Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kitap Önerileri ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kitap Önerileri ?

Merhaba arkadaslar zor bir dönemden geçiyorum ve kendimi kitaplara vermeye karar verdim.Evimde 100e yakın kitap var belki okumadığım dünya klasiklerinden tutunda günümüzdeki popüler kitaplara kadar.Ama ben Kinyas ve Kayra,Fight Club tarzı kitap okumak istiyorum veya mafya kitapları Godfather gibi..İstanbulda yaşıyorum bu yüzden kitapları bulmada sorun yaşıyacağımı düşünmüyorum.Önerilerinizi bekliyorum arkadaslar..

Orjinal yazı sahibi: dertli biri
    sherlock holmes serisini okudun mu ?
    Bütün serisini okumadım ama bu tarz aramıyorum.Daha sert birşeyler istiyorum.Yeraltı edebiyatından..

Yorum

Açıkçası Chuck Palahniuk'in kitaplarına yönelmeyi düşündüm ama bütün kitapları da iyi değil zaman kaybetmek istemedim o yüzden konu açtım.

Yorum

ben kitap yazarsam size öneririm

Yorum

oncelikle umarım içinde bulundugunuz sıkıntıdan bir an evvel kurtulursunuz ve çıkışi mukemmel bir hazine olan kitaplar deryasinda aramaniz çok guzel bir tercih.
          Ufak bir tavsiyemi kabul ediniz, polisiye yahud bilim kurgu sizi oyalar ama kazanim sağlamada kisir kalır dusuncesindeyim. Bu asamada biraz fikir, arastirma, tarih gibi konularda yoıunlassaniz. Naçizane NFK'nin bir adam yaratmak piyesi muthis çarpıçidir ve aynadaki yalan romani.. Nurettin topcu'nun eserlerinden beslenmek bir medeniyet dogurur gibi oluyor insan. Cemil meriç hakemza bir umman.. Lutfen mazur gorun.. Mumkunse ben bile emaneten kargoyla atabilirim. Ben girdiğım o zengin aleme sizi de davet ediyorum

Yorum

Yeraltı canavarları serisi .

Yorum

İşleniyor...
            X