Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İYİLER ve KÖTÜLER

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İYİLER ve KÖTÜLER

Biri der;

İYİLİK YAP DENİZE AT!

biri der;

ÇAMUR AT YAPIŞMAZSA İZİ KALIR!

Kimin ne dediğini siz bilirsiniz!
    0
    a:6:{i:317;a:5:{s:12:"polloptionid";i:317;s:6:"nodeid";s:6:"522020";s:5:"title";s:21:"İyilik yap denize at!";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:318;a:5:{s:12:"polloptionid";i:318;s:6:"nodeid";s:6:"522020";s:5:"title";s:31:"Çamur at, yapışmazsa izi kalır!";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:319;a:5:{s:12:"polloptionid";i:319;s:6:"nodeid";s:6:"522020";s:5:"title";s:39:"Her ikisini de ama en çok iilik yapmak!";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:320;a:5:{s:12:"polloptionid";i:320;s:6:"nodeid";s:6:"522020";s:5:"title";s:38:"Her ikisini de ama en çok çamur atmak!";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:321;a:5:{s:12:"polloptionid";i:321;s:6:"nodeid";s:6:"522020";s:5:"title";s:52:"Her ikisini de; ortaya şöyle ikisinden eşit karışık!";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:322;a:5:{s:12:"polloptionid";i:322;s:6:"nodeid";s:6:"522020";s:5:"title";s:10:"Bİlmemm...";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

iyilik yap denize at kul görmezse yaradan görürmüş

Yorum

iyilik yap denize at. kimsenin görmesine gerek yok. hatta iyilik yaptığınız kişi bile bilmese olur. reklam ve şov amacı ile yapılan iyilik sahtedir. reklam ve şov amaçlı iyilik yapan kişiler aslında gizli gizli çok daha büyük kötülükler yaparlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilhanARICI
        iyilik yap denize at. kimsenin görmesine gerek yok. hatta iyilik yaptığınız kişi bile bilmese olur. reklam ve şov amacı ile yapılan iyilik sahtedir. reklam ve şov amaçlı iyilik yapan kişiler aslında gizli gizli çok daha büyük kötülükler yaparlar.
        senin de mekanın cennet olur...

Yorum

bilmem...

Yorum

iylik yap denize at diye bişey olmaz olmamalı iylik göreceli bir kavram ve çok özel üstün bir davranış bana göre insanlara her koşulda iylikle yaklaşılmalı eğer aldığınız sonuç kötüyse siz de hislerinizi kötüye dönüştürmeyin çünkü iylik bir duvara çarpar ve size şekillenip geri gelir sizin karakterinizi belirler kötü karşılıkta tecrübelerinizi dillendirir bişeyler katar en önemlisi gerçek bi insan olduğunuzun en güzel göstergesidir iylik yapmıcaksan yada yarım yamalak tezat durumda yapacaksan hiçbirşey yapmayın kafidir kötülüğü düşünmeyin çünkü yaptığınız kötülük aslında sizin karakterinizdir kendimizi arındıralım ve bulanıklaşmayalım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mojo
              iylik yap denize at diye bişey olmaz olmamalı iylik göreceli bir kavram ve çok özel üstün bir davranış bana göre insanlara her koşulda iylikle yaklaşılmalı eğer aldığınız sonuç kötüyse siz de hislerinizi kötüye dönüştürmeyin çünkü iylik bir duvara çarpar ve size şekillenip geri gelir sizin karakterinizi belirler kötü karşılıkta tecrübelerinizi dillendirir bişeyler katar en önemlisi gerçek bi insan olduğunuzun en güzel göstergesidir iylik yapmıcaksan yada yarım yamalak tezat durumda yapacaksan hiçbirşey yapmayın kafidir kötülüğü düşünmeyin çünkü yaptığınız kötülük aslında sizin karakterinizdir kendimizi arındıralım ve bulanıklaşmayalım
              benim fikrim bu olsun o zaman.......

Yorum

iyilik gösteriş için yapılırsa ne anlamı kalır bazı yerlerde görülmesi gerekli olduğu durumlarda olabilir ama gizli iyilik gerçek olan ve ben her zaman savunurum bunu iyilik yap denize at balık bilmese halık bilir sözünü sen o iyiliği çıkar için yapıyorsan zaten ona iyilik denmez anlamı olmaz
                Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

8) İYİLİK YAPMAK İYİDİR ARKADAŞ BAŞKA KONULAR TARTIŞALALIM BEN YENİ ÜYEYİM ACEMİYİM TUŞLARA DA TEK TEK BASIYORUM ZATEN BEN İYİ BİRİYİM

Yorum

İşleniyor...
                  X