Duyuru

Collapse
No announcement yet.

birinden hoşlandım,sanırım o da benden...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• birinden hoşlandım,sanırım o da benden...

zamanında ben arkadaş gözüyle yaklaşırdım, kız bana dertlerini anlatırdı,zamanla hoşlandım.
    fakat kardeşine benim youtube daki videomu göstermiş olması, bana güvenmesi, profil resmi olarak hangisinin
    yakıştığını sorup onu profil resmi yapması ,eskiden sürekli faceden muhabbet ediyo olmamız ,üni.ye başlamadan profilimdeki resimden(batman filminin) dolayı beni merak ettiğini söylemesi(genelde film resmi koyan insanlardan etkilendiğini söylemesi) vb... bunlar onun
    da benden hoşlandığını belli eder mi?
    şuan küstük konuşmuyoruz(başka sebepten dolayı küstük,teklif felan etmedim)..nedense o da benden hoşlanıyo gibi bi his var içimde.
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
    Last edited by sbsbsb; 03-07-2013, 07:39 PM.

Tek bunlar göstermez senden hoşlandığını, ama barışmak istiyorsan bence ilk adımı sen at.. Eğer hoşlanıyorsa o da barışır zaten =)
    ''People who don't know me think I'm quiet, people who do wish I was.''

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Lacrymosa. View Post
      Tek bunlar göstermez senden hoşlandığını, ama barışmak istiyorsan bence ilk adımı sen at.. Eğer hoşlanıyorsa o da barışır zaten =)
      istemiyorum haksız olan o,sadece hoşlanıp hoşlanmadığını bilmek istedim.
      tanıştığımız ilk zamanlarda daha tanımıyoken bile beni '' bişi konuşmak istiyorum aramızda kalırsa'' demişti.
      Last edited by sbsbsb; 03-07-2013, 07:32 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sbsbsb View Post
        tanıştığımız ilk zamanlarda daha tanımıyoken bile beni '' bişi konuşmak istiyorum aramızda kalırsa'' demişti.
        Hoşlanıyor senden. :tinysmile_fatgrin_t

Açıl hemen vakit kaybetmeden.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bedbin View Post
          Hoşlanıyor senden. :tinysmile_fatgrin_t

Açıl hemen vakit kaybetmeden.
          ama konuşacağı konu da bundan hoşlanan çocukla ilgiliydi..

Yorum

O zaman uzun süre yazmazsa ya çok gururludur ya da hoşlanmıyodur senden

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Lacrymosa. View Post
              O zaman uzun süre yazmazsa ya çok gururludur ya da hoşlanmıyodur senden
              ikimiz de birbirimizden daha inatçı ve grur yapan insanlarız

Yorum

ama konuşacağı konu da bundan hoşlanan çocukla ilgiliydi..
                Döv o çocuğu...

Yorum

ikimiz de birbirimizden daha inatçı ve grur yapan insanlarız
                  Oğlak burcumusun. :RpS_confused:

Yorum

Oğlak burcumusun. :RpS_confused:
                    çoktan çıkıp ayrıldılar, niye oğlak mısın diye sordunuz ? ben kovayım

Yorum

çoktan çıkıp ayrıldılar, niye oğlak mısın diye sordunuz ? ben kovayım
                      Ya dostum ayrıldılar sa boş ver. Kız senden hoşlanıyor belli ki açıl kıza ,hem daha yakından tanırsın. Baktın olmadı yol ver.

Not:Sakın duygusallık yapma

Oğlak burcu işin geğiyi.

Yorum

Ya dostum ayrıldılar sa boş ver. Kız senden hoşlanıyor belli ki açıl kıza ,hem daha yakından tanırsın. Baktın olmadı yol ver.

Not:Sakın duygusallık yapma

Oğlak burcu işin geğiyi.
                        ama bu yakınlık son 1-2 aydır olmuyo, yani 1-2 aydır bana karşı soğuktu, zaten küsme sebebimiz de bu olmuştu.
                        (soğumasının sebebi benim yaptığım bi hataydı, ama abartınca ben de yol verdim )

Yorum

ama bu yakınlık son 1-2 aydır olmuyo, yani 1-2 aydır bana karşı soğuktu, zaten küsme sebebimiz de bu olmuştu.
                          (soğumasının sebebi benim yaptığım bi hataydı, ama abartınca ben de yol verdim )

Defteri kapat dostum. Boş ver. Başka okyanuslara yelken açma vakti. Sakın dert etme. Yıpratma kendini. Hele duygusallığı hiç yanına yaklaştırma.

Yorum

defteri kapattım zaten çünkü ikimz de gurur yapıyoruz, hatta o benim olduğum yerlere genelde gelmiyor son zamanlarda, gelse de ikimiz de birbirimizin yüzüne hiç bakmıyoruz. sadece benden hoşlanıyo mu bunu öğrenmek istemiştim.

Yorum

Eğer bu kadar gurur yapmışsanız hiç gerek yok barışmanıza bence ki çok da hoşlandığını zannetmiyorum ben.. Bu yüzden boş ver.

Yorum

İşleniyor...
                              X