Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ortam ruh hâlime göre şekilleniyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ortam ruh hâlime göre şekilleniyor

Bugün yine böyle bi olay yaşadım ve önceden yaşadıklarımla pekiştirerek bu sonuca vardım...

Etrafımdakiler ruh hâlimle aynı ruh hâline bürünüyolar mesela bugün depresiftim sofrada birden babam patladı işte kafamı bozmayın manyak mısınız nasıl bi ruh hastasın sen dedi üzüm üzüme baka baka kararır dedi bana bakarak ben pek takmam güldüm hatta ortamı yumuşattım sonra kendimle dalga geçtik hep beraber benim dünya dışı bi varlık olduğumu falan konuştuk

Dershanede ve okulda da aynı durum mevcuttu bütün arkadaşlarım depresifti benimle ben mutluysam onlar da mutluydu falan ben pek konuşan biri değildim onlar da konuşmuyodu ehuheh hoca demişti hatta bu sınıfta huzur buluyorum falan sınıfta zaten 4 kızdık herkes ruh gibiydi erkeklerı dışlıyoduk hatta ben dışladım erkekleri bunlar da benim yüzümden konuşmuyodu bunlarla en konuşkanımız bile..

Ya şimdi ben bu durumdan rahatsız değilim kendimle dalga geçerim hatta arkadaşlarımla birlikte dalga geçeriz benimle konu yoksa gülcek ama şunu merak ediyorum negatif pozitif etki mi yayıyorum acep ?

Düşüncelerinle etrafında sinerji oluşturuyorsun , manyetik bir alan yaratıyorsun bu yüzden gülümsemeyi dene
    ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
      Düşüncelerinle etrafında sinerji oluşturuyorsun , manyetik bir alan yaratıyorsun bu yüzden gülümsemeyi dene
      haklısın bunu çok kişiden duydum.kendi esprilerim dışında gülmem pek :S

Yorum

Orjinal yazı sahibi: we made you View Post
        haklısın bunu çok kişiden duydum.kendi esprilerim dışında gülmem pek :S
        Kızlar iyi espri yapamaz
        ........

Yorum

aslında gülerim yaa ama başta soğuk sonra ısınma turları sonra da "aa soğuk değilmiş buu bi daha ön yargılı olmucamm" gibi tepkiler aldım hep

Yorum

sende telekinezik yetenekler görüyorum

Yorum

Kızlar iyi espri yapamaz
              ahuhaha bu kadar ön yargılı olma beni tnmysn )

Yorum

aslında gülerim yaa ama başta soğuk sonra ısınma turları sonra da "aa soğuk değilmiş buu bi daha ön yargılı olmucamm" gibi tepkiler aldım hep
                sana bir sır vereyim, espri çiş gibidir gelince bırakacaksın , sen insanlar güler mi diye düşünürsen espri yapamazsın İnsanlar doğal şeylere güler , spontane şeylere....
                ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: automanueL View Post
                  sende telekinezik yetenekler görüyorum
                  bu ne oluyo tam olarak

Yorum

sana bir sır vereyim, espri çiş gibidir gelince bırakacaksın , sen insanlar güler mi diye düşünürsen espri yapamazsın İnsanlar doğal şeylere güler , spontane şeylere....
                    yuaa konumuz espri yapmam falan değil benim soyut bi yaratık olmam

Yorum

sen seçilmiş birisin. boyle ortalık yerlerde bunu dile getirme. pesine duserler.

Yorum

yuaa konumuz espri yapmam falan değil benim soyut bi yaratık olmam
                        Bak espri yapabiliyorsun Kendini soyutlama o zaman rahatsız olduğun bir şeyi davranış şekline dönüştürme. Ön yargılarından kurtul çevrene iyi sinerjiler ver
                        ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
                          sen seçilmiş birisin. boyle ortalık yerlerde bunu dile getirme. pesine duserler.
                          ehehe mehehe

Yorum

Bak espri yapabiliyorsun Kendini soyutlama o zaman rahatsız olduğun bir şeyi davranış şekline dönüştürme. Ön yargılarından kurtul çevrene iyi sinerjiler ver
                            ama bu sefer yapmacık olmam mı ? Sonuçta kendimi benden iyi kimse tanımıyor ön yargı değil de soğuk ve utangacım biraz

Yorum

ama bu sefer yapmacık olmam mı ? Sonuçta kendimi benden iyi kimse tanımıyor ön yargı değil de soğuk ve utangacım biraz
                              Samimiyetini kaybetmezsen yapmacık görünmezsin
                              ........

Yorum

İşleniyor...
                              X