Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bilemedim ne yapsam?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bilemedim ne yapsam?

ağır depresyona girdim bugünlerde yine ilacımı unuttum bi kaç gündür,
    internette gezinirken bu siteyi gördüm bakıyım dedim,
    bende bütün rahatsızlıklar varmış
    yakın çevremde herkes bana diyor ki seninkide dertmi
    insanlarla konuşamamakda neymiş
    durup dururken niye ağlarki insan saçmalama
    niye şeftali yiyemiyosun çok saçma vs vs vs
    bunlar çok büyümüş içimde artık acaba derdimmi var demeye korkuyorum
    dışarda kanser hastaları var afrikada aç insanlar var
    senin depresyonun okb panik atağın sosyal fobin vs dertmiki şımarma diyorum kendime
    evet patladım bugün saatlerdir ağlıyorum benim sorunlarım varmış gerçekten
    en yakınımdan bile nefret etmem bu yüzdenmiş
    şu anda intihar etmemek için zor tutuyorum kendimi ben bu insanlara katlanamıyorum...

Sakin olacaksın abi Herkesin derdi kendine büyük , etrafa kulağını kapatacaksın Senin sorun depreyon gibi ama netten tanı koyma doktora görün.
    ........

Yorum

doktorada derdimi anlatamıyorumki sosyal fobiden ölseydim bi ya

Yorum

sosyalfobi cok ciddi ve cok agır bir hastalıktır. fiziksel karsılıgı kanserdir diyebiliriz.

Yorum

ya doktora anlatabildiğim kadarıyla teşhislerim sf ve depresyon,daha anlatamadığım o kadar çok şey varki
          aileme söyleyecekler korkusu var o yüzden hiç bişey anlatamıyorum kimseye doktora bile..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: siirimsi
            abi iyice mahfettin kizi,zaten iyice kapanmis yapma böyle..biraz destek ol baksana netten tani koymaya baslamis kendine..
            benim derdim ne ki, insnalar aclıktan ölüyor, dusuncesinde olan birine, derdinin gercekten var oldugunu, derdim var diye kendini kandırmadıgını, söylemek, daha, yararlı, olur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
              sosyalfobi cok ciddi ve cok agır bir hastalıktır. fiziksel karsılıgı kanserdir diyebiliriz.
              Katılıyorum psikiyatrik hastalıklar kanserden beter. En azından kanserde fiziksel acı çekip ölüyorsun. Psikiyatrik hastalıklar süründüre süründüre öldürmüyor da. Çek dur. Lanet olsun

Yorum

İşleniyor...
              X