olmasından bıktım,beynimi bu kadar yorduğum için ilerde alzheimer olacağıma eminim,zeki değil mutlu olmayı tercih ederdim.

Yorum

Takıntılı olmak iyi bişey değil aksine beyni yoruyor.Sürekli bir şeye odaklanan beyin diğer önemli detayları kaçırıyor,insani ilişkilerde zayıflık yaratıyor.
                        Alzihemir ın bundan olduğunu düşünüyorum sürekli aynı şeyi düşünmek ,takıntılı olmak bence beyni sulandırıyo bi müddet sonra onun adı da : ALzaymır

Yorum

şuan yapay zeka araştırması yapıyodum tam üstüne geldi bu konu he yanlış anlamyın merak ettim sadece zeki deigilim okadar
                          Last edited by nemesis4; 07-05-2013, 11:26 PM.

Yorum

Her takıntılı insan diğer insanlardan daha zaekidir diye birşey yok tabi de takıntının neyden kaynaklandığına bağlı bu zeka meselesi.

Mesela Nikola Tesla ve Einstein'in otistik olduğunu söyler çevresi ve doktorları.
                            Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdur.
                            Mustafa Kemal ATATÜRK
                            Asperger bir kız arkadaşım olsun isterdim,
                            kalk gidiyoruz dediğimde nereye diye sormayan,
                            karavanımın hanımı olan

01101110011110100111010000100000011110010110100101 1100100110110101101001011000100110010101110011

Yorum

takıntılı insanların zeki olması derken ben o kadar çok enerji ve efor sarfediliyor ki bu enerji başka şeye harcansa boşa gitmez diye düşündüm
                              Orjinal yazı sahibi: dertli biri
                              zannetmem ben de takıntılıyım ama hiç einstein gibi hissetmiyorum kendimi. hatta tam tersine beynimi yorduğumu, zarar verdiğimi hissediyorum...

Yorum

İşleniyor...
                              X