Duyuru

Collapse
No announcement yet.

elektronik sigara (gliserin buharı)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• elektronik sigara (gliserin buharı)

bugün ilk defa elektronik sigara içtim.
    fark şu ki tütün dumanı yerine nikotin ve aroma katkılı gliserin buharı çekiyorsunuz.
    çok iğrenç bir şey. çok tatsız.
    ciğerlere yapışan gliserin ne kadar zararsızdır onu da bilenlere sorun.

Sigarayı bırakmak için bir alternatif değil O.. Hatta tehlikeli nikotin zehirlenmesi bile olabilir adam çektikçe çekerse aman diyeyim Tek havalı tarafı bir saatte vücudun istediği sigara ihtiyacını kapalı mekanda yapabilmek ama kesinlikle sigarayı bırakmak için etkili değildir biline

Yorum

3 ay önce paketi tutup cöpe firlattim ve kendi kendime dedimki bu sigaranin sende hafifte olsa bi anksiyete yarattigini bilmene ragmen neden iciyosun .... o gün bugündür icmiyorum ve inanin hafif olan anksiyetem iyice hafifledi .. sigara anksiyeteyi yüzde 30 etkiliyor diyebilirim..uykularim daha derinlesti, artik öksürme hissi yok, sesim daha gürlesti , daha dinc ve enerji doluyum.. yorgunlugum yok... herkese tavsiye ederim lütfen birakin sigarayi

Yorum

sigarayı bırakmış olmanız ne güzel..İnsan kendini gerçektende enerjik hissediyor..Ama başta gliserin likit dediğiniz durumu anlamadım bende işe yaradı..Uzun zamandır sigara içmiyorum ev elektronik sigarayı da içmeme noktasına geldim..Elektronik sigarada en önemili olay kaliteli likit kullanmaktır ve nikotin miktarınızı zaman içinde düşürerek bırakmaktır..Ben o noktaya geldiğimi görüyorum yaklaşık 5 ay oldu ve sigara içmedim hatta elips i bile kullanmaz oldum...Belkide herkeste işe yaramıyordur bilemedim..Reklam olmaması adına kullandığım markayı veremiyorum ama biraz araştırınca kaliteli ürünü buluyorsunuz.

Yorum

Asla. Kanunen sigara yasak değil, elektronik sigara yasak. Çok zararlı. Sigaradan daha zararlı hocam. Hemen çöpe atmanızda yarar var kapsülü
          Orjinal yazı sahibi: neyzenilhan48 View Post
          bugün ilk defa elektronik sigara içtim.
          fark şu ki tütün dumanı yerine nikotin ve aroma katkılı gliserin buharı çekiyorsunuz.
          çok iğrenç bir şey. çok tatsız.
          ciğerlere yapışan gliserin ne kadar zararsızdır onu da bilenlere sorun.

Yorum

İşleniyor...
          X