Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Telkin Cd İle İyileşen Var mı ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Telkin Cd İle İyileşen Var mı ?

.........................
    Last edited by hale46; 04-07-2015, 05:11 AM.

İyileşme garantisi veriyorsa ver 2 bin tl yi. Yoksa verme para tuzağıdır belki.

Yorum

Bana göre sanki zor gibi görünüyor, keşke olsa.

Orjinal yazı sahibi: yapicihasar View Post
      İyileşme garantisi veriyorsa ver 2 bin tl yi. Yoksa verme para tuzağıdır belki.
      Böyle bir şeyin garantisi olmaz ki
      Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Iyilestirse bile para tuzağı değil mi? Kisiye ve sorunlarina ozel cd hazırlamış olsa bile maliyeti 2 bin lira tutmasi imkansız.

Takıntılı olduğun konuda onden bir cd ile deneyip faydasi olup olmadığını görebilirsin.
        İnternette bir cok forumda iyilestigini soyleyen var ama dogruluguna ne kadar inanilir tartisilir.
        Iyi bir insan olduğunuza sizi kim inandırdı?

Yorum

..................
          Last edited by hale46; 04-07-2015, 05:12 AM.

Yorum

...................
            Last edited by hale46; 04-07-2015, 05:12 AM.

Yorum

.......................
              Last edited by hale46; 04-07-2015, 05:13 AM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hale46 View Post
                Ben 2 bin lirayı silaha ayırmıştım . Silah alacaktım . Şimdi buna vericem ama silahı da en kısa zamanda alıcam tabi
                Silah ne için intihar etmek için mi ?

Yorum

.................
                  Last edited by hale46; 04-07-2015, 05:13 AM.

Yorum

Çocukluğumdan beri merakım var
                    Intihar icin olmadığına sevindim.umarim bir şeyler sebep olur da iyilesirsin .

Yorum

Bana 1,5 milyar ver seni duzeltirim. Iyilesme garantisi veriyorum

Yorum

bir cdye 2000 tl vermek pek mantıklı görünmüyor
                        nette kişiye özel telkin cd leri hazırlayan bazı siteler mevcut

let me go

Yorum

Peki hayatınızda size çok yakın her şeyinizi ona anlatabileceğiniz birisi var mı? Çünkü bu çok önemli yani bütün sorunlarınızı dinleyen, zor anlarınızda yanınızda olabilecek biri? Telkin cd'leri ne kadar başarılı olur bilemem ama başarılı olsa bile acaba kalıcı mı yoksa geçici bir çözüm mü, düşünülmesi gereken bu..
                          Şeytanla dans edersen şeytan değişmez; seni değiştirir...

Yorum

Psikoloğa gittim bugün . Bilinçaltı temizlemeden kişiye özel telkin cd sinden bahsetti . 3 ay boyunca dinleyip rüyalarım üzerinden sorunumu çözecekmişiz . Maddi karşılığı 2 bin . İyileşeceğimi bilsem herşeyimi veririm . Bir psikolog eşliğinde telkin cd si ile iyileşen var mı ?
                            bu nasıl bir psikolog ya, hayretler içinde kaldım. 2 bin nedir ya. hiç kazıklanma derim. pazarlıyor resmen. benim tavsiyem emdr tedavisidir, ben faydasını görüyorum. bilinçaltını değiştiriyor, rüyaya da bizzat yansıyor zaten, rüyalarımı da anlatarak çalışıyoruz.

Yorum

Yönlendirmeli gevseme uygulamasi var bende M. Resat Güner cdsi..bundan 3-4sene önce kargoylan getirttim trden .. cok nadir dinlerim ama gevsettigi kesin..hatta gunduzleri anksiyete yasayanlar bu cdyi dinleyip ilaçlarını azaltabilirler..yanlis hatirlamiyorsam 20 tl falan vermistim cdye ve yanında bi kac tanede kitap vardı...simdi gelelim halenin 2 bin liralik cdsine..hale yanlis anlama ama sizin psikolog sanırım icinden şöyle bir dusunceye kapildi "bu zaten kanser hastasi yarini ne olacagi belli olmaz ben en iyisi ne varsa koparmaya calisim "

Böyle vicdansizlik olmaz ! Psikolojik sorunun neyse oncelikle burda bizlerle paylas durumu anlayalim..ilaclik durumun varsa psikiyatri onerenler olur degilse psikolog deriz ama once bi dinleyelim psikolojik sorunlarin nedir..bu arada acil o psikologla tum bağlantılarını kopariyorsun ve hayatindan cikariyorsun !

Yorum

İşleniyor...
                              X