Duyuru

Collapse
No announcement yet.

okul dondurmak için rapor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• okul dondurmak için rapor

arkadaslar ben 1 ay kadar akıl hastanesinde yattım cıktım ve hastalıgım hala geçmedi. bu sene üniversite var. bir bölüm kazanıp dondurmak istesem saglık raporu istiyorlar. psikolojik sebeb gecerli midir acaba? yani okuyabilecek durumda olmadıgımı belirtsem bunun için rapor isteyecekler bunu hastaneden alabilir miyim?

Bu konu hakkında tedavi olduğunuz doktorunuza danışınız. O size yön gösterecektir.Tabiki okulunuzu dondurabilirsiniz bu sizin en tabi hakkınız.Rahatsızlığınız nedir.?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
      Bu konu hakkında tedavi olduğunuz doktorunuza danışınız. O size yön gösterecektir.Tabiki okulunuzu dondurabilirsiniz bu sizin en tabi hakkınız.Rahatsızlığınız nedir.?
      obsesif kompulsif bozukluk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: jülide View Post
        obsesif kompulsif bozukluk
        Geçmiş olsun.

Yorum

geçerlidir, ben buna benzer bir sebeple bir dönm dondurdum, benimki fiziksel porblemdi ama pskolojik sebepte ekledik..
          3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

psikolojikte sağlıksal bir hastalık diğer rahatsızlıklardan pek farkı yok aynı geçerliliği var

Yorum

bende bir okbliyim bi hafta yattım hastanede..sanırım sizde üniversiteye gidiceksiniz ben bu yıl kazanamadım..
              ne gibi sorunlarınız var :S ben ailemi kaybetmekten korkuyorum

Yorum

teşhisin neydi ?

Yorum

okb liymiş

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cybryl View Post
                    okb liymiş

zor hastalık ama okul gibi sosyal ve seçkin insanların içinde olmak çokda yormaz diye düşünüyorum yinede kendi bilir

Yorum

geçmiş olsun zor durum.
                      ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
                      18.12.2012 - 2015
                      ©

Yorum

Orjinal yazı sahibi: jülide View Post
                        arkadaslar ben 1 ay kadar akıl hastanesinde yattım cıktım ve hastalıgım hala geçmedi. bu sene üniversite var. bir bölüm kazanıp dondurmak istesem saglık raporu istiyorlar. psikolojik sebeb gecerli midir acaba? yani okuyabilecek durumda olmadıgımı belirtsem bunun için rapor isteyecekler bunu hastaneden alabilir miyim?
                        Kazanacaksın ve rapor alıp donduracaksın öyle mi? Kısaca boşu boşuna kontenjan israfı yapacaksın! Okuyamayacak durumdaysan okuma. Tedavini bitir öyle kazan!

Yorum

hastalıgın gececekmi ki.......hastalıgınla beraber oku. hastalıgının gecmesini beklersen acık ve net soyluyorum ölürsün üniversiteye giremeden. diye düşünüyorum sevgili jülide.

Yorum

baksana sen herkese niye olumsuz örnek oluyorsun ? derdin ne?
                            Orjinal yazı sahibi: hartemes View Post
                            Kazanacaksın ve rapor alıp donduracaksın öyle mi? Kısaca boşu boşuna kontenjan israfı yapacaksın! Okuyamayacak durumdaysan okuma. Tedavini bitir öyle kazan!

Yorum

ben de bir okbli olarak okulu bitirdim mezun oldum sakın dondurma inş yoluna girer herşey. dondurmakla vakit kaybı yaşarsın. hocalarım bana da dondur demişti. ama ben dondurmadan devam ettim sen de öyle yap

Yorum

İşleniyor...
                              X