Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ıspanak kürü yapıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ıspanak kürü yapıyorum

arkadaşlar 4 gün önce ıspanak-maydonoz/tere kürüne başladım.Taze tere bulmak baqzen güçleşttiği için saraçoğlu tere tohumuda kullanabilirsiniz diyor bende ilk günden beri tohum kullanıyorum bugün aklıma takılan nokta tere tohumunu kırarak mı kaynatıcaz?
    Ben kırmadan ıspanakla birlikte kaynatıyodum?

Orjinal yazı sahibi: ozkan.akyurek View Post
    arkadaşlar 4 gün önce ıspanak-maydonoz/tere kürüne başladım.Taze tere bulmak baqzen güçleşttiği için saraçoğlu tere tohumuda kullanabilirsiniz diyor bende ilk günden beri tohum kullanıyorum bugün aklıma takılan nokta tere tohumunu kırarak mı kaynatıcaz?
    Sen çok yaşa inşALLAH

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lllll View Post
      Sen çok yaşa inşALLAH
      cevabınızı anlayamadım?

Yorum

arkadaş sanırım inanmadığı için hafif alaya alıyor, sen yapmaya devam et yapıp çok faydasını gören var.kırmadan yapılcak sanırım, Rahatlıkla hiç ara vermeden 3 ay uygulayabilirsiniz. 15 gün ara verdikten sonra tekrar 3 ay uygulanabilir demiş saraçoğlu bu kür için bilgine..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozkan.akyurek View Post

bu yaptığınız acaba ne işe yarıyor ???

Yorum

Orjinal yazı sahibi: poyraz_ View Post
            bu yaptığınız acaba ne işe yarıyor ???
            anksiyete/panik atak/depresyon kürü hocam 1 hafta önce 20-22 gün yapmış bulunmuştum rüyalarımda gayet iyiydim şimdi rüyalarımda sıkıntı yaşıyorum tekrar başlıyacağım

Yorum

İşleniyor...
            X