Duyuru

Collapse
No announcement yet.

takıntılı insanların beyinleri diğerlerinden daha zeki zorlasa bi einstein çıkabilir

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Böyle saçma teorileri nerden kim uydurur hep merak etmişimdir. Böyle bi genelleme türü var ortada dolanıp durur sürekli yok depresyonlular zeki olur yok hiperaktifler zeki olur yok şizofrenler zeki olur vs vs bi takıntılı insanların zeki olması eksikti oda olmuş. Bunlar tamamen zavallı insan avuntusu başka birşey değil. Kendini anca böyle mutlu edebilen insanlar var tabi.
    Bir dalgıç nasıl siler gözyaşlarını?

Yorum

ben ciddi düşündüm avuntu olsun diye değil kendi tecrübelerimden yola çıkarak. ancak bir takıntılı olursan bunu anlayabilirsin
      Orjinal yazı sahibi: flush View Post
      Böyle saçma teorileri nerden kim uydurur hep merak etmişimdir. Böyle bi genelleme türü var ortada dolanıp durur sürekli yok depresyonlular zeki olur yok hiperaktifler zeki olur yok şizofrenler zeki olur vs vs bi takıntılı insanların zeki olması eksikti oda olmuş. Bunlar tamamen zavallı insan avuntusu başka birşey değil. Kendini anca böyle mutlu edebilen insanlar var tabi.

Yorum

Okb nin zekayla doğrudan ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Evet aşırı düşünme var ancak bu yüksek zekaya işaret etmez. Tabii her insanın yetenekli olduğu ve çalışarak başarılı olacağı bir alan vardır.

Yorum

Zeki insanlar içinde okb li olan insanlar var, inkar edilemez. mesela matematikte guess, matematik obsesyonu hat safhada olan bir insanmış, istemsiz olarak her şeyin hesabını yaparmış. Sonuç olarak onun obsesyonu ona fayda getirmiş,

yıkıcı düşünceleri takıntı haline getiren ruhunu perişan ediyor. yapıcı duyguların obsesyonuna maruz kalanın hayatı daha güzel olabiliyor.
          ... ve ruhunun ilhamını dinledi insan. Sonuçlara razı olmak şartı ile istediğini seçmekte ve şeçtiğini yapmakta özgürsün....

Yorum

Super bir cevap olmus esintili modumuz tesekkurler

Yorum

Takıntılarım,biraz haddinden fazla.Şimdi dediğin gibi mi oluyorum?Böyle bir şey pek doğru gelmedi açıkçası.

Yorum

Bende çok takıntılıyımdır her konuya. Ama zeki olduğumu düşünmüyorum. Sadece gözlem, analiz ve kavrama yeteneğimizin daha gelişmiş olduğunu düşünüyorum.

Yorum

İşleniyor...
                X