Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sevgilimin psikolojik bir hastalığı olabilirmi ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

dünki mesajı aynen yazıyorum "bundan sonra çicek herhangi bir şey istemiyorum sadece sen ol benimle demiş" biraz daha düşünme payı çıkartayımmı kendime veya görüşmeye başlayımmı ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mikael View Post
      dünki mesajı aynen yazıyorum "bundan sonra çicek herhangi bir şey istemiyorum sadece sen ol benimle demiş" biraz daha düşünme payı çıkartayımmı kendime veya görüşmeye başlayımmı ?
      Eğer böyle düşünüyorsa, ikinci bir şans vermelisin.
      Bak, ilişkilerde erkek egemen olmalıdır. Yönlendirici konumunda sen olmalısın ki, karşı cins sana saygı duysun.
      Bunu yıllardır her erkeğe söylüyorum. Dominant olun, baskın olun.Küçük emrah gibi olursanız, kızlar sizi ezer diye..

İşte bu forumda da en güzel örneği sensin. Kız, sana dönüş yapmış. Halbuki eski tavrını sürdürseydin, seninle oynamaya devam edecekti.

Artık top sende. Bence ikinci bir şans ver.Kıza karşı kibar ol ama ağırlığını da kaybetme. Onun her dediğini yapma, başa dönersiniz. Eğer onu kırmamak için onun dediklerini yapmak istersen de, diyelim ki, senden bir şey istiyor,örneğin fotoğrafını çekmeni istiyor, sen de ona çekerim ama sende benimkini çekeceksin gibi şeyler de...Yani, her istediğini her zaman koşulsuz yapmak zorunda değilim mesajı ver ki, çok şımarmasın. Ama her zaman nazik ol, kibar ol.Sadece ilişkinin kontrolü sen de olsun, kontrolü kaybetme.

İkinci bir şans senin için de tecrübe olur. Eğer başa döner ve rahatsızlık verirse, yolları ayırırsın olur biter. Ama belki de, bir ömür sürecek mutlu bir yuvanın başlangıcı da olabilir.
      İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
      Malcolm X

Yorum

bi düşüneyim de bi hafta oyala

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
          vay vay vay hocam burdaymış ama gitmiş Fincan mihri nerde ? Yaşıyo mu haberin var mı hala küs mü bana
          bilmem çok tanımıyorum mihri'yi, aslında seni de ) tavşanla yakındı herhalde.

Orjinal yazı sahibi: mikael View Post
          iki-üç gün normal geçer, sonra senin üzerinde kurduğu otoriteyi kaybetmeyi kabullenemez ve hırçınlaşır. ayrılırsınız. ama görüş yine de yoksa sanki barışsaydınız her şey düzelcekmiş gibi pişmanlık duyar ömür boyu, takıntı yapar vs.

Yorum

hoşgeldin fincan. seni çok özlemiştik. bazı arkadaslarımız geri donmen için çeşitli ayinler bile yapmaya baslamıstı.

aslında boyle durumlarda bıktırma yontemi secilebilir. her gun her saat bir degil de 17 tane cicek alabilirdin ciceklerin kokusunu da kotulestirip kızın ciceklerden tiksinmesini saglayabilirdin. dusununce cok yontem cıkıyor.

Yorum

[QUOTE=fincan;486653]bilmem çok tanımıyorum mihri'yi, aslında seni de ) tavşanla yakındı herhalde.

Ben seni tavşanla karıştırdım. Bana taktikler veren tavşandı Tanışmış olduk kötü mü?
              ........

Yorum

sevgilin kendini cok begeniyo

Yorum

İşleniyor...
                X