Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SON PAKET!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• SON PAKET!

Ve karar verdim. Şu anda son paketim yanımda.

Boğazımdaki yanma, akciğerlerimdeki doluluk bitecek yakın zamanda.

Ne güzel de yazmışlar paketin üstüne: "Sigara içmek öldürür" die.

Ölümden korkmuyorum da hayatım ne olursa olsun devam ediyor. Güzel günler hep benimle olacak.

Güzel günler benimle olacak ya dertlerim olduğu zaman sigara içmemeyi bileyim ki güzel günlere sağlıklı gireyim.

Lütfen desteklerinizi esirgemeyin.

Sevgiler ve de Saygılarla...
    0
    a:2:{i:358;a:5:{s:12:"polloptionid";i:358;s:6:"nodeid";s:6:"522032";s:5:"title";s:27:"Evet, sen bir numarasın! :)";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:359;a:5:{s:12:"polloptionid";i:359;s:6:"nodeid";s:6:"522032";s:5:"title";s:24:"Hayır, sıkar biraz... :)";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

...Kesinlikle başaracağına inanıyorum..

Ben olsam son paket falan demem...atarım o sigaraları... böylece paket bitene kadar beklemene de gerek kalmaz

Yorum

Kesinlikle YAPARSIN...!!!!!! İNANIYORUMMMMMMMM...........

...........da benden fazla ümitlenmesen mi acaba :roll: :lol:

sevgilerle kesske.....
      <div align="left">..........................HaTaLaRıMa SaVaS aCTıM.... HeRGuN FaRKLı KeFeNDeYiM........................oDaMiN HaYaLeTiSiN.... SeSSiZLiGiNe aSiGiM................</div>

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fregile
        ...Kesinlikle başaracağına inanıyorum..

Ben olsam son paket falan demem...atarım o sigaraları... böylece paket bitene kadar beklemene de gerek kalmaz
        Bir kalem kaldı zaten. O da son. Süs olarak saklayım mı diyorum ama. Yok yok içeyim.

Orjinal yazı sahibi: kesske
        Kesinlikle YAPARSIN...!!!!!! İNANIYORUMMMMMMMM...........

...........da benden fazla ümitlenmesen mi acaba :roll: :lol:

sevgilerle kesske.....
        Sağol canım: Senin yapacağıma inanman beni daha da azimlendirdi.

İnşallah irademe yenik düşmeyecem. (Sigara konusunda iradesi zayıf bir insanım)

Yorum

Kesskem bitirip bitirmemek konusunda özgür. Kendi bilir

Yorum

valla bir keresinde denedim de 8 gün içmedim 9. gün sinirlerim kaldırmadı 1 tane içeyim dedim de aman allahım oda neydi öle uyuştu vücudum.dünya durdu ben ve sigara kaldık sanki.

inşalahhhh bırakırsınnnnnnnnn

Yorum

İNŞALLAH BIRAKIRSIN ben de çok istiyorum haaala bırakacağım

Yorum

Yok bırakacam ya.

Son kalemi içerken tiksinti gelir oldu. Tiksinti geldikçe daha da çok çekiyorum.

Avısıyla tatlısıyla güzel bir yayının sonuna geldik. Yayında emeği geçenlere sevgiler ve de saygılarla...

Yorum

belki bırakırsın da doğru mu yaparsın onu bilemem :roll:

Yorum

ŞİKAYET EDİYORUM...!!!!!

...............ŞÖVALYE ŞU ANDA PAKET ALIYOOOOO .........

Hep benim yüzümden oldu...Bende bıraksaydım içmezdi ama ben bırakmayınca içti Ufffffffffffff yaaaaaaaaaa....... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
                    <div align="left">..........................HaTaLaRıMa SaVaS aCTıM.... HeRGuN FaRKLı KeFeNDeYiM........................oDaMiN HaYaLeTiSiN.... SeSSiZLiGiNe aSiGiM................</div>

Yorum

.........Neden senin yüzünden olsun?... İlla sen de bırakacaksın diye diretiyorsa... çocuk olmadığınızı hatırlat o maymuna

Yorum

yok yok asla öyle birşey demedi....!!! Kesske bende ona destek olsaydım... Belki daha kolay bırakırdı....

Bu kadar zor gelmezdi bırakmak diye düşündüm.... :roll:

Yorum

çok güzel bir karar vermişsin

hayatta kenidn için yapabileceğin en güzel şey

bu kadar akıllı zeki bir insan sigarayımı bırakamıycak güldürme beni
                          ya çaresizsiniz, yada ÇARE SİZ siniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kesskem
                            ŞİKAYET EDİYORUM...!!!!!

...............ŞÖVALYE ŞU ANDA PAKET ALIYOOOOO .........

Hep benim yüzümden oldu...Bende bıraksaydım içmezdi ama ben bırakmayınca içti Ufffffffffffff yaaaaaaaaaa....... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
                            Şikayet değil ufak çocuğun ispiyonu sanki

hatta bir anım var:

Ortaokulda özenti olarak sigara içerken (tek tük ) dama çıktık ve amcamın ve halamın çocuklarıyla sigara içiyorduk tam ki: amcamın ufak kızı kapıdan girdi, bizi gördü ve "Aboooo...." diyerek eve doğru koştu. Biz damdan bunu yakalamak için koşana kadar o eve varmıştı ve büyüklere direk gammazlamıştı. :lol: :lol: :lol:

Neyse o zaman iyi olmuştu: bırakmıştık. Başlamamıştık yani

Şimdi neden başladım ve içiyorum??? :roll:

hayat ve basit numaralarla dolu insanları ağır geliyor ve kabul ediyorum bu konuda güçsüzüm ve sigara kaçış yolum. Bir yararı da olmuyor biliyorum ama o anda dertlerimden uzak kalıyorum veya tabiri caizse kendimi kandırıyorum.

Orjinal yazı sahibi: fregile
                            .........Neden senin yüzünden olsun?... İlla sen de bırakacaksın diye diretiyorsa... çocuk olmadığınızı hatırlat o maymuna
                            kesskemin yüzünden değil tabiki, hatta alakası yok. hatta ilk bıraktığımda MSN'de görüntülü konuşurken karşımda içebilirsin dedim. Cİdden de içmesi etkilemiyordu. Hani içen bilir karşında gördüğün zaman dayanamazsın. Ama yok kafamda taşları yerine koymuştum. İstemiyordum.

(Bu arada hiç de diretmedim. İşin gücün benle uğraşmak. :lol: Korkuyorum yakında maymun edecen die die ; gerçi yakışıklı olurdu benim gibi :lol: -modern anneden laf gelsin die yazdım- çocuk da değilim hem. Ööle birşeyi istemedim de :P )

Neyse bırakırken bir olay yaşadım. Tam son sigaramı içiyordum keyifle ama tiksinerek; sevdiğim bir hocam geldi ve sigara içtiğimi gördü. Birkaç laf dedi. Biraz üzüldüm. Sevdiğim bir insandı; ona karşı kötü görünmüş oldum azcık: bu beni etkiledi.

Neyse akşam yurduma vardım. Bomba haberi aldım. Türkiye'de insanın değeri olmayan kararlarına denk gelmiştim: neymiş yurtta tadilat yapılıyormuş, biz de kalacak başka bir yer bulacakmışız. Bu adam bilmiyor mu ki biz memleketimizden uzak olduğumuz için yurtta kalıyoruz, yaz dönemi çoğu arkadaşımız burda değil (hani yanlarında kalabileceklerim), ekonomisi belirli bir kitleyiz: ööle otellerde kalacak gücümüz yok,... BİLİYOR!!! Ama değerimizin olmaması Türkiye adlı gemide: bunun adı bu.

Gerçi zaten biliyordum değerimizin olmadığını ve herşeyin bir hayrı vardı ya takmadım fazla kafaya. Ama beyni duruyor insanın ister istemez. Arkadaşımdan, onun iyi niyetli "İçme" demelerine rağmen yaktım bir tane... VEEEEEEEEE.....

Orjinal yazı sahibi: emulu81
                            valla bir keresinde denedim de 8 gün içmedim 9. gün sinirlerim kaldırmadı 1 tane içeyim dedim de aman allahım oda neydi öle uyuştu vücudum.dünya durdu ben ve sigara kaldık sanki.
                            direk bu yazı aklıma geldi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sonra koştum dükkana sigara almak için. O arada kesskem de beni ispiyonluyormuş :lol: :lol: :lol: :lol: Canı sağolsun onun. Halbuki ben buraya başladığımı yazacaktım. Hani ööle bırakamadığımdan dolayı utanma ve söyleyememe yok! Ben böyleyim ne yapayım: bırakamadım işte. beni seven bööle sevsin

Şu anda az içiyorum ama; aralar uzadı. Biraz bööle devam edecem. Az içtikten sonra herşey düzde olduğu bir anda bırakmam rahat olacaktır. İçenler bilirki bitirmeyi istemek bitirmenin yarısıdır. yarın kafamda taşlar tam yerine oturturum ve bırakırım inşallah.

Tabi önce hayatta moralimi bozan şeyleri görmemeyi bildikten ve bazılarını da düzelttikten sonra...

Orjinal yazı sahibi: alizem
                            çok güzel bir karar vermişsin

hayatta kenidn için yapabileceğin en güzel şey

bu kadar akıllı zeki bir insan sigarayımı bırakamıycak güldürme beni
                            çok sağol alizem abla dediğin ve sağlamaya çalıştığın için 8)

Senin tabirinle zeki ve akıllı olmama rağmen iradesiz bir insanımdır. Kusura bakma hayal kırıklığına uğrattığım için.

Öncelikle kendime söz veriyorum sonra canıma ve sizlere... Gerçekten bir gün bırakacam... O gün kurşunları durdurduğum gün olsun :lol:

Orjinal yazı sahibi: kesskem
                            yok yok asla öyle birşey demedi....!!! Kesske bende ona destek olsaydım... Belki daha kolay bırakırdı....

Bu kadar zor gelmezdi bırakmak diye düşündüm....
                            Canım benim alakası yok. O senin kendi bileceğin birşey. Bırakmanı çok isterim: benim istememden çok senin bırakmayı istemeni isterim. Bu kendine değer vermek gibi birşey.

Dediğim gibi bıraktığımda kötü şeylerin üst üste gelmiş olması beni tekrar başlattı. Halbuki dün bırakmanın verdiği tüm duyguların üstesinden gelebilmiştim. DÜN ÇOK KÖTÜYDÜM!!!

Yorum

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O Sen sigara mı içiyodun :? :? :? İnanmıyorum senin gibi şovalye ruhlu birinin böyle kötü bir alışkanlığı olduğuna gerçekten çok şaşırdım. :? :? Ama bence diğerlerininde dediği gibi sende sigara denilen bu illeti yenecek güç mevcut,dediğin gibi azalta azalta bırakmayı denemek daha mantıklı.Umarım tez zamanda bu kötü alışkanlıktan kendini kurtarırsın :!:
                              Bi zmanlar bende bu hataya düşmek üzereydim,daha başlarda balkonda içerken nerdeyse anneme yakalınıyodum o günden sonra töbe azıma sürmedim 8)
                              kardeş privacy<br />

Yorum

İşleniyor...
                              X