Duyuru

Collapse
No announcement yet.

okul dondurmak için rapor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

aferin kedicim çok doğru teşhis yapmışsın canım benim
    Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
    hastalıgın gececekmi ki.......hastalıgınla beraber oku. hastalıgının gecmesini beklersen acık ve net soyluyorum ölürsün üniversiteye giremeden. diye düşünüyorum sevgili jülide.

Yorum

Öncelikle geçmiş olsun.Ben de yeniden össye girmek icin okul dondurmuştum.Herhangi bir rapor gerekmiyor diye biliyorum.Bence okbli oldugun raporunu verme okula ilerde olumsuz şekilde karşına çıkmasın.Ayrıca hazır hissetmiyorsan da gitme.Benim gibi hazır olmadan gidip saçma sapan sorunlarla karşılaşma.
      Bu sure boyunca kendini geliştirecek kurslara gidebilirsin insan içine çıkamıyorsan herhangi bir konuda özel ders al ve yeteneğini hissedip kendine guveninin gelmesini sağla...Her an son gununmuş gibi hayattan zevk almaya çalış ve kendine guvenini getirip her şeye yeniden başla.Bi de ailen falan destekçinse çok şanslısın..İyi şanslar diliyorum.

Yorum

ben dondurdum 1 yıl , herşey danışman hocana bağlı , gerisi hikaye.. ben hiç bi sebep sunmadan dondurdum

Yorum

Tabiki alabilirsin. Aynısını yaptım. Bir ay yattım hastanede ve kayıt dondurdum. Rahat ol, psikolojiden kayıt dondurdu diye reklamını yapmaz okul, kimseyle paylaşmaz. Üniv. 7 senede bitti ama bitti. Geçmiş olsun Jülide.
          Orjinal yazı sahibi: jülide View Post
          arkadaslar ben 1 ay kadar akıl hastanesinde yattım cıktım ve hastalıgım hala geçmedi. bu sene üniversite var. bir bölüm kazanıp dondurmak istesem saglık raporu istiyorlar. psikolojik sebeb gecerli midir acaba? yani okuyabilecek durumda olmadıgımı belirtsem bunun için rapor isteyecekler bunu hastaneden alabilir miyim?

Yorum

İşleniyor...
          X