Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Davacı olsammı yoksa davamı gerimi alsam........

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Davacı olsammı yoksa davamı gerimi alsam........

kasım ayında bir mahkemem var davacı oldugum şahıs kapımı taşlamış ve kaçmıştır kaçarken yakalanıp dövüşülmüştür...daha sonra bu şahıs hakkında suç duyurusunda bulunmusturum.....ben işi uzatmamak adına davamı geri alıyım mı diye sordum babama hayır dedi mahkemeye gidicez sizce ne yapmalıyım mahkemeyle gidip davacım olan şahısla karşılaşmamak geçiyor içimden ........

kasıma kadar bi karar verirsin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cybryl View Post
      kasıma kadar bi karar verirsin

tırsıyom usta ya babam mahkemeye gidelim diyor ....ama gidersem harbi donanımlı giderim o adamıda tıkarım içeri

Yorum

kapıya bişey olmuşmuydu olduysa gidin

Yorum

mahkemeye giderken yanına kalın kitaplar al kavga cıkarsa kafasına vurursun ise yarar........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
            mahkemeye giderken yanına kalın kitaplar al kavga cıkarsa kafasına vurursun ise yarar........

kavga felan çıkarmı ki sanmıyorum ama

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cybryl View Post
              kapıya bişey olmuşmuydu olduysa gidin

kapıda sorun yok

Yorum

biri benim evi taşlarsa afetmem. süründürum onu, böyle yapıp kurtulamaz.ama dövmüşsen iyice artık dava açmana gerek yok, uzun yıllar sürer şimdi dava uğraş dur.
                "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

kanka sözünden dönmek, korkaklık yapmak sana yakışmaz (vereyim gazı)
                  mahkemeden korkma ama korkuyorsan sendede suçlar var sanırım
                  ben işyerimi dava etmiştim tek mahkemede herşeyi kabul etmişlerdi eylenceli ve güven verici şeyler
                  seni mahkemede düşündümde heralde uyuya kalırsın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 34rbk21 View Post
                    kasım ayında bir mahkemem var davacı oldugum şahıs kapımı taşlamış ve kaçmıştır kaçarken yakalanıp dövüşülmüştür...daha sonra bu şahıs hakkında suç duyurusunda bulunmusturum.....ben işi uzatmamak adına davamı geri alıyım mı diye sordum babama hayır dedi mahkemeye gidicez sizce ne yapmalıyım mahkemeyle gidip davacım olan şahısla karşılaşmamak geçiyor içimden ........
                    rbk bir polis aday adayı ve hukuk öğrencisi olarak senin anlattığın kadarıyla mahkemede karar aleyhine çıkabilir. karşı taraf şikayetçi olmuş mu?
                    Last edited by hayallerinegemenligi; 11-07-2013, 11:20 AM.

Yorum

olay tam nedir.haklımısın hakszımısın anlayalım bakalım.ama hertürlü seninde başın ağrıyacak.mahkeme masrafları karşı açılan davalar.adamı dövmüşsünüz.varya ondan fazla ceza yerseniz.karşı taraf güzel bir savunma yaparsanız zorlanırsınız.avukatınız varmı?mecbur avukat tutcanız.nerden baksan 3 bin tl avukat masrafı vardır.bide kaç yıl uğraşırsınız ben kamu davasından 3 yıl mahkemelerde süründüm.

Yorum

en kötü barış en iyi savaştan iyidir derler... kafan ağrımaz en azından...

Yorum

İşleniyor...
                        X