Duyuru

Collapse
No announcement yet.

YALANCI HOCAM!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Evet bir genelleme daha... Keşke böyle duyarsız, özensiz öğretmenlerle karşılaşmasaydınız da böyle bir genelleme ortaya çıkmasaydı. Ama bunun sorumlusu tabiki de siz değilsiniz, alınmayın lütfen....

Sevgili Parano da mantıklı bir şekilde davranmış.. Kimileri böyle bir durumda ya karşı çıkar,tartışır ya da bu işten vazgeçer. Parano da kararlılığını göstermiş bulunuyor. Bu zorlu yolda sana başarılar diliyorum(bir eğitimci adayı olarak), geleceğimizin sizin gibi özgüveni sağlam insanlara ihtiyacı vardır.

Sevgiyle kalın...
    trust_no_one

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fregile
      :lol: :lol: Ohhh canıma deysin)))))) haketmişsin sen :twisted:

Siteye giremiyorum diye bir göbek atmadığın kaldı... :evil:

Ama ben yine de bir yolunu bulup girdim :twisted:

Ben senin esas neye kızdığını biliyorum Hocan tavlayı senle değilde başkalarıyla oynadığı için değil mi? :twisted:

Ya bu kadar da kıskanç olmayıver dostum... :twisted:

Demek siteye girememem seni çok güldürdü :twisted: ...bittin sen
      Ne zevkti o siteye giremediğin andaki feryat figanın... Artık ne yapsan da beni üzemezsin. Şu anda ağzım kulaklarımda dolanıyorum resmen

Hem ben tavla oynamayı sevmem. Kıskançmışım hıh! Ben kıskanç değilim.

Orjinal yazı sahibi: x_yagiz
      "OGRETMENLER" YALANCI GIBI BIRSEY OLMUS BU. HEPIMIZ OGRENCI OLDUK, BIZE YAKIN OGRETMENLERIMIZ OLDUGU GIBI SEVMEDIGIMIZ OGRETMENLERIMIZDE OLMUSTUR. SONUCTA OGRETMENLERDE INSAN VE HEPSININ KARAKTERLERI BIRBIRINDEN FARKLI. AMA BEN BU SEKILDE DUSUNULMESINE UZULDUM TABII... SONUCTA MESLEKTASLARIM... EXODUS DEMISKI:"Bazı hocalar böyle..çoğu zaten umursamaz öğrencileri.." BENDE BIR OGRETMENIM VE OGRENCILERIM BENIM HERSEYIM, ONLARIN DEGIL GUNLERINI DAKIKALARINI BILE BOS GECIRMELERINI GORUNCE UZULUYORUM. AMA DEDIGIM GIBI KISILIK FARKI BU. HER INSAN AYNI DEGIL BUNU BILIYORUZ. KIMSENINDE ZATEN KUTSAL BIR MESLEK OLAN "OGRETMENLIK" MESLEGINE GENEL ANLAMDA OLUMSUZ BAKACAGINI DUSUNMUYORUM...
      Yok, yok, yok, yok,... Öğretmenlere genel birşey söyleyemem, söylemedim de...

Bahsettiğim ufak bir olay ve söz konusu kişi öğretmenlikten daha bağımsız bir konumda. Kendisi Doç.Dr. bir öğretim elemanı üni.'de. YAzdıklarımda hiçbir genelleme olmamıştır. Olmaz da.

Öğretmenler konusunda da yine bir genelleme olamaz. Lise hocalarımın yanına gidip; sen bize bilmeden neler yapmışsın diyip bağırıp çağırmak istediğim hocam olduğu gibi; gidip elini öpüp, belki yemeğe götürmek isteyeceğim hocam da var. Sonuçta genelleme yapamayız.

Orjinal yazı sahibi: huzunx
      VALLA SEN KONUNUN HAKKINI VERMİŞSİN EN GÜZEL BİÇİMDE DAVRANMIŞSIN TEBRİKLER AMA ŞUNUDA ANLIYORUZ EĞİTİMCİLERİMİZ DAHA DUYARLI DAHA ÖZENLİ OLMALI YALAN VE DİĞER KÖTÜ DAVRANIŞ BİÇİMLERİNDEN UZAK DURMALI TOPLUMA DAHA İYİ ÖRNEK OLMALIDIRLAR
      çok sağol. Hakkını verdiysem arabanın aman konunun ii o zaman... :lol:

Hocalarımız büyük bir sorumluluk alıyorlar eğitmenlik görevini üstlenerek. hayatları belli bir düzende olmalı. Her zaman öprencilerinin gözü önündeler.

Sevgiler ve de Saygılarla...

Yorum

O kadar yüklenmeyin hocalara lütfen... Napsın adamlar yıllarca uğraşıp ancak doçent, prof. v.b.. isimler alıyorlar...Yetmez gibi sanatçılardan bile az maaş alıyorlar... Kızın biri iki sözü olan şarkıya birde fizik ekliyo onsan çok alıyor... Hocansa bilmem kaç sene çalışsın o para için... Tabii bu zamanlarda tavla oynayamıyorlar çalışmaktan fırsat yok :lol: Zaman buluncada bırakamıyorlar... Bol bol oynuyorlar :P :lol: :lol: :lol:

Parocum bak hocana şarkı yazdım (daha doğrusu çaldım :twisted: :twisted: :twisted: )

Yalancı yalancı sana kimse inanmaz!!!
        Yalancı yalancı sözüne kimse kanmaz!!

Sevgilerle kesske.......
        <div align="left">..........................HaTaLaRıMa SaVaS aCTıM.... HeRGuN FaRKLı KeFeNDeYiM........................oDaMiN HaYaLeTiSiN.... SeSSiZLiGiNe aSiGiM................</div>

Yorum

"Yalancı yalancı sana kimse inanmaz!!!
          Yalancı yalancı sözüne kimse kanmaz!!"

herkeşi kandırır da beni kandıramaz. Bende bir vezir var: cin gibi herşeyi yakalıyor. Sonraki süreci bile yakalıyor . Ama bakma isteklerine göre hocasını bırakıyor veya bırakmıyor.

Onu benim hocam bilirrrr... :lol:

Yorum

Cin sevgilim benim ne diyim :P :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Sevgilerle kesske....
            <div align="left">..........................HaTaLaRıMa SaVaS aCTıM.... HeRGuN FaRKLı KeFeNDeYiM........................oDaMiN HaYaLeTiSiN.... SeSSiZLiGiNe aSiGiM................</div>

Yorum

Genellikle genelleme yapıyorsunuz diyenler öğretmenleimiz olmuş..Ama tekrar söylüyorum her ne kadar kabul edilmesede bir genelleme yok ortada..biz sadece mesleğini doğru yapmayanlardan bahsediyoruz..lütfen diğer öğretmenlerimiz alınmasın..

Yorum

bencede yalan söleyenlerle iş olmaz en iyisini yapmışsın
                UNUTABİLMEKMİ SENİ ASLAAAAAAAA!!!!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: güçlü
                  bencede yalan söleyenlerle iş olmaz en iyisini yapmışsın
                  yaptım zaten hiç gözünün yaşına bakmadım

Yorum

benim görüşüm şu iyi yapmışsın neden iyi yapmışsın ama biliyormusun hocan yalancı olduğu için değil, anladım kadarıyla adam biraz pasif akademisyen olduğu için .....bende doktora yapmaya calışıyorum su anda lanet bir tezle uğrasıyorum benim gorusume gore 2 tip akademisyen insan var bunlardan ilki- tamamen bilimsel kişiler kendilerini bilimlerine adamış, hep bir araştırma okuma öğrenme çabasındadırlardır bu insanların etrafından bir an olsun ayrılmamanız surekli onları izlemeniz gerekir cunku gercekten bilim adamlarıdır ikincisi---sadece özel sektorde iş yapamayan, yeterli bilgi ve becerisi olmayan bu yuzden universiteden ayrılamamış insanlar bunlar genelde öğrencisine gaz verir, had çalışma yapalım sen literaturleri topla,işte yarın gel protokolu oluşturalım yok su hocaya mail atalım felan felan aslında yalancı olduklarından değil beceriksiz kendilerine guveni olmayan yeterli bilgi ve tecrubesi olmayan insanlardır bunlar kızmamak lazım, sonucta sen tezini baska bolumden yapsanda anladığım kadarıyla danışmanın bu insan ve bir şekilde bağımlısın onun senden yine karı var bu durumda senin uzerinden para alıyor....haa bu arada sunu belirteyim akademisyenlerin az para aldığı felan yok, ders ücretleri, danışmanlık(hem öğrenci, hem özel sektore), desteklenen fonları yani yeterince tatmin edicidir ama malesef turkiyede dediğim gibi genel olarak boş insanlar torpille okula devam ettikleri için, ve uzucudur ki bu insanlar calışan asistanlarının da önünü keserler, boş beyinli kişiler yüksek yerlerdedir, daha anlatacak cok şey var

paranoya galiba senin bahanenle bende bayağı içimi doktum neyse uzun yazıyı sevmem ama içim şişmiş valla bıraksanız on sayfa yazcam,,
                    sana başarılar tez ve akademizyenlik hayatında, bu yol taslıdır, yalancılar, arkadan vuranlar ayağını kaydırmaya calışanlar, yuzune gulup arkandan kuyunu kazananlarla doludur bol şans sana
                    of of ne desek boş!!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: elaa2
                      paranoya galiba senin bahanenle bende bayağı içimi doktum neyse uzun yazıyı sevmem ama içim şişmiş valla bıraksanız on sayfa yazcam,,
                      sana başarılar tez ve akademizyenlik hayatında, bu yol taslıdır, yalancılar, arkadan vuranlar ayağını kaydırmaya calışanlar, yuzune gulup arkandan kuyunu kazananlarla doludur bol şans sana
                      Olayı tam aydınlatmışsın. Hocadan tam tiksindim. Demek ki onun için parayız. İşte bunlar bana çok koyuyor. Şu an inanın moralim bozuldu. Ben bilmiyorken ve iyi niyetli davranırken SALAK yerine konmak.

Akademisyenlik düşündüğüm yok. Özel firma düşünüyorum: gerçi orda fırıldaklık ve bu saydıkların daha çok ama: hiç olmazsa iyi para kazanıyorsun.

Bol şansa ihtiyacım olacak sağol...

Yorum

İşleniyor...
                      X