Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ne olduğunu bilmiyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ne olduğunu bilmiyorum

bu depresyonmudur panikatakmıdır ya da başka bir şey mi bilmiyorum kimseyle konuşamıyorumda bu garip bir şey birden oluyor hiç alakasız mesela bu gece yemek yerken oldu birden sanki boyut değişiyo olanlar gerçek gibi değil sanki ama alakası yok biliyorum kalbim falan atıyor elerim terliyo ama geçiyor çok sık olmuyor bu nası bir şey anlamadım işsizim uzun zamandır zor günler geçiriyorum zihinselmidir ciddimidir piskiyatr a git dedi piskolog çok pahalı ne yapmam lazım anlamadım işe falan girince düzelirmi yoksa devam edermi kimseyede anlatamıyorum deli sanıcaklar bir arkadaşıma anlattım mesela kafa yapma benle dedi tam anlatabildimmi bilmiyorum

Lütfen bir gününün nasıl geçtiğini yazar mısın buraya. İçinde arkadaşlarla görüşmeler, çay içmeler, spor aktiviteleri, toplu taşım yada özel aracınla dolaşmalar, ne bilim sinema-tiyatro, kitabevi vs. yerlere gitmeler var mı. Hiçbirşey yok hayatında. Hem hayatında hiçbirşey olmadığı için böylesin, hem de böyle olduğun için hayatında hiçbir şey yok. Zincirleme reaksiyon. Mutlaka bir işe gir ve artık düşünmekten vazgeç. Kendini meşgul etmeden, uyuşturmadan hiçbir şeyi çözemezsin dostum. Lütfen buraya sıradan bir gününün nasıl geçtiğini yaz.
    Orjinal yazı sahibi: Billy Ray Gailey View Post
    bu depresyonmudur panikatakmıdır ya da başka bir şey mi bilmiyorum kimseyle konuşamıyorumda bu garip bir şey birden oluyor hiç alakasız mesela bu gece yemek yerken oldu birden sanki boyut değişiyo olanlar gerçek gibi değil sanki ama alakası yok biliyorum kalbim falan atıyor elerim terliyo ama geçiyor çok sık olmuyor bu nası bir şey anlamadım işsizim uzun zamandır zor günler geçiriyorum zihinselmidir ciddimidir piskiyatr a git dedi piskolog çok pahalı ne yapmam lazım anlamadım işe falan girince düzelirmi yoksa devam edermi kimseyede anlatamıyorum deli sanıcaklar bir arkadaşıma anlattım mesela kafa yapma benle dedi tam anlatabildimmi bilmiyorum

Yorum

herhangi bir mutsuzluğum umutsuzluğum ölüm korkusu falan yok herhangi bir sosyal aktivite sorunum yok maçlara stada giderim barlara konserlere herhangi bir sıkıntım yok sosyal alanda da yok ilk defa aynen şöyle oldu dişimi çektirdim 2 saat var dediler ilacın etkisinin geçmesine hadi sinemaya gidelim dedik sevgilimle alışveriş merkezinde birden alerji oldu her yerim aynen hastaneye geri gittik dediler büyük ihtimal iğne olmuştum uyuşturmaları için ona alerjin var dediler tamam dedik sonra birden dizlermin bağı çözüldü yığıldım kaldım neyse karnın aç ondan dedi hatun ertesi gece böyle sanki afakanlar bastı bana yine alerjim çok fena arttı acil e gittim serum falan düzeldim sonra doktor kuzenim dedi ültiker olmuşsun geçer dedi serum falan kan testlerimde alerji olduğum çıktı guatr falan yok baika bir şeyde çıkmadı alerjim hala devam ediyo ama o günkü gibi hiç etkili olmadı sebebsiz çıkıyor çok yoğun olmasada geri kayboluyo gidiyo sonra bir iki hafta geçti metrobüsten indim biri çakmak istedi bir dakka sonra biri daha çakmak istedi o an kalbim hızlı hızlı atmaya başladı ve sanki boyut değiştirdim olanlar gerçek değil gibi geldi ve çok terledim kalbim hızlı hızlı attı normalde öyle ödlek falan biri değilim ve bir de anlamsız olduğunu o an biliyorum ama engel olamıyorum sonra geceleri kalbim çarpmaya ellerim kendim terlerken ayaklarım buz gibi mesela öyle oldu ve mesela ayaklarım ısınınca normale döndüğümü anlıyordum yani bir ataksa bu bitiyodu ayaklarım ısınınca sanki kalbim normale dönüyordu ve geceleri uyursam sanki kalbim durcak sandım kendimi ona inandırdım resmen ve uykum var yine gerçek olmadığını biliyorum yani zor uyudum bir kaç gün sonra o uykuda ölcem şeyi kendiliğinden geçti çok şükür bir daha da hiç olmadı ondan sonra panikataklıların ücretsiz piskologlarını aradım telle onlar bana panik atak olmadığımı söylediler psikiyatrıa git dediler sordum 300 lira gidemedim işsizim zaten istanbuldan taşındım eve döndüm işsizdim zaten şu an sadece dediğim gibi arada böyle arada dediğim 8 ayda 3 kere falan olmuştur boyut değiştiriyom sanki olanlar gerçek değil gibi geliyor ama öyle uzun sürmüyor 5 dakika mesela yine normalim istanbuldaki gibi ciddi hiç bir şey olmadı nerden baksan 8 aydır falan depresyonmudur çünkü zor günler geçiriyorum sabah 6 da falan yatıyorum işte çoğu gün tek öğün yiyorum pek iştahım yok kilo kaybım çok zayıfım iş bulabilsem düzelirmi bilmiyorumm sevgilimde terk etti falan askerliğimi doğuda yaptım özel harekatta birikti şimdimi çıkıyo hepsi ya da herhangi bir hastalığın başlangıcı olabilirmi hiç bir şey bilmiyorum işte 29 yaşındayım ve hayatımın son 2 senesi nerdese rezalet geçti bunların sonucunda zihinsel bir isyanmıdır bu bilmiyorum işe girsem ilk işim piskiyatr a gitmek olcak zaten insan korkuyor olabilir falan diye araba falan kullanırken olsa mesela tehlikeli bir şey

Yorum

İşleniyor...
      X