Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Uzun bi aradan sonra meraba.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Uzun bi aradan sonra meraba.

Arkadaşlar uzun zamandır yoktum yani uzun zamandır sorunlarım yoktu belki vardı ben bittiğini sandım tam böyle devam ederken aslında aynı ben olduğumu fark ettim ve geri döndüm çok seneler oldu tanıdıklarım kalmamıştır belki ama artık aranızdayım yeniden....
    Sadece insanlık.

Teşekkürlerr son bulur insallaah..
    Sadece insanlık.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tuğbaa View Post
      Arkadaşlar uzun zamandır yoktum yani uzun zamandır sorunlarım yoktu belki vardı ben bittiğini sandım tam böyle devam ederken aslında aynı ben olduğumu fark ettim ve geri döndüm çok seneler oldu tanıdıklarım kalmamıştır belki ama artık aranızdayım yeniden....
      Hoşgeldin demiyorum, üzüldüm senin adına. Birden kaybolup gitmiştin, insan hoşçakalın derdi

Yorum

Vedaları sevmem geri döneceğimi hesap ederek gittim hislerimde yanılmadıım ve sonuç burdayım
        Sadece insanlık.

Yorum

Vedaları sevmem geri döneceğimi hesap ederek gittim hislerimde yanılmadıım ve sonuç burdayım
          En azından somurtmuyorsun artık.

Yorum

İfadeler insanların gerçek halini göstermez sadece ifadedir o yalandan bi gülümseme koyarsın yüzüne insanlar mutlu sanır gerçek bu değil ama.
            Sadece insanlık.

Yorum

İfadeler insanların gerçek halini göstermez sadece ifadedir o yalandan bi gülümseme koyarsın yüzüne insanlar mutlu sanır gerçek bu değil ama.
              Ama hala aynısın

Yorum

Ne konuda aynıyım anlayamadım?
                Sadece insanlık.

Yorum

Ne konuda aynıyım anlayamadım?
                  Konuşuruz sonra, buradasın nasılsa.

Yorum

Sen bilirsin.
                    Sadece insanlık.

Yorum

Hosgeldin ama keske sorunların olmasaydı ve burda olmasaydın.İnsallah hersey düzelir en kısa zamanda.

Yorum

Umarım düzelir burdaki şeyleri okudukça az da olsa kendime geliyorum iyi hissedebiliyorum kendimi...
                        Sadece insanlık.

Yorum

Hoşgeldin niye gittin madem dönecektin

KuzuZade
                          Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                          BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                          Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

İşleniyor...
                          X