Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tekrardan Merhaba, Ait Olmama Hissim Var

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Tekrardan Merhaba, Ait Olmama Hissim Var

Ben RapForWar, tanıyan tanır uzun bi süre önce bu forumdaydım sonradan giremedim ve diğer hesabın adını unuttum, bu yüzden yenisini açtım, geri dönmek güzel, neyse sorunuma geçicem. İçimde sürekli bitmek bilmeyen bi sıkıntı var, hani kurt düşer ya huzursuz olursunuz, aynen öyle, sanki buraya ait değilmişim gibi geliyor bana, nefes almam, insanlar, arkadaşlarım, ailem, hepsi gereksiz ve bir oyun gibi geliyor, sanki daha büyük bi şey için gelmişim dünyaya, daha büyük bir amaç, bu hayatım çok sıradan geliyor, daha büyük bir amacım varmış gibi hissediyorum. Ne yapmam gerekiyor ? Nasıl bu hale geldim hiç bilmiyorum, lütfen yardım edin.
    Last edited by RapForWar-2; 14-09-2013, 03:41 PM.

o zaman silahlarını kuşan o gün geldiginde hazır olmalısın neye ihtiyacın var kendini geliştir otomabil motor dövüş kitap neye ihtiyacın olabilir belkide hayat böle devam edicektir ama işine yarıcaktır

Yorum

sen büyük bi amaç için geldiysen biz neciyiz? bizden farkın yok emin ol.

Yorum

bazı konularda sınırları zorlamalısın..

Yorum

.....................
          Last edited by hale46; 04-07-2015, 05:14 AM.

Yorum

Bu durumu her zamanmı yaşıyorsunuz yoksa arada gelip giden hislermi önce bunu tartmak lazım. bendede arada yaşadığım yere ait olmama hissi oluşuyor. ama bu sadece arada içte oluşan bir his her daim benle değil. bunun nedeni ya psikolojik bir durumdan kaynaklı yada fazlaca narsist egonuza bağlı birisiniz bundan ileri geliyor.
            Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

İşleniyor...
            X