Duyuru

Collapse
No announcement yet.

birinden hoşlandım,sanırım o da benden...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Obsesif_Fatihi View Post
    Sen özür dilemişsin..
    O halde bu iş %99 olmaz.

Özür dilemek büyüklük gibi olsa da, aşk ilişkilerinde kişinin karşı tarafın gözünde ezik ve zavallı görünmesine yol açar..Acınası ve muhtaç erkek izlenimi verir.

Bir de bu hatanın üstüne telefonları sen açıyorsun. Kolay ve basit erkek imajını kızın gözüne sokmuşsun. Ben kız olsaydım, dünyada tek erkek senin gibi olsa, yine beraber olmazdım.

Erkek, dominant olmalı...Baskın olmalı, lider olmalı
    Kızın eteklerinin peşinde koştuğun müddetçe, bir gün çıkıp, ben başkasından hoşlanıyorum diyecektir.Demedi deme.
    (Tüm bunları bol keseden sallamıyorum, hayatıma birçok kız girdi. Sayısını bende bilmiyorum.) Ama şundan eminim, kadınların genleri, Amerikada da aynı,İtalyada da,Türkiyede de..Mağara dönemindeki kadın neyse, uzay çağındaki kadın da o. Çok şey değişti ama genler değişmedi.
    Yani, bugün de böyle. Geçmişte de böyleydi. Yarın da böyle olacak.

Beyefendi olayım derken, farkında olmadan küçük emrah moduna sokuyorsunuz kendinizi. Öyle erkeklerle de en fazla acıdıkları için konuşurlar.

Arama, sorma. Eğer isterse o arayacaktır, aramazsa, zaten sana karşı bir şey hissetmiyordur, eğer ararsa, gönlü sana kaymıştır, bu durumda fırsatı değerlendirirsin.

Aklında bulunsun. Aramak, sormak yok. Bu seni muhtaç erkek durumuna sokar.
    Ve bir daha özür dileme..Asla özür dileme. Beyefendilik yaptığını sanacaksın ama bu işler öyle yürümüyor.

Ben, kendi adıma sevdiğim için gerekirse canımı da veririm.eğer ilişkimizde bunu hak etmişse, hiç çekinmem. Ama karşılıklı olması şartıyla. Yani , o da bu aşkta özveride bulunmuşsa... Yoksa, ben seveceğim o ise, canı istediğinde arayacak. Sürekli trip yapacak.
    Yok öyle nane..
    eziklik saymayabilir bence.çünkü kolay kolay özür dilemediğimi bilir.
    bunu yüzüne karşı da söyledim, kolay özür dileyen biri değilimdir diye.ki gerçekten de kolay kolay özür dilemem pek çok örneğini söyledim bununla ilgili ona.

Yorum

31 yaşındayım ve hiç aşık olmadım. Bekarım, neden evlenemedim biliyor musun. Çünkü aynı anda benim onu sevdiğim, onun da beni sevdiği kimse olmadı. İki kişi eğer aynı anda birbirini seviyorsa, sonu mutlaka beraberlik olur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
        31 yaşındayım ve hiç aşık olmadım. Bekarım, neden evlenemedim biliyor musun. Çünkü aynı anda benim onu sevdiğim, onun da beni sevdiği kimse olmadı. İki kişi eğer aynı anda birbirini seviyorsa, sonu mutlaka beraberlik olur.
        ben ona aşık değilim, hoşlanıyorum sadece. ve o da benden hoşlanıyo mu merak ediyorum. ama sanırım hayır.
        obsesif fatihin yorumu ümitsizleştirdi beni. en azından acıdığı için konuşma durumu olmasaydı iyiydi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sbsbsb View Post
          eziklik saymayabilir bence.çünkü kolay kolay özür dilemediğimi bilir.
          bunu yüzüne karşı da söyledim, kolay özür dileyen biri değilimdir diye.ki gerçekten de kolay kolay özür dilemem pek çok örneğini söyledim bununla ilgili ona.
          Yapılacak iş geri çekilmek
          Ben bir kıza Allah a tapar gibi tapsam da, eğer trip atmaya başlarsa, resti çekerim.
          İnan bana, böyle olunca daha vazgeçilmez oluyorsun.

Yoksa sen arayıp sordukça, kolay erkek oluyorsun.Kız ya da erkek fark etmez. Karşı taraf bunu kabul etsin etmesin bu böyledir.
          Mesela, mağara dönemlerinde en çok avlanan erkek, kadınların etrafında en çok toplandığı erkekmiş. Çünkü, bu koruyucu, güçlü erkeği simgeliyormuş.Dominant, baskın erkek.
          Yani, kadın geni, erkekte güce odaklı.
          Şimdi uzay çağındayız, kaba kuvvetin yerini kariyer vb..şeyler aldı ki, bunlar da güç.(Gerçi bir önceki kız arkadaşım, benimle kick boksçu olduğum için çıkmıştı.En azından böyle bir itirafta bulundu.Fiziksel kuvvete önem verenler de var halen ama sayısı az. Ama sonuçta, güç odaklı. Yani, aradan binlerce yıl geçti ama kadın genleri aynı.)

Bu yüzden, zayıf erkek imajı verme. O imajı verirsen , sana karşı çekim hissetmez ve itici olursun.Böyle yaklaştıkça, olsan olsan onun kankası olursun benden söylemesi.
          İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
          Malcolm X

Yorum

Yapılacak iş geri çekilmek
            Ben bir kıza Allah a tapar gibi tapsam da, eğer trip atmaya başlarsa, resti çekerim.
            İnan bana, böyle olunca daha vazgeçilmez oluyorsun.

Yoksa sen arayıp sordukça, kolay erkek oluyorsun.Kız ya da erkek fark etmez. Karşı taraf bunu kabul etsin etmesin bu böyledir.
            Mesela, mağara dönemlerinde en çok avlanan erkek, kadınların etrafında en çok toplandığı erkekmiş. Çünkü, bu koruyucu, güçlü erkeği simgeliyormuş.Dominant, baskın erkek.
            Yani, kadın geni, erkekte güce odaklı.
            Şimdi uzay çağındayız, kaba kuvvetin yerini kariyer vb..şeyler aldı ki, bunlar da güç.(Gerçi bir önceki kız arkadaşım, benimle kick boksçu olduğum için çıkmıştı.En azından böyle bir itirafta bulundu.Fiziksel kuvvete önem verenler de var halen ama sayısı az. Ama sonuçta, güç odaklı. Yani, aradan binlerce yıl geçti ama kadın genleri aynı.)

Bu yüzden, zayıf erkek imajı verme. O imajı verirsen , sana karşı çekim hissetmez ve itici olursun.Böyle yaklaştıkça, olsan olsan onun kankası olursun benden söylemesi.
            bu saatten sonra çok mu geç ?en azından acıdığı için değil de normal olarak konuşması için de geç mi ? yoksa ikisi için de mi geç?
            Last edited by sbsbsb; 16-08-2013, 09:54 AM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sbsbsb View Post
              ben ona aşık değilim, hoşlanıyorum sadece. ve o da benden hoşlanıyo mu merak ediyorum. ama sanırım hayır.
              obsesif fatihin yorumu ümitsizleştirdi beni. en azından acıdığı için konuşma durumu olmasaydı iyiydi.
              Ümitsizliğe düşme, bunlardan ders çıkar.
              Bak bende senin gibiydim, hatta aşık olduğum kızların evlerine ve iş yerlerine çiçekler gönderirdim.
              Onlar için yapmayacağım şeyler yoktu. Ama hep reddedilmiştim.

Üstelik donanımlı bir adam olduğum halde.Yani, ben reddedilirken İktisat mezunu idim ve ikinci üniversitemi okuyordum (elektrik-elektronik müh.). Ayrıca, 3 tane dil öğrenmiştim Tercümanlık yapıyordum ve 4.dil için farsça kurslarına gidiyordum, spor salonum vardı. Kick boks hocalığı yapıyordum.Aylık gelirim 8-10 bin lira arasında gidip geliyordu. (5-6 yıl öncesinden bahsediyorum)
              Aynı anda birkaç işte çalışan, çok başarılı ibir insan olmama rağmen %90 reddediliyordum. Yahu ben bu yaşıma geldim, kimsenin ömrüne sığdıramayacağı şeyleri kısacık zamana sığdırdım, ama neden halen REDDEDİLİYORUM diye dert yanardım.
              Beni reddeden kızlar da, gidip işsiz güçsüz serserilerle çıkıyorlardı, üstelik bu çocuklar benden daha da yakışıklı değildi
              ben nerede yanlış yapıyordum derken, Amerika da insan ilişkileri uzmanı birisi ile karşılaşınca hayatım değişti.4-5 ay kadar kendisinden eğitim aldım.
              O günden bugüne onlarca kadına yaklaştım, üstelik çoğu da üst düzey kadınlardı.Hiç reddedilmedim. Hatta, tüm samimiyetimle söylüyorum, birçok kişinin peşinden koştuğu kadınlar beni etkielemk için etrafımda dönüyorlardı, bizzat teklif edenler oldu.

Yani, güçten, paradan, kariyerden vs..hepsinden daha önemlisi ezik görünmemek. Eğer, ezik erkek olursan, dünyada senin olsa, karşı taraf seni çekici hissetmiyor.
              Açıkçası, ben de bir erkek olarak ezik bir kızla çıkmam. Birşey hissedemem ki.Kızlar da haklı yani...

Her ne ise, hiç kimseye vazgeçilmez olduğunu hissettirme. İlk vazgeçeceği insan sen olursun...
              İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
              Malcolm X

Yorum

haklısın ben de istemezdim. peki onunla tekrar olmasa bile eziklik durumunu düzeltebilir miyim ?
                ezik görünmek istemiyorum :S
                Last edited by sbsbsb; 16-08-2013, 10:01 AM.

Yorum

İnsan (biraz egosundan, biraz da karşı tarafı elde edemediğinden,karşı cins fethedilmemiş gizemli kale gibi geldiğine dolayı), gurur yapıp muhakkak işi ilerletmek istiyor.
                  Ben de benzer durumlar yaşadım

Sana tavsiyem, hayatınla ilgili hayaller kur ve onları yaşat. Karşına öyleleri çıkacak ki, iyi ki bu kızla olmamış diyeceksin.
                  Yaşadığın bu durumdan ders çıkar ve hayatta yüksel.

Geçmişte beni reddeden tüm kızlara teşekkür ediyorum.Yoksa kendimi geliştiremezdim. Hayat daha geniş perspektifle, 360 derecelik açıyla bakmamı sağladıkları için teşekkür ederim.

Sen de kendine kariyer ve gelecek hedefleri koy, güzel giyin, bakımlı ol, yaptığın işte sabırlı ve disiplinli ol, yeniliklere açık ol...Hayatta yükselirsin.Yükseldikçe çevren de genişler, sayısız insanla karşılaşırsın.
                  Ve çok sevip çok sevileceğin birisine muhakkak denk gelirsin. Bu kız aklına geldiğinde, kalbinde en ufak bir şey kalmamış olduğunu görürsün.
                  Malcolm X

Yorum

teşekkür ederim

Yorum

Senin durumunda olan bir arkadaş vardı ama abayı fena yakmıştı.Çok daha ileri seviyeydi.Çocuğa unut dedik, unutmuyor.ne yaptım ise olmadı.
                      Peki dedim göster şu kızı.Kızı gösterdi, ben de planımı yaptım. Kıza, falcı ayağına yaklaştım.

Çocuk bana ilişkilerinde ne anlattı ise, kızın el falına bakıp onları söyledim. Bir çocuk seni sevmiş, hatta adının baş harfi şu dedim (adını tamamen söyleyip kızı şüphelendirmek istemedim), neyse bu çocuğa bir şans vermelisin, seni ancak o mutlu eder, yoksa kısmetin kapalı, hayatına girecek erkekler sana zarar verecek falan...
                      Kız bayağı bir korktu

Neyse, çıktılar ve evlendiler.Şimdi ikisi de mutlu..

Çocuk çok aşırı seviyordu, tapıyordu adeta. Ben de oyun oynamak zorunda kaldım ama şimdi kız da çok mutlu. Eminim böyle mutlu olacağını bilseydi, benim oyun oynanamama gerek kalmazdı

Selametle
                      Malcolm X

Yorum

sağlam oyun yapmışsın ben anlaşılır diye korkardım doğrusu .

Yorum

Kız beni tanımadığı için sorun yoktu.Çocuğun yanında beni görmemişti hiç.
                          Bu arada yukarı örneği şu açıdan verdim. İnsan aklı, öyle bir şey ki, en umutsuz durumdan bile umut çıkarabilirsin.
                          Malcolm X

Yorum

Kız beni tanımadığı için sorun yoktu.Çocuğun yanında beni görmemişti hiç.
                            Bu arada yukarı örneği şu açıdan verdim. İnsan aklı, öyle bir şey ki, en umutsuz durumdan bile umut çıkarabilirsin.
                            ilk başta morelimi senin yorumun bozmuştu itiraf ediyorum ama şuanda düzelten şeyler de senin yorumun oldu

Yorum

gururlu olmak bir fayda sağlamaz arkadaşın hatalıyda al karşına hatanı kabul et yok etmiyo o zaman konuşmazsın öbür türlü çıkılmaz hal alır durum
                              Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
                              sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

İşleniyor...
                              X