Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bir yol haritası,lütfen

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bir yol haritası,lütfen

Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda psikolojik tedaviye başlamam gerekiyor. Zaman zaman anksiyete nöbetleri yaşıyorum. Ve genellikle akşamları huzursuzluğum ve mutsuzluğum artıyor. Sık aralıklarla aile fertlerimden sevdiklerimi kaybettim. Genel olarak zaten kaygılı bir yapıya sahibim, üzerine bir de kayıplar, ölüm kederi eklenince.... Korkularım var. Özellikle kapalı yerde kalma korkusu ve kaybetme korkusu en belirginleri. Bir tedavi sürecine girmek istiyorum çünkü tek başıma üstesinden gelebilmem pek kolay görünmüyor. Dertleşerek rahatlayabileceğim insanlar da çok az. Olanlarda sıkılmıştır tahminen. Bana bir yol haritası önerebilir misiniz? SGK' nın karşıladığı, Erenköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi vb. ücretsiz bir yere gitmeyi düşünüyorum. (Bu arada isim belirtilebiliyor mu bilmiyorum ama başka türlü de nasıl anlatayım?) İhtiyacım olan; yaşadıklarımı anlatabileceğim, durumumu analiz edebilecek, ilaç ya da terapi ya da gerekli her ne varsa uygulayacak ve takip edecek yeterliliğe sahip bir yer arayışındayım. İlaç yazıp gönderen biri ya da bir yer benim ihtiyacıma cevap veremez. Bana önerilerinizle yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Öneride bulunacak kimse yok mu arkadaşlar?

Yorum

İşleniyor...
    X