Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SON PAKET!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Sigara hiç içmiyordum tiksiniyordum hatta ama hayat bu. Basitleşme sevdasına soktu beni bir aralar. Bu basitlik yapıştı.

Şu anda aradayım, ne yaptığımı bilmiyorum. Ama beynim sigarayı içerken içmemeyi söylemiyor.

Ama biliyorum eğer beynimde birşeyler oturursa biter bu sigara denilen illet.

Çok sağol privacy kardeşim...

Aman hiç başlama privacy... İçenlerden uzak dur. Bir tane bile yakayım deme.

İçmeyen arkadaşlara kesin uyarım: BU SİGARA O KADAR PİS BİRŞEY Kİ: BİR KERE YAKMAK ALIŞMANIZA TEMEL!!!

Bir tane bile içmemek gerek!!!

Sonra bir bakıyorsunuz kafanız karışmış; hani ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. O anda eskiden yaktığınız bir tane ve vücudunuza getirileri aklınıza geliyor. Sonra da zaten.................

İçmeyenlere uyarım: bir tane bile yok!!! Önce kendinize söz verin sonra bana!!!

Yorum

Sen kesin olarak bıraktığını açıkladığın gün bende sana söz vericem
      İnşallah çabuk bırakırsın etrafım sigara içenlerle dolu :P :P :P
      Şaka bi yana gerçekten kötü bişey,sigara bağımlısı bir çok arkadaşım var ve hepsi senin derdinin aynısından yakınıyorlar.Bırakıp bırakmamak arasında gidip geliyorlar.Umarım kafandaki taşlar yerine çabucak oturur ve kurtulursun bu illetten :!:
      kardeş privacy<br />

Yorum

Orjinal yazı sahibi: privacy_for_woman
        Sen kesin olarak bıraktığını açıkladığın gün bende sana söz vericem
        İnşallah çabuk bırakırsın etrafım sigara içenlerle dolu :P :P :P
        Şaka bi yana gerçekten kötü bişey,sigara bağımlısı bir çok arkadaşım var ve hepsi senin derdinin aynısından yakınıyorlar.Bırakıp bırakmamak arasında gidip geliyorlar.Umarım kafandaki taşlar yerine çabucak oturur ve kurtulursun bu illetten :!:
        Bana dayanarak söz verme kardeşim. İnan kendin değerlisin. Ben senin değerinin yanında bir hiçim. (Kötü gelebilir bu düşünce ama ööle)

Vereceğin söz kendine vereceğin bir söz.

Yorum

Altına yazdım zaten şakaydı
          Tabiki önce kendim de 8) bi latife yapayım dedim
          kardeş privacy<br />

Yorum

İyi etmişsin. Bazen de bööle kıtlığım tutar espriyi anlayamam. Pardon

:lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: paranomanyak

Estağfirullah,ne kıtlığı,benim hatam daha fazla gülücük koyabilirdim
              kardeş privacy<br />

Yorum

Orjinal yazı sahibi: paranomanyak

Estağfirullah,ne kıtlığı,benim hatam daha fazla gülücük koyabilirdim
                yok yok walla benim hatam :lol: :lol: :lol: :lol:

Yorum

İşleniyor...
                X