Duyuru

Collapse
No announcement yet.

geri döndüm..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• geri döndüm..

arkadaşlar, çok uzun süredir foruma giremedim.. kendimi gurbetten dönmüş gibi hissediyorum.. siteyi açtığımda burayı ne kadar özlediğimi farkettim.. bazı arkadaşlar sağolsun merak etmişler, topluca buradan yazayım dedim.. döndüm hatırlayana hatırlamayana selam eder, sevgilerimi sunarım..
    "sen hiçbir işe yaramaz değilsin. Seni senden çalan toplumdur."
    Tezer

http://www.sinirda-hareket-var.blogspot.com/

hoşgeldin nasılsın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kayıp 00 View Post
      arkadaşlar, çok uzun süredir foruma giremedim.. kendimi gurbetten dönmüş gibi hissediyorum.. siteyi açtığımda burayı ne kadar özlediğimi farkettim.. bazı arkadaşlar sağolsun merak etmişler, topluca buradan yazayım dedim.. döndüm hatırlayana hatırlamayana selam eder, sevgilerimi sunarım..
      konuşmuştuk ama tekrar hoşgeldin. kendine zarar verdiğini sanmıştım.
      ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
      18.12.2012 - 2015
      ©

Yorum

Bende yeni geldimforumu yeni ogreniyorum.yardimci olursaniz sevinirimm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hazyy View Post
          Bende yeni geldimforumu yeni ogreniyorum.yardimci olursaniz sevinirimm
          sen de hoş geldin. konu açmadan önce kategoriyi doğru seç, yanlış yere konu açma. dertlerini anlatacaksan "dertlerinizi paylaşın" bölümüne, bir soru soracaksan "soru sorma" bölümüne, psikoloji hakkında genel olarak bir bilgi, makale paylaşacaksan en altta "paylaşım" bölümüne kısaca içerikle kategorinin doğru olduğu bölüme konu açman gerek. iyi forumlar.
          ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
          18.12.2012 - 2015
          ©

Yorum

Cookk tesekkur ederimm...

Yorum

İşleniyor...
            X