Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sır

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sır

İc sesleri,huzursuzluklar,olmayan hayaller,maddi manevi kayiplar,unutkanlik vb daha niceleri
    İnsan tek bir hayalle nasil yaparim nasil basarabilirimki imkansiz mumkun degil dedigini yapabilirmi
    Evet ama tek bir sartla kafani sakin tutmak yani beynini
    Herkesin metodu farklidir benimkisi de
    Uzulmenin dusunup durmanin anlami yok sizi geriye goturur duygusallik da oyle
    Once bunlari terkedin
    Bunlari biyerden alip yapistirmadim bu siteye yazdigm ve yazacagim diger yazilar gibi deneyimlerimin bir urunudur
    Maddi anlamda cok kayiplar ve manevi anlamda cok huzursuzluklar kotu gunler yasadim ic seslerimi yoketmenin carelerini aradm bi umitsiz vakayim diyodm kendime
    Ne yasarsaniz yasayin kendinize vakit ayirin icinizi dinleyin dusunmeksizin
    Nese ve huzur sizinle olsun
    Last edited by siriusA; 25-08-2013, 06:26 PM.

sır diyor başlıkta söylemez heralde sır dediğine göre

Yorum

tahminen Prozac ile başarmıştır!
      bu illet ilaçsız düzelmez!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MERTMERT
        Hoşgeldiniz. size bir soru sormak isterim ...dönüşümü degişimi başlatan temel nokta neydi ? nasıl başardınız bunu ve nerden başladınız...
        Aslinda ben daha isin basindayim ama imkansiz dediklerimi basardm ve daha basarmam gereken cok sey var
        Donusumu baslatan ana olgu ya yokusu tercih edip tum sonuclarina katlanacagm yada kendime inanip duzluge cikacagm
        Arkadaslar once derin bi nefes alin ve su soruyu once kendinize sorun;ileriyemi yoksa geriyemi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: siriusA View Post
          Aslinda ben daha isin basindayim ama imkansiz dediklerimi basardm ve daha basarmam gereken cok sey var
          Donusumu baslatan ana olgu ya yokusu tercih edip tum sonuclarina katlanacagm yada kendime inanip duzluge cikacagm
          Arkadaslar once derin bi nefes alin ve su soruyu once kendinize sorun;ileriyemi yoksa geriyemi
          Çok doğru, ben de benzer mantıkla yola çıkarak bu rahatsızlığı yendim.

Öncelikle kişi, yaşadığı sorunların rahatsızlıktan yani hastalıktan kaynaklandığını bilmeli. O halde, bu kişi o an ki durumdan sorumlu olamaz. Söylediklerinden, yaptıklarından...
          Çünkü elinde olmayan beyindeki bir bozukluğun sonuçları. Ama kişi iradesi ile bunlarla baş edebilir.

İnsanlar, hasta olduklarını bile bile kendilerini sorumlu tutuyorlar. Yahu, sen hastasın. Korkma, yaşadıkların istediğin şeyler değildi. Ama bir ömür böyle yaşamak da olmaz. İpleri eline almalılar.
          İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
          Malcolm X

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Obsesif_Fatihi View Post
            Çok doğru, ben de benzer mantıkla yola çıkarak bu rahatsızlığı yendim.

Öncelikle kişi, yaşadığı sorunların rahatsızlıktan yani hastalıktan kaynaklandığını bilmeli. O halde, bu kişi o an ki durumdan sorumlu olamaz. Söylediklerinden, yaptıklarından...
            Çünkü elinde olmayan beyindeki bir bozukluğun sonuçları. Ama kişi iradesi ile bunlarla baş edebilir.

İnsanlar, hasta olduklarını bile bile kendilerini sorumlu tutuyorlar. Yahu, sen hastasın. Korkma, yaşadıkların istediğin şeyler değildi. Ama bir ömür böyle yaşamak da olmaz. İpleri eline almalılar.
            Degerli arkadssim cok guzel soyledin "ipleri eline almak"
            Ben bunu kendi acimdan "kontrolu eline almak"olarak degerlendirmistm
            Tabi metod yada cizgi farkli yollardan gelsede dairenin ana noktasi sadece 1 tane var
            Kontrolu elinize almaya calisin ve ic dunyanizda hedef belirleyin bunlar yavas yavas belirmeye baslayacak ama sabir
            Ben hernekadar hala isin basinda olsamda etkileri gercekten cok guclu
            Ve size kendinze inanmanin size neler kazandirabilecegini kisa orneklerle zamanla anltmaya calisacagm
            Ve siz kendiniz icin birsey yapmazsaniz sizin icin hic kimse birsey yapmaz yada yapamaz hersey sizde secim sizin

Yorum

İşleniyor...
            X