Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Paranormal olaylarla ilgilenen ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Paranormal olaylarla ilgilenen ?

Varmı beyler böyle hobisi olan bende meraklıyımda fazla bilgim yok en son lucid dream yaptığımı hatırlıyorum merakım var ama korkumda var sonuçta paranormal olaylar tırsıyorum . Haa bu arada lucid dreamdan zarar gelmez .

ben ilgileniyorum varsa bi olayın anlat benim yok

Yorum

Paranormal kaynaklarda geçiyor ondan dedim ; neyse lucid dreamla devam edelim sen hiç yapabildimi dertli luciddream ? Ben geçen gün 1 kere yaptım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HiperaktifHipotalamus View Post
        Varmı beyler böyle hobisi olan bende meraklıyımda fazla bilgim yok en son lucid dream yaptığımı hatırlıyorum merakım var ama korkumda var sonuçta paranormal olaylar tırsıyorum . Haa bu arada lucid dreamdan zarar gelmez .
        lucid dream ile ilgili yaptığınız yöntemleri yazarmısınız ?
        ....

Yorum

Bir ara ilgileniyordum, özellikle üniversitede 1. sınıftayken..sonra ağır ağır uzaklaştım

Şu an zamanım olsa, o dünyaya dalmayı tekrar isterim. Başıma çok ilginç paranormal olaylar gelmişti. En ilginci ise, hayatımda ilk defa gördüğüm birisinin çocukluğumdan tanışma anıma kadar yaptığım şeylerin dökümünü sunmasıydı.Çoğunu ben de unutmuştum. Ve dahası bahsettiği olayların çoğunu tek başıma yapmış olmamdı. Genel geçer ifadeler kullanmıyordu, nokta atışı yapıyordu. Mesela çocukluk aşkımın adı Esma idi. Platonik tabi. 8-10 yaşlarındaydım. Afyon da idik o zamanlar. Hep içimde tuttum.
          Neyse bu kişi ile İzmir de karşılaştık. Kızın ismini ve o dönem yaşadığım şehrinde ismini vererek söyledi. Kalbimin biraz korkudan biraz da heyecandan güm güm attığını hissettim.
          Bu konuşmalarımız aramızda kalsın dedi ama ben o sevinçle her yere yaydım. Neyse, zaten kimse de inanmadı. Cami imamlarından, müftülere, fizikçilerden,psikiyatrislere kadar...
          Hiçbirisi inanmadı.Hatta uyurken kıçın açıkta kalmıştır diyenler oldu

Her ne ise, elimden geldiği kadar arkadaş ortamlarında bahsetmemeye çalışıyorum artık.
          İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
          Malcolm X

Yorum

bir kaç kişi bir aradaysa bile toplu psikoz diyip yine inanmıyorlar

Yorum

Birazdan hepiniz uyucaksınız

Yorum

İşleniyor...
              X