Duyuru

Collapse
No announcement yet.

KURALINA GÖRE OYUN!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest started a poll KURALINA GÖRE OYUN!

KURALINA GÖRE OYUN!

0
    a:2:{i:312;a:5:{s:12:"polloptionid";i:312;s:6:"nodeid";s:6:"522018";s:5:"title";s:8:"Oynarım!";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:313;a:5:{s:12:"polloptionid";i:313;s:6:"nodeid";s:6:"522018";s:5:"title";s:8:"Oynamam!";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    Hayat tarzım şu: Oyunu kuralına göre oynarım, kuralı da karşımdaki insan belirler.

İyiyse iyiyimdir, kötüyse de kötüyümdür.

Sizce ne derece doğru bir yaklaşım hayata? Bana artık kesinim olarak yerleşti ama sizin fikirlerinizi merak ediyorum.

Tabi bu konuda iyiyle, kötüyü ayırt etmek ana işim! Şüphem olsa iyi olurum ki yanlışlıkla kırmalar olmasın.

Sevgiler ve de Saygılarla...

• psiko_istem
    replied
    bende artık kuralına göre oynamaya başladım yani oynamaya çalışıyorum desem daha doğru olur. ama baktım ki böylede insanlara karşı fazla acımasız mı oluyorum ne anlamadım açıkçası belkide nabza göre şerbet veriyorum anlamıyorum..

Leave a comment:

• kesske
    replied
    Orjinal yazı sahibi: exodus
    paranomanyak demiş ki:
    insanları anlamak zor..bu yüzden oyunu kuralına göre oynadığını sanırken kendini yanlış bir oyun içinde bulma ihtimalin de var..herşeyi her zaman doğru değerlendiremiyoruz ne yazık ki..sen oyunu kuralına göre oynadığını sanıyorsundur ama karşındakini yanlış anlamış olma ihitmalinde olabilir..bunuda düşünmek lazım..NE OLURSA OLSUN OYUN OYNAMAMAK LAZIM ZATEN ETRAF MASKELİ İNSANLARLA DOLU..BARİ MASKESİZ OLUP BİR FARKLILIK YAPALIM

tanırımmm

De bunun adı oyun değil: asıl ismi: adamına göre muamele...

adamına göre muamelede bir bakıma hissettiğin gibi davranmayıp oyun oynamaktır.....
    hissettiğin gibi davranmamak değil... Oyun da deil bana göre.... Anlatılmak istenen tam olarak şu: karşında ki kötüyse kendini korumak amaçlı soğuk uzak davranırsın.... İyise de iyiliğine karşılık verirsin... Bu olay bu kadar basit işte....

Yine de ben Mevlana taktiği deniyorum... Bu olay bana biraz ters gibi geliyo :roll: Yani : NE OLURSAN OL YİNE DE GEL..... 8)

Salt iyi salt kötü olmaz gibi geliyor bana :roll:

Sevgilerle kesske....

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Orjinal yazı sahibi: paranomanyak
    insanları anlamak zor..bu yüzden oyunu kuralına göre oynadığını sanırken kendini yanlış bir oyun içinde bulma ihtimalin de var..herşeyi her zaman doğru değerlendiremiyoruz ne yazık ki..sen oyunu kuralına göre oynadığını sanıyorsundur ama karşındakini yanlış anlamış olma ihitmalinde olabilir..bunuda düşünmek lazım..NE OLURSA OLSUN OYUN OYNAMAMAK LAZIM ZATEN ETRAF MASKELİ İNSANLARLA DOLU..BARİ MASKESİZ OLUP BİR FARKLILIK YAPALIM

tanırımmm :lol:

De bunun adı oyun değil: asıl ismi: adamına göre muamele...

adamına göre muamelede bir bakıma hissettiğin gibi davranmayıp oyun oynamaktır..

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    önemli değil de ben de teşekkür ederim sana... biz dediğine e-kardeşlik dioruz

Leave a comment:

• mojo
    replied
    senin hayat görüşünde süperrr devam et bu şekilde sen aslında farkında olmadan banada yardımcı oldun psikokardeşlik budur

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Orjinal yazı sahibi: mojo
    bence çok iyi bir yönlendirme hayata karşı böylece kendin üzülmezsin ve de karşındaki kişiyide üzmemiş olursun önce insanın ruhu sağlıklı olsun ki karşısındakine bişeyler katabilirsin hakedene iyi yada kötü hakettiğini vereceksin ama biri çok kötüyse sende onun seviyesine inip kötü birşey yapma bence üstünlüğün iyliğin olsun sadece taviz verme tamam çok beğendim hayat görüşünü
    evet tanımlar süperrr...

taviz vermeme... ve de kötüyle aynı seviyeye düşmeme...

Haklısın mutluluk için taviz vermeme benimkisi...

Leave a comment:

• ilhanARICI
    replied
    elbette. pozitif davranırsan pozitif karşılık alırsın negatif davranırsan negatif karşılık alırsın.

Leave a comment:

• mojo
    replied
    bence çok iyi bir yönlendirme hayata karşı böylece kendin üzülmezsin ve de karşındaki kişiyide üzmemiş olursun önce insanın ruhu sağlıklı olsun ki karşısındakine bişeyler katabilirsin hakedene iyi yada kötü hakettiğini vereceksin ama biri çok kötüyse sende onun seviyesine inip kötü birşey yapma bence üstünlüğün iyliğin olsun sadece taviz verme tamam çok beğendim hayat görüşünü

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Orjinal yazı sahibi: kesske
    Şövalye Sirum em kez :P
    Aynen canım aynen...

Orjinal yazı sahibi: kesske
    Kötüler senden uzak; iyiler hep seninle olsun....

Sevgilerle kesske ......
    Umarımm...

Leave a comment:

• ilhanARICI
    replied
    okeyi iyi bilmem ama yardımcı olursanız oynarım. maksat muhabbet olsun.

Leave a comment:

• MrShy
    replied
    Orjinal yazı sahibi: ilhanARICI
    allah allah. hangi oyun bu? oyunun ismini söylemeden nasıl kurallarını bilebilirim ki? örneğin satranç ya da tenisin kurallarını iyi bilirim.
    birisi bana bunun hangi oyun olduğunu söylesin. kurallarını biliyorsam kuralına göre oynarım. hile yapmam.
    okey oyunun adı :P
    4. arıyolar

Leave a comment:

• ilhanARICI
    replied
    allah allah. hangi oyun bu? oyunun ismini söylemeden nasıl kurallarını bilebilirim ki? örneğin satranç ya da tenisin kurallarını iyi bilirim.
    birisi bana bunun hangi oyun olduğunu söylesin. kurallarını biliyorsam kuralına göre oynarım. hile yapmam.

Leave a comment:

• kesske
    replied
    Kötüler senden uzak; iyiler hep seninle olsun....

Sevgilerle kesske ......

Leave a comment:

• kesske
    replied
    Şövalye Sirum em kez :P

Leave a comment:

İşleniyor...
X