Duyuru

Collapse
No announcement yet.

[SORU] 9 günlük tatilde ne yapmayı düşünüyorsunuz ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• [SORU] 9 günlük tatilde ne yapmayı düşünüyorsunuz ?

....................................
    Last edited by dertli biri; 21-05-2021, 01:21 AM.
    ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
    18.12.2012 - 2015
    ©

ormanların derinliklerinde bir göl kenarında bir kulübede sevgilimle yalnız geçireceğiz.

Yorum

Bol bol dinlenmeyi, gezmeyi, kafamı toparlamayı ve tatilden sonra çok daha iyi bir şekilde geri dönmeyi planlıyorum
      Şeytanla dans edersen şeytan değişmez; seni değiştirir...

Yorum

sosyal fobili biri olarak bayramlaşma benim için bir eziyet

Yorum

Size tatil ben çalişiyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kabiliyet View Post
            sosyal fobili biri olarak bayramlaşma benim için bir eziyet
            Kesinlikle. Odama çekilip oturucam pc de
            ....

Yorum

#gezmek #eğlenmek #konser #metal #\m/ 9 gün az abi yetmiyor bana bu cümleden sonra ne küfür yeriz aga wtf qq ?-! _

Yorum

çalışma olmasa yatmak, pc oynamak, tv seyretmek güzel olurdu ne yazıkki çalışıyorum

Yorum

ben çalışmıyorum etmiyorum her gün bana bayram :P Evde oturup, film izlicem ehehe...ama şehir dışından bir arkadaşım gelecek, istanbul'u gezdireceğim onu, sabırsızlanıyorum. Acaba nerelere ilk götürsem...en marjinal yer neresi istanbulun.Müzeler falan klasik, başka bir yer olmalı.
                  "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
                    ben çalışmıyorum etmiyorum her gün bana bayram :P Evde oturup, film izlicem ehehe...ama şehir dışından bir arkadaşım gelecek, istanbul'u gezdireceğim onu, sabırsızlanıyorum. Acaba nerelere ilk götürsem...en marjinal yer neresi istanbulun.Müzeler falan klasik, başka bir yer olmalı.
                    istanbulda mı yaşıyorsun istanbul güzel yer ben izmirde yaşıyorum 4-5 arkadaşım üniversitreyi istanbulda okuyor güzel diyorlar ama trafiğinden çok şikayetçiler

Yorum

Ne yapabilirim çekcem pijamaları oturcam aşşa:28:
                      babamın akraba ziyareti ısrarı,kuzenlerin gezme ısrarını dinlemicem bu kez
                      Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DAVUTASLAN View Post
                        istanbulda mı yaşıyorsun istanbul güzel yer ben izmirde yaşıyorum 4-5 arkadaşım üniversitreyi istanbulda okuyor güzel diyorlar ama trafiğinden çok şikayetçiler
                        hım, yok ben istanbullu değilim ama 20 yıldır istanbuldayız.İstanbullu sayılırım. 3,4 yaşındaydım.
                        istanbul güzel, tabi dikeni de var. oda trafiği ama artık uyum sağlıyoruz, çünkü hangi saatlerde trafik var biliyoruz ve o saatlerden uzak kalıyoruz. bide bizim olduğumuz semt hem doğa ile içiçe hem şehir merkezi, bu anlamda cok şanslı olduğumuzu düşünüyorum.
                        "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

İşleniyor...
                        X