Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bir iyilik yap kendine.....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

açıkçası kesske ben de yazılarının sonunda ki gülme işaretini hep eski avatarla özdeşleştiriodum şimdi alışamadım ne kadar yeni olsam da...

Yorum

Hala çok seviyorum ablacım.. Benim ilk göz ağrım o avatar :lol: Fakat değişiklik yapma zamanı gelmişti.. Çok dikkat çekiyordu.. Herkez benzeyip benzemediğimi soruyordu biraz da sıkıldım bu sorulardan

pesimist zamanla alışırsın yeni halime :lol: Hem gerçek hayatta da kızıl oldum avatarım sarı kalmasın dimi yaniii

Şövalye bende bekliyorum dört gözle cevabını 8O :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Sevgilerle kesske....
      <div align="left">..........................HaTaLaRıMa SaVaS aCTıM.... HeRGuN FaRKLı KeFeNDeYiM........................oDaMiN HaYaLeTiSiN.... SeSSiZLiGiNe aSiGiM................</div>

Yorum

boyalı saçlar sağlıksızdır saçı yıpratır kepek yapar hiç reklam izlemiyo musun . shauma kullan ne kepek kalır ne de saç ııııaaaaa

Yorum

Arkadaşlar böyle yapmayın ama yaaa Bu da güzel....

Avatar dışında mesela konuyla ilgili bir şey söylemek isteyen var mı? :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Sevgilerle kesske....
          <div align="left">..........................HaTaLaRıMa SaVaS aCTıM.... HeRGuN FaRKLı KeFeNDeYiM........................oDaMiN HaYaLeTiSiN.... SeSSiZLiGiNe aSiGiM................</div>

Yorum

haaa ewet ben çok iyilik yapmayı seven bi insanım çok da mütevaziyim işte öööle avatarın da iyiymiş :P :P :P

Yorum

Yorumum ne olsun?

Sen ne yapıyorsan güzeldir.

Hayırlı olsun... Güzel günlerde kullan canım.

Sevgiler ve de Saygılarla...

Yorum

Dünkü yaşadığım şoktan sonra atlattığım mı diyim ya da :roll: ismi ne olursa olsun şuan şimdi kafam karmakarışık....

Karşımdakilerin (iş yerinde) iyi niyetine inanmıyorum... Hiç biri bana normal gelmiyor.. Yüzlerinde yalancı bir tebessüm var... İçimden hiç birşey gelmiyor....

BİRAZ HUZURA İHTİYACIM VAR....!!!

Şimdilik iyi gibiyim ama dediğim gibi şirkette kimseyle konuşmak istemiyorum.... Bu döngü nasıl işliyor bir türlü aklım almıyor yaaa...

Sevgilerle kesske....

Yorum

İnsan ilk önce kendisine iyilik yapmalı ki başkalarına iyilik yapabilsin.. Kendine iyilik yapmak nedir?? Bana göre kendini olduğun gibi kabul etmenin yanısıra, kötü özelliklerinden kutulmak, kendini affetmek ve şükretmeyi öğrenmekten geçer bir kişinin kendine iyilik yapması.. ve kendini geliştiren ve hayat koşullarını iyileştiren bir kişilik çevreye daha faydalı işlerde bulunabilir..Bir gazetede okumuştum..köşeyazısı..şöyle diyordu: Bizim içimizde sevgi olmazsa nasıl başkalarına sevgi verelim?? İçimizde O KADAR ÇOK SEVGİ olmalı ki artık taşmalı, ve taşan sevgi ancak verildiğine faydalı olabilir..Aynı şey iyilik için de geçerli..İlk önce iyilikle dolu olalım ki taşsın...İYİLİĞİMİZİ SAÇALIM..
                  SEVgİLeR.

Yorum

Kendimi iyi hissettiğim için ve iyilik yaptığımda adaletli davrandığımı düşündüğüm için yapıyorum iyiliği..böylece hem kendim için hem de başkası için iyilik yapmış oluyorum..ilk kendinden başlarsan gerisi gelir zaten..önce sen :!:

Yorum

İşleniyor...
                    X