Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Zaman

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Zaman

Ömrümden geçen her an için pişmanım . Keşke zamanımı iyi değerlendirebilseydim hep boş yaşadım . Daha fazla çalışsam beynime dolu pozitif şeyler yaşatsam şimdi çok daha farklı bir insan olabilirdim . Artık uyumayı bile çok görmüye başladım . Hayatta keşfedilecek çok şey var . 18 yaşıma yeni girdim neyseki çok geç değil gibi ama bana çok geç geliyor . Neyse bari boş yaşadım mutlu yaşasaydım diyorum kendime . Hem çilekeş hem kemankeş bir hayatım oldu . Beynimin ayarı kaydı : / . Şimdiye kadar bu sorunlarımla negatif olaylarla ilgileneceğime pozotif şeylerimi takılıp geliştirseydim . Ama onlarda kayboldu sanki - eleman gibi oldum hayatta . Abuk subuk bi hayatım var. şizofreninin tüm belirtileri halisülasyon hariç . Halisyülasyonda görürüm aslında ama zihinde canlandırma yapamıyorum . Durum çok karışık . Filozoflar bile çıkamaz işin içinden . neyse konuyu baya baya bi dağıttım . Benim şimdi size söylemek istediğim zaman kavramı çok önemli kaybolan zamana içim yanıyor inş sizde bu zaman kavramını dikkate alırsınız. Çalışarak kendinizi bilime adayarak herşeyi yenebilirsiniz . Bu aralar psikolojik rahatsızlıkları araştırıyorum nette ve kendi sorunlarımda geliyor karşıma yararı oluyor baya bi . İlk emirde olduğu gibi oku diyorum bende okumak kavranmayan şeyleri insana kavratıyor

ilk insan sözüde elhamdülillahtı

Yorum

Sen çok zekisin

Yorum

İşleniyor...
      X